Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

IMPACT Force Feedback 6.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

adrian15101

adrian15101

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
  • STEAM ID:adrian15101
  • LokalizacjaJelenia Góra

Nie wiem czy zaglądacie regularnie na RaceDepartment ale pojawił się ostatnio IMPACT Force Feedback 6.0. Do tej pory nie używałem w DR Force Feedbacka bo był po prostu bardzo źle zrobiony. Ten mod znacznie poprawia jego działanie, zwłaszcza na asfaltach dzięki czemu teraz da się po nich jakoś w miarę rozsądnie jechać. Na szutrze testowałem bardzo mało ale na pierwszy rzut oka również działał świetnie.

Tu macie link do moda : 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Jeśli chodzi o moje ustawienia FF to w profilerze mam tylko efekty ogólne na 50%. Reszta 0%. W DIRT Rally wszystkie siły na ok 60%.

Polecam ! Według mnie naprawdę lepiej działa ten FF. Szczególnie na asfalcie :D

jimhaumman

jimhaumman

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Wyszła nowsza wersja dzisiaj,możesz zamieścić screeny ze swoich ustawień w grze bo w opisie nic o tym nie ma?

Ty piszesz że masz ustawienia na 50%,a twórca moda zaleca ustawienia na 107%.

Jakiej kierownicy używasz?

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 960 postów

ja jeżdżę na tych z gry, mam ustawione w profilerze na 100% a w grze 20-30% i dla mnie jest spoko, na czym polegają te mody jak tak? lepiej czuć drogę czy jak? dopiero od niedawna mam kierownicę i nie ogarniam do końca tego (mam g27)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych