Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Na kolana przed nowym prezesem!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Panowie coś Wam napiszę.

Powyższy post napisałem półtorej godziny temu.

Od tamtego czasu wielu z Was czyli członków NR go przeczytało (wiem to jako Admin) a żaden z Was klubowiczów Night Riders nie raczy nawet napisać kilku słów.

Przypie*dalać się to potraficie ale jak trzeba zająć odpowiednie stanowisko to palicie głupa i udajecie, że niczego nie widzicie i nic się nie dzieje !!

Nie taki klub zakładałem i nie tak on miał wyglądać jak wygląda teraz.

Sprowadzacie go na dno !!

24339541219_aa976f320e_o.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

To kolejny problem. Relacje z wyścigów piszą trzy osoby na krzyż, a reszta swoją aktywność ogranicza do wpisania się na listę zapisów.

I krytyki.

A powinno być tak:

;)

TheFinek

TheFinek

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 386 postów
  • PSN id:FinekPL
  • LokalizacjaStargard
Hmm... Powiem krótko, nie widzę siebie w większej roli niż organizator zawodów ;)

lauda86

lauda86

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • STEAM ID:Nie pamiętam
  • PSN id:lauda86
  • LokalizacjaSyreni Gród
Ja osobiście uważam ze moderatorem powinien zostać Krazio ponieważ on obok Siniaka jest najdłużej w NR. Nie raz wykazał się błyskotliwością elokwencja i urokiem osobistym, jednak poprzez notoryczny brak czasu mógł by się nie spisać na tym stanowisku, a wiadomo że w chwili obecnej jest nam potrzeba osoba żwawa która wniesie powiek świeżości w NR i poświeci się dla klubu. Niewątpliwie taka osoba moze być Kwiatek (no może żwawy nie jest ale na pewno może wnieść swieżość). Z drugiej jednak strony jest Finek który jest ostoja spokoju i osoba o anielskiej naturze. Ja osobiście dał był bym na chwile obecna szanse Kwiatkowi. Jeśli by się sprawdził w okresie próbnym to mogl by zostac na stałe na tym stanowisku natomiast jeśli by się nie spisał mógł by go zastąpić Finek (jeśli był by zainteresowany taka fucha oczywiście).

Użytkownik lauda86 edytował ten post 05 marzec 2016 21:58

GrimReaper

GrimReaper

Aba

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • STEAM ID:grimreaperrobert
  • PSN id:Real_GrimReaper
  • LokalizacjaKraków
O! Przepraszam Angello, ja swoją opinię wyraziłem i to chyba w miarę jasno. Z przerwami jestem w NR od bardzo dawna. I większość NR znam dobrze. Łącznie z Dominikiem który jest moim kumplem i to nie tylko z NR. Dlatego uważam że Kwiatek nie powinien być jego następcą. Brak mu tego czegoś. Chęci ma i to wszystko. Jedyną osobą która może zostać el presidente imo to Finek. Świetny organizator, pomysłodawca wielu świetnych turnieji. I człowiek który jak się za coś bierze to doprowadza to do końca.
Dołączona grafika

-Gin

-Gin

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów
  • STEAM ID:gintoki520d
  • PSN id:Gintoki520
  • LokalizacjaBrzeg

Dopiero przyszedłem. Taka prawda że NR powoli parodią się stawało. Głupiego turnieju nie potraficie wybrać. Głosowanie jawne zrobić, każdy po 2 głosy i tyle, koniec tematu a nie się wypytywać potem na fb ludzi kto na co głosował, bo jest za dużo głosów w ankiecie a brak organizacji zwalać na skrypt forum. O sprawie z Jankesem nie wspomnę, pół roku gość psuł nam krew wyzywając, obrażając, trąbiąc i mówiąc że picie herbaty to to samo co ćpanie i jakoś się nie spieszyło zarządcy żeby takowego osobnika usunąć pomimo wielu skarg i próśb innych klubowiczów. Kto na nowego prezesa? Nie mam kandydata, Finek odwala świetną robotę z organizacji turniejów (do tego nie swoich, Konio miał prowadzić WTCC) także zwalenie na niego obowiązków prowadzenia klubu nie jest fair. Krazio jest leniem który wyniki robi 2 tygodnie i olał turniej bo mu się znudził, a co jak NR mu się znudzi? Z kwiatkiem może być tak samo jak z jego filmami z WTCC, ambitnie zacznie robić na początku po czym oleje bo nie ma czasu. Reszty nie oceniam bo nikomu się nie pali na fotel prezesa. Sam jestem w NR od ponad 3 lat, znam wszystkich klubowiczów, z wieloma mam bardzo dobry kontakt a z nielicznymi nawet spotkałem się osobiście. Czy się nadaje? Pewnie nie skoro nikt z przedmówców nawet o mnie nie wspomniał :P.

cast_lineup.jpg

GrimReaper

GrimReaper

Aba

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • STEAM ID:grimreaperrobert
  • PSN id:Real_GrimReaper
  • LokalizacjaKraków
Gintoki, Iza na prezesa!!!
Dołączona grafika

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

GrimReaper kto się wypowiedział to chwała mu za to :okok:

Hmm... Powiem krótko, nie widzę siebie w większej roli niż organizator zawodów ;)

Jak widać sam nasz Finek nie widzi siebie na stanowisku prowadzącego Night Riders. Nie pozostaje nic innego jak uszanować jego decyzję. 

Nie zamierzam rozkminiać się z tematem zbyt długo dlatego powinniśmy dać zielone światło Kwiatkowi.

Czekam na Wasze wypowiedzi do jutra do godziny 15:00 :P

-Gin Twoja wypowiedź powinna dostac oscara i takiego stanowiska oczekuję od pozostałych ludzi z NR

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • PSN id:puzel_
  • LokalizacjaPoznań

Też dopiero przyszedłem. Jestem tu za krótko żeby się wymądrzać, ale zgadzam się z każdym słowem Gin-a.

Ponadto sam kiedyś próbowałem robić coś aby było lepiej, ale to jak bicie głową w mur, więc sobie odpuściłem.

Już nawet nie piszę tylu relacji co kiedyś, bo mam wrażenie, że i tak nikt tego nie czyta więc i po co...

NR potrzebuje świeżości i twardej ręki (przynajmniej na początek).

Oddaje swój głos na Gintokiego, jeśli zgodzi się zostać prezesem.

Jeśli nie to przychylam się do propozycji Angello, co do tego, że warto dać się wykazać Kwiatkowi.

Dopóki będzie miał zapał nie trzeba się będzie martwić.

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

GT_ angelov to, ze twoja relacja nie ma komentarzy to nie oznacza, że nikt tego nie czyta. nie wiem czy to Cię pocieszy ale na tym forum nie ma posta, którego nie przeczytałem. Rozumiem Cie doskonale, że skoro Ty jako autor poświęcasz czas, żeby coś zrelacjonować to miło by było poczytać komentarze do swoich wypowiedzi ale zejdź na ziemie i posłuchaj kolegi - ludzie to pieprzone lenie i im się nie chce. To samo co zniechęca Ciebie do pisanie zniechęca też mnie i innych. Jednak proponuję nie odpuszczać i pisać dalej choćby dla jednego wiernego fana.

Szczerze mówiąc sam chętnie wziąłbym "za mordę" całe Night Riders ale bez PlayStation 3 i Gran Turismo to trochę ciężka sprawa. Z niecierpliwością czekam na kolejną odsłonę GT na PS4 i wtedy mam nadzieję, ze dołączycie do mnie na nową generację konsoli.

-Gin na prezydenta ?? Czemu nie. Wydaje się być neutralny ale kto wie czy któryś z Was nie pierze mu bani :P Trochę mało pisze. Gdybym poczytał o jego planach na rozwój Night Riders  to być może chętnie poparłbym jego kandydaturę.

-Gin co Ty na to ??

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Szczerze mówiąc sam chętnie wziąłbym "za mordę" całe Night Riders ale bez PlayStation 3 i Gran Turismo to trochę ciężka sprawa.

Proszę natentychmiast ogarnąć PS3 z tą supergrą ;)

Piszę megaposta właśnie. Takiego, że HO! HO!

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Piszę megaposta właśnie. Takiego, że HO! HO!

Czekam :cwaniak:

TheFinek

TheFinek

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 386 postów
  • PSN id:FinekPL
  • LokalizacjaStargard
Gin to naprawdę spoko koleś a najbardziej lubię w nim to ze przed nikim się nie kryje swoich opinii i ma gdzieś co inni sobie pomyślą ale uważam że posada prezesa to jednak za dużo jak na jego skromną osobę ;) Najodpowiedniejszą osobą do zajęcia tego stanowiska jest Kwiatek który może i z pozoru jest trochę szalony (oczywiście w dobrym słowa tego znaczeniu) to jako jedyny jest w stanie ogarnąć to wszystko. Wiem że pare osób liczyło na to że ja zajmę miejsce Dominika ale musicie mi zaufać że SzczwanyGapa to jest ktoś kogo NR potrzebuje. Pozdrawiam i mam nadzieje że zrozumiecie moją decyzję ;)

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Ten cyrk z niemożnością wybrania turnieju obnażył największą słabość NR: tumiwisizm.

1. Zgłosiliśmy 10 propozycji i udzielenie jednego głosu 12 Klubowiczom (plus Oldboy) nie miało sensu.
2. Po prośbie o udzielenie większej ilości głosów, otrzymaliśmy ich nieograniczoną liczbę (tak, wiem - ograniczenia silnika forum). Ludzie zaczęli głosować jak chcieli i już wtedy należało zrobić to, co zaproponował (zbyt późno jednak) Finek.
3. Na godzinę z minutami przed zamknięciem ankiety Finek ustanawia nowe, jawne głosowanie i wydłuża termin jego zamknięcia o jedną dobę.
4. Na scenę wkraczam ja, któremu wyleciało ze łba, że przecież ankieta nieważna i w ogóle. Wyskakuję z pytaniem "co teraz?" i robię print screen wyników. Mniej więcej godzinę później Siniak pisze "Nie wiem, pytaj Finka, on tu teraz rządzi" zamyka wątek (z wynikami znacznie różniącymi się od tych z mojego wcześniejszego screena) i na koniec edytuje swojego posta na "A co ma być. Głosy zostały oddane, ankieta zgodnie z planem została zamknięta, wyniki głosowania powyżej."
5. Turniej nadal nie wybrany, zrobił się smród, otwieram więc okno poprzez założenie ankiety bez ankiety, czyli jawnego głosowania i wysuwam propozycję piątkowego wyścigu, wymyślonego na szybko. Zbyt szybko, bo za trudno, frekwencja nie dopisała, a ja zniechęcony wyszedłem po niemal godzinie samotnej walki z F40 na Nordshleife.

Jak to powinno wyglądać?

Pierwsze primo:
Przyjrzeć się ilu Klubowiczów wyraziło chęć wzięcia udziału w danym turnieju, ilość chętnych uznając za wstępne głosowanie:

Clash of The Titans - 8 osób
Classic European Tour - 6 osób
Racing Car Cup - 6 osób
400PO Battle - 5 osób
'Murica size - 5 osób
NASCAR - 3 osób
Racing with Family - 3 osób
Bulldog Cup - 2 osób
Evolution - 2 osób
Godzilla Cup - 0 osób (dzięki chłopaki :P )

Drugie primo:
Do ankiety wyznaczyć, w tym przypadku, pięć propozycji z największą ilością chętnych (od Tytanów po Amerykę) z możliwością oddania jednego głosu i wyznaczenia terminu jej zakończenia. Bądź rozszerzyć ankietę o dwie kolejne propozycje (NASCAR i Bulldog) i zrobić głosowanie jawne z dwoma głosami na Klubowicza z zastrzeżeniem niemożności głosowania na własną propozycję.

Trzecie primo:
Szybko reagować na uwagi członków klubu.

Primo ultimo:
Spokojnie czekać na wyniki.

Dlaczego powinniście dać mi szansę?
Bo gdy myślę o organizacji Klubu mam w głowie arkusz Excela :D
Bo nie cierpię sytuacji, gdy nie wiadomo o co chodzi.
Bo nie zamierzam nadużywać władzy.
Bo Klub potrzebuje kogoś, kto pochyli się nad Jego problemami.
Bo chcę, aby zasady CRC były respektowane w większym stopniu, a składane protesty nie były początkiem kłótni.
Bo was kocham, krytykantów też, tylko nie wiem kogo najbardziej ;)

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Bo włożyłem wysiłek w napisanie tego posta.
Bo poprowadzę Klub ku świetlanej przyszłości ;)
Bo posługuję się nienaganną polszczyzną ;)

Przepraszam za ociąganie się z filmami, ale to żmudna robota i znów się zblokowałem. Dwójka dzieci i natłok zajęć w tym nie pomagają :) Wygląda to tak:
1. Nagrywam powtórkę z moim samochodem w roli głównej z kamery powtórkowej, żeby na ekranie była cała lista zawodników. Gdy w czasie wyścigu odwiedzałem pit-stop nagrywam z perspektywy zawodnika, który nie odwiedzał swoich mechaników lub przełączam na kogoś innego, bo w boksach gra ustawia kamerę zza samochodu i lista się skraca.
2. Oglądam tę nagraną powtórkę, na przyspieszeniu x2, na komputerze ze wzrokiem wlepionym w tą listę, i odnotowuję w Excelu czas kiedy ktoś zmienia pozycję. Plus moje wygibasy na trawniku i w kuwecie :P
3. Oglądam powtórkę w grze, uszczegóławiając poprzednie notatki (odkąd dokąd, z jakiej kamery i czy przełączenie na innego kierowcę jest częścią tej samej akcji, czy już nowej).
4. Nagrywam zgodnie z wytycznymi.
5. Montuję, czyli:
  a) najpierw wycinam momenty, w których pauzuję powtórkę żeby przełączyć się na innego kierowcę
  b) później przycinam, żeby nie było dłużyzn i dodaję efekty przejścia (na ogół białe-krótkie gdy ujęcia są w obrębie jednej akcji sytuacji i czarne podczas przeskoku do nowej)
  c) na koniec robię ostatnie poprawki i rozkminiam jaką dodać muzykę, żeby wypełnić nią całe (albo prawie całe) nagranie.

W tym aspekcie jest dużo do zmian i tę kwestię postaram się rozwinąć po niedzieli.

Dziękuję Klubowiczom, że są.
Że co piątek odbywa się rytuał wspólnego ścigania.
Że jest z kim popisać na forum.
Że mimo dzielących nas różnic znajdujemy wspólny język.

Przede wszystkim chciałbym podziękować:
Angello za założenie klubu.
Matamanowi za nakierowanie mnie na Was, gdy jeszcze siedzieliście (siedzieliśmy) na granturismo.pl
Wszystkim jeżdżącym wtedy ze mną, za nie obrażanie się za to, że zrujnowałem im wyścig ;)
Siniakowi za ogarnięcie przeniesienia Klubu Night Riders na simrace.pl i za, może nie do końca udolne ale jednak ;), trzymanie Klubu w ryzach. I za ogarnięcie mi taksówki po nocnym pijaństwie w Grodzie Kraka :D
Finkowi za wymyślanie genialnych turniejów.
Gintokiemu za całokształt. Powinien trafić do Sèvres jako wzór spoko gościa :)
Kraziowi za hostowanie wyścigów i bycie Kraziem ;)
Predowi za nie poddawanie się i nieprzerwane rozwijanie skilla.
Grimowi za poczucie humoru i jasne wyrażanie własnego zdania.
Laudzie za przybijanie piątki niemal codziennie i kręcenie beki z Mańka ;) ;) You know what I'm sayin'
Peterowi, z cyferkami w nicku, za pojawienie się z nikąd i nieodstawaniu w skillu ode mnie :)
Campo za narzekanie i za rewelacyjne foto-relacje z wyścigów. I za narzekanie też :)
Jankesowi za pokazanie nam, że zastępowanie hamulca klaksonem to głupota i uświadomienie nam czego się wystrzegać w kontaktach międzyludzkich ;)
Angelovowi za setupy na WTCC, z których i tak nie korzystałem.
Oldboyowi za próby wniesienia rozsądku do NR.

Jeśli kogoś nie wymieniłem, to przepraszam, ale jest trzecia rano i nie chce mi się wymyślać powodów indywidualnie (trudne słowo do wklepania po trzech browarach) :P Świetnie, że jesteście, że dzięki Wam obcowanie z Gran Turismo ma sens.

Jeśli dacie mi szansę, to będzie przyświecać mi zasada, zawarta w cytacie z fragmentu filmu Rejs zamieszczonego przeze mnie kilka postów wyżej: "Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie." Będzie tak dobrze, że krytykanci będą mieli małe pole do manewru.

Przed Wami nowy Prezes-moderator jak nic :D
X6tjRXJ.jpg

PS na wcześniejsze wpisy o rozkazywaniu odbanowania itepe, proszę patrzeć z przymrużeniem oka ;)
PS2 jak ktoś nie rozumie żartu z Pimo Ultimo, to jutro wieczorem wyjaśnię

edit: wyłącznie literówki, serio

Użytkownik SzczwanyGapa edytował ten post 06 marzec 2016 03:34

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • PSN id:puzel_
  • LokalizacjaPoznań

GT_ angelov to, ze twoja relacja nie ma komentarzy to nie oznacza, że nikt tego nie czyta. nie wiem czy to Cię pocieszy ale na tym forum nie ma posta, którego nie przeczytałem. Rozumiem Cie doskonale, że skoro Ty jako autor poświęcasz czas, żeby coś zrelacjonować to miło by było poczytać komentarze do swoich wypowiedzi ale zejdź na ziemie i posłuchaj kolegi - ludzie to pieprzone lenie i im się nie chce. To samo co zniechęca Ciebie do pisanie zniechęca też mnie i innych. Jednak proponuję nie odpuszczać i pisać dalej choćby dla jednego wiernego fana.

Angello ja nie oczekuje nie wiadomo jakiej publiki bo m.in. wiem, że moim wypowiadziom brakuje kunsztu i polotu, ale i tak mam nieodparte wrażenie, że moje wcześniejsze eseje i tak wychodziły lekko po za konwenans Night Riders to samo tyczy się przestrzegania zasad CRC. Sporo się tutaj nauczyłem przez ostatnie pół roku i trochę zmieniłem podejście do ścigania w piątkowe wieczory. Na początku bałem się jeździć blisko inny aby inch nie pouszkadzać ("całe życie" na singlu) ale i tak sam często obrywałem. Obecnie "na poważnie" jadę na forum GTPL a teraz w NR zdarza mi się nieraz zakupić samochód na 15 minut przed samym wyścigiem co mam wrażenie bardziej wpasowuje się we wcześniej już wspomniany konwenans. Tutaj jeżdżę już tylko i wyłącznie dla czystej przyjemności a czy dojadę pierwszy czy na końcu stawki to nie ma już większego znaczenia, czego najlepszy dowodem jest chyba moja propozycja turniejowa ;) W NR są nieustanne jaja i szczerze mówiąc mi się to podoba :D

Co do relacji to jest tak, że czasami nie mam po wyścigu nic ciekawego do powiedzenia, więc tego po prostu nie robię, ale postaram się wrzucić coś chociaż co drugi wyścig a turnieje zapowiadają się bardzo ciekawe, więc nie powinno być z tym problemu :D

EDTI: Dopisuje moja propozycja na temat powtórek Kwiatka.

Panowie, wiem co nieco o montażu filmów i te kilka minut które my widzimy na YT to kilka godzin ciężkiej pracy Kwiatka o ile mu dobrze pójdzie. Oczekujemy filmu po każdym wyścigu a nie dajemy nic od siebie w tej materii a związku z tym moja propozycja jest taka:

Jeśli chcemy choć trochę odciążyć Kwiatka i oglądać jeszcze ciekawsze filmy, to każdy przegląda swoją powtórkę i podaje najciekawsze momenty warte pokazania na pamiątce po wyścigu, jaką będzie filmik. Kwiat i tak odwala kawał dobrej roboty, ale sam nie jest w stanie wyłapać wszystkiego bo musiałby obejrzeć czasami kilkanaście powtórek każdego z nas a do tego dochodzi jeszcze montaż i renderowanie. Także jeśli chcemy filmy to pomóżmy wszyscy. Może nie głupim pomysłem byłoby stworzenie osobnego wątku w tym celu, (aby nie robić bałaganu w innych) w którym byśmy wypisywali, dokładny moment wyścigu i ew. krótki opis tego co tam się właściwie podziało ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych