Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Polski pilot - spolszczenie do Dirt Rally

mody

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

daw33

daw33

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:daw33

Witam,jak zmienić wszystkie oesy na polskiego pilota,mam tylko jakiś mod,ale są tylko dwa niemiecki odcinki.

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)
Trzeba poczekać aż wszystkie oesy będą gotowe, ewentualnie samemu przetłumaczyć/zrobić swoje (poradnik jest na forum, ewentualnie na RaceDepartment).
Jeśli chcesz pomóc to daj znać ;)

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 24 styczeń 2016 22:10

Sanji

Sanji

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów
  • STEAM ID:Chakumaru

Chętnie bym pomógł w robieniu odcinków dla polskiego pilota. Tylko nie wiem jak zaczac ?

boczo777

boczo777

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjachicago

czy jest mozliwosc aby ktos ustawil pilota, obliczyl koszta i nadal akcje na kickstarter??? mysle ze wiele osob zrzucilo by sie na porzadne spolonizowanie tej gry 

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Świetny pomysł. Podpytam tu i tam.

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów

Jestem w kontakcie z Markiem Gleixnerem, bratem Maćka. Być może już niedługo powstanie profesjonalny opis :)

Jeśli już to ja bym się złożył na porządny mod, któy pozwalałby na robienie własnych opisów. Coś w stylu WorkerBee's Pacenote Plugin dla RBR.

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 07 kwiecień 2016 13:06

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Świetny pomysł. Podpytam tu i tam.

Jaki?  :O

Ogólnie to czemu nie, ale żeby z kickstartera? Mamy na pewno pasjonatów, którzy przy okazji są pilotami i chyba daliby radę zrobić to w wolnym czasie.

Chyba że ma to być głos VIPa z opisem poprawionym względem oryginału? Osobiście angielski mi nie przeszkadza, zresztą i polscy rajdowcy jeżdżą na taki jak chcą spróbować poza PL ew. nie z naszym umysłowym.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Knurson uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Świetny, czytać nie umisz czy jak?  :P

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

boczo777

boczo777

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjachicago

w koncu znalazlem chwile zeby odpalic dirta z polskim pilotem na pare oesow z niemiec i dla mnie jest to NIESAMOWITE!!!!, uwazam ze zawsze jezyk ojczysty bedzie lepiej przyswajalny niz malo opisowy, drewaniany angielski, chyba musi cos w tym byc skoro nawet Kubica smiga po naszemu, takze czekam na kogos kto ogarnie temat i wrzuci na kickstartera labo inne polak potrafi czy jakos tak;-))

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów

Odetnij mnie od pracy/rodziny/szkoly to zrobie to w kilka dni :) A tak na serio to kazdy zabiegany i jakos tak sie to ciagnie. Ale tak jak pisalem wczesniej - jest nadzieja ze juz niedlugo powstanie profesjonalny opis :)

Co do malo opisowego angielskiego to nie moge sie zgodzic, bo taki np. Petter Solberg korzystal z bardzo bogatego opisu i jego piloci musieli sie niezle nagimnastykowac zeby sie wyrobic ;)

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 11 kwiecień 2016 08:40

KamilWR

KamilWR

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1209 postów
  • STEAM ID:Kamil
  • LokalizacjaTychy
Fajnie slyszeć polskiego pilota i jeszcze lepiej wygląda to na filmach, ale do samej jazdy jak dla mnie angielski jest w zupełności wystarczający.

Ale tak czy inaczej Palo Samo stworzył jako pierwszy polskiego pilota i chwała mu za to :)

PC

Rig

build-not-bought-sticker-version-1.jpg

boczo777

boczo777

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjachicago

troche jezdze jako pilot w rally america i jakos tak dla mnie po angielsku jest wiele niedomowien, zawsze gdzies brakuje takich; wybija, syfek, przyciac, wypusc, przytul czy smialo

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów

No wiadomo - polski język jest bardzo bogaty, złożony i soczysty ;) Problem w tym, że nie wszystkim pasuje nadmiar informacji. Optymalnym rozwiązaniem byłby edytor podobny do WorkerBee's RBR Pacenote Pluginu. Każdy mógłby stworzyć własne opisy, odczytywane przez dowolnego pilota (przy założeniu że mamy sample). W DR trzeba włożyć notatki "na sztywno".

KubioQ

KubioQ

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:kubioq2
  • LokalizacjaKraków

Z pewnością uzbieramy sporą kwotę na Polskiego pilota :) każdy by się złożył po małej kwocie i by się uzbierała sumka :D

boczo777

boczo777

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacjachicago

jakies nowosci w tym temacie??

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mody

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych