Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Polski pilot - spolszczenie do Dirt Rally

mody

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

daw33

daw33

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:daw33

Witam,zmieniłem,to czarne okno nie znika,tak ma być,plik z datą,lub z notatkami nigdzie nie wklejamy?

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)
Czarne okno mozesz zminimalizowac jesli przeszkadza, ale tam pokazywana jest odleglosc (jesli nie to znaczy ze cos jest nie tak). Odpal oes Pant Mawr i sprawdz czy polski pilot gada.

Kossa1974

Kossa1974

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:Kossa1974
  • Origin ID:Kossa1974
  • Xbox Live:kosa176
  • Social Club:Kossa1974
  • LokalizacjaMalbork

Witam . Bardzo czekam na to spolszczenie . Życzę cierpliwości i powodzenia .

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów

Juz niedlugo ;)

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów

Ulepszona wersja pojawila sie na 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

daw33

daw33

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:daw33

Witam,Mistrzu nie wiem czego nie ogarniam,ale zainstalowałem to wszystko,gdzie trzeba te pliki wkleić,wyciszyłem głos pilota na 0 w Sweet Lamb, i cisza,extradata na 3.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów
Znajdź mnie na steam to sie zgadamy, nick Palo Samo

wombat23

wombat23

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

siema wszystkim jak z projektem będą jakieś nowe opisy? jaram się bardzo na pilota pl

Jechałem właśnie sweet lamb działa bosko kiedy reszta odcinka (odcinków)? świetna robota pozdrawiam

Użytkownik GTR edytował ten post 18 kwiecień 2017 20:04
Nie piszemy posta pod postem, a zdanie zaczynamy od wielkiej litery i kończymy kropką...

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów

Wersja 2.0 narzedzia do tworzenia wlasnych opisow (DiRTy Pacenotes) juz niebawem. Niestety nie bede raczej robil opisow jako takich, bo mi sie najzwyczajniej nie chce. Ja wam dam wedke, a wy lowcie ryby ;)

PS. Czy ktos wie czy DiRT Rally na PS4 ma opcje UDP?

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 18 kwiecień 2017 21:25

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów

DiRTy Pacenotes v.2.0 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

wombat23

wombat23

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam na racedepartment znalazłem instukcję Open pacenote file from File menu and start creating your pacenotes, putting down the distance and choosing pacenote commands from the list.
Or fire up DiRT Rally stage and make the app open the file and fill the distance for you! You only need to choose appropriate pacenote commands and click ADD. The only drawback is that the game will pause itself when doing so, but at least you don't have to think about stopping your car to create pacenotes (after all, your co-driver is only virtual clear.png ). And don't forget to silence Paul Coleman inside game's options...

Ale co i jak bo nie rozumiem?

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 918 postów
Bedzie video tutorial. A na razie wlacz apke i gre w oknie obok siebie. Odpal jakis oes i jak ruszysz ze startu to zauwazysz zmieniajacy sie dystans w apce. Za zakretem wybierz w apce zestaw komend go opisujacy (np. 5_lewy zacisk) i kliknij ADD. Odpauzuj gre i kontynuuj opisywanie. Przy kolejnym przejezdzie tego oesu bedziesz slyszal notatki. Recce znaczy ze pilot je przeczyta na dystansie na ktorym zostaly stworzone, Stage oznacza czytanie ich z ustalonym wyprzedzeniem (Bardzo wczesnie, wczesniej, normalnie i pozno - tak samo jak w grze). Jesli nie wyciszysz pilota w grze to beda sie nakladac. Glosnosc twojego nowego pilota kontrolujesz w apce. Oesy wykrywane sa automatycznie po zaladowaniu w grze, ale mozna tez edytowac notatki bez uruchamiania gry (Open File).

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 24 kwiecień 2017 18:36

wombat23

wombat23

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Dzięki spróbuje..ana marginesie jakby ktoś opisy robił to może by się podzielił :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mody

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych