Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Na kolana przed nowym prezesem!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

-Gin

-Gin

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów
  • STEAM ID:gintoki520d
  • PSN id:Gintoki520
  • LokalizacjaBrzeg

Nie nadawał bym się zbytnio. Zbyt narwany jestem i nie kryje się z tym co myślę (ekipa ze Skype wie o co chodzi). Swoją drogą, kiedyś odwalałem wiochę na granturismo.pl a teraz mam NR prowadzić? :P

cast_lineup.jpg

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Campo za narzekanie i za rewelacyjne foto-relacje z wyścigów. I za narzekanie też :)

Aż mi się w oku łza zakręciła...

:)

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Z tego co czytam to już zdecydowaliście. Nie oczekujcie jednak, że Kwiatek zrobi za Was wszystko, jeżeli chcecie klubu jaki Was zadowoli to sami tez musicie od siebie coś dać. 

Dobrze funkcjonujący klub to nie tylko jedna osoba ale Wy wszyscy.

Gratuluję Kwiatek i pamiętaj, że na moją pomoc zawsze możesz liczyć  :piwo1:

24339541219_aa976f320e_o.png

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • PSN id:puzel_
  • LokalizacjaPoznań

Składam najszczersze gratulacje Panu Prezesowi Kwiatkowi, za wygranie wyborów  :okok:

Widzę, że mój spot wyborczy odniósł zamierzony efekt  :lol:

Dziel i rządź turniejami  :good:

~Angelovow  :mrgreen:

GrimReaper

GrimReaper

Aba

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • STEAM ID:grimreaperrobert
  • PSN id:Real_GrimReaper
  • LokalizacjaKraków
Skoro Kwiatek został już wybrany na prezesa, to z tej okazji chciałabym zadedykować mu pewien utwór.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Wsłuchaj się w tekst :D

Użytkownik GrimReaper edytował ten post 06 marzec 2016 18:55

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Udało się!!!1

200.gif

Dziękuję za daną mi szansę. Nie postaram się zawieść :)

Nie oczekujcie jednak, że Kwiatek zrobi za Was wszystko, jeżeli chcecie klubu jaki Was zadowoli to sami tez musicie od siebie coś dać. 
Dobrze funkcjonujący klub to nie tylko jedna osoba ale Wy wszyscy.

My thoughts exactly.

Panowie, wiem co nieco o montażu filmów i te kilka minut które my widzimy na YT to kilka godzin ciężkiej pracy Kwiatka o ile mu dobrze pójdzie. Oczekujemy filmu po każdym wyścigu a nie dajemy nic od siebie w tej materii a związku z tym moja propozycja jest taka:

Dużo czasu muszę poświęcić choćby na pozornie banalną czynność jak dopasowanie muzyki.
Później dokładnie opiszę jak bym widział wasz udział w powstawaniu filmów.

Skoro Kwiatek został już wybrany na prezesa, to z tej okazji chciałabym zadedykować mu pewien utwór.

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Wsłuchaj się w tekst :D

Wsłuchałem się w tekst, a tam:
"I dream at night, I can only see your face.
I look around but it's you I can't replace.
I feel so cold, and I long for your embrace.
I keep crying baby, baby, please..."

Więc Ty wsłuchaj się w tekst tutaj:

;)

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę w co się wpakowałem i jak duża ciąży na mnie odpowiedzialność :D

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Kilka dni byłem za granicą i nie śledziłem forum, a widzę że niezłe tu i ówdzie dyskusje się rozegrały w tym czasie. Lubię jak się dzieje ;)

To tak tylko wychwycę i skomentuję niektóre z ciekawszych wypowiedzi

Krazio jest leniem który wyniki robi 2 tygodnie i olał turniej bo mu się znudził, a co jak NR mu się znudzi?

Krazio wyniki z dwóch ostatnich rund FF "robi" od 2 miesięcy, ale zapewne możemy uznać że nigdy ich już nie zrobi. Przemuś prezesem NR? Olaboga, matko boska i Józefie nazareński, tego ojciec Anhelo by już nie przeżył :P

A w ogóle to Gieniu masz piwo za ten tekst (bo mam nadzieję, że w końcu polubisz i nauczysz się pić ten napój ;))

Przede wszystkim chciałbym podziękować:

mahhahah Kwiat niezła przemowa oskarowa ci wyszła.... o taksówce nic nie wiem, a w ogóle to nie wypiliśmy grama alkoholu wtedy, imprezy ci się pomyliły ;)

Obecnie "na poważnie" jadę na forum GTPL a teraz w NR zdarza mi się nieraz zakupić samochód na 15 minut przed samym wyścigiem co mam wrażenie bardziej wpasowuje się we wcześniej już wspomniany konwenans. Tutaj jeżdżę już tylko i wyłącznie dla czystej przyjemności a czy dojadę pierwszy czy na końcu stawki to nie ma już większego znaczenia, czego najlepszy dowodem jest chyba moja propozycja turniejowa ;) W NR są nieustanne jaja i szczerze mówiąc mi się to podoba :D

Daniel świetnie podsumowałeś ideę naszego śmigania w NR, piwko też i na ciebie czeka :)

A teraz spóźnione, ale zawsze, gratsy dla pana kierownika nowym prezesem zwanego Kwiatkowskiego - od początku tak chciałem, no ale Andżelo koniecznie chciał dyskusję przeprowadzić, a i tak skończyło się tak jak miało być :)

Zgadzam się w pełni, że Finek też świetnie by to ogarnął, ale rozmawiałem z nim już o tym wcześniej i wiedziałem, że nie pali mu się do szefowania (do dziś nie znam przyczyn tej decyzji, ale szanuję). Wiedziałem więc że na placu boju z "nadających się" został tylko Paweł Kwiatkowski i to jemu przekazałem część swoich midichlorianów, samemu usuwając się w cień :cool:

Z nowym szeryfem gorzej na pewno nie będzie, a może być nawet lepiej ;) Tylko nie zapomnij :luzik:

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.
Co tak oficjalnie, panie Tomala?
A co do taksówki, to w sumie nie mam za co dziękować, bo podałeś mi klika numerów do korporacji taksówkowych, sam posadziłeś dupe w Uberze i zostawiłeś na pastwę losu w centrum Krakowa, o pierwszej w nocy. I to bez maczety! ;)

Tylko nie zapomnij :luzik:

O czym? :)

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Tylko nie zapomnij :luzik:

O czym? :)