Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Content Manager — alternatywny launcher

mody

89 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Content Manager - to aplikacja zmieniająca zmieniająca Assetowski launcher na zupelnie inny bardziej funkcjonalny. 

Aplikacja posiada wiele cennych udogodnień vs standardowy launcher jak domyślną obsługę ulubionych serwerów online, łatwy wybór setów, przegląd torów itd. Wszystko wygląda teraz znacznie lepiej i czytelniej. 

Apkę jest dostępna w 2 wersjach Lite i full. Aby otrzymać klucz należy dokonać wpłaty (dowolna kwota) PayPalem podając swój email.

apliakcję można pobrać tutaj

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

info od realAKP

1. Uruchamia się szacunkowo w 0,543 sek., to jakiś eon szybciej niż normalny launcher.

2. Od niedawna posiada pełne wsparcie dla RSR i SRS! 3. Działa jako bardzo rozbudowany manager modów, koniec burdello w katalogu content.
4. Można zapamiętywać ulubione serwery i zapisywać customowe quick race'y.
5. Jest szybszy i ładniejszy (dużo ładniejszy i dużo szybszy)
6. Nie trzeba grzebać się w plikach INI, żeby ustawić niektóre podstawowe parametry (kąt widzenia w lusterkach, softlock itd.).
7. Pozwala normalnie zapisywać replaye, z każdej sesji i łatwo nimi zarządzać.
8. Posiada funkcje lepszego grupowania pojazdów (np. po mocy) i torów (np. po kraju) lub szybkie oddzielenie zawartości modowanej od oryginalnej.
9. Posiada MNÓSTWO innych drobnych funkcji, których brakuje normalnemu laucherowi.

Polecam! 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

d2darkness

d2darkness

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 postów
  • STEAM ID:Johnygi
  • LokalizacjaKwilcz

Genialny program, wymaga przyzwyczajenia, aczkolwiek bardzo szybko można ogarnąć, zastanawia mnie czy jest jakaś możliwość przypisania sterowania typowo pod dany samochód, żeby nie przestawiać za każdym razem.
Oprócz łopatek mam też sekwencję i w zależności od samochodu muszę zmieniać sterowanie, zastanawiam się czy ten program to potrafi, ale póki co nie wypatrzyłem nic takiego.
Tak czy siak jest na prawdę git.

EDIT: Po ostatniej aktualizacji ilość graczy na serwerze jest już poprawnie wyświetlana.

Użytkownik d2darkness edytował ten post 22 wrzesień 2016 19:52

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Polecam również programik, podchodziłem do niego jak do jeża bo przy pierwszym odpaleniu wymaga zgody na zaczytanie naszych danych ze Steam, szczerze wciąż nie wiem czy to bezpieczne, ale jest już trochę na rynku i nie widziałem żeby ktoś w to wątpił.

1. Szybkie uruchamianie launchera, okno wyścigu odpala się jednak standardowo
  2. Unifikuje ustawienia AC w ten sposób że to co Kunos niekonsekwentnie chowa w .ini menadżer wywleka do UI, pozwala wygodnie ustawiać, zapisać profile ustawień na różne okazje
  3. Łatwe zarządzanie apkami oraz ich położeniem (także tych z .ini)
  4. Lepsze zarządzanie autami, malowaniami, ustawieniami wyścigów, AI itd.

Wersja pełna płatna co łaska PayPalem (dałem 1$ bo nie wiedziałem czy warto) zasługuje na dopłatę jeśli będą systematycznie utrzymywać.

Wersja light nie ma dostępu do online i chyba zarządzania zawartością: auta i tory, ale i tak w pytkę żeby przetestować i nie chcieć wracać do ori.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Mnie niestety troszke zrazil poniewaz dwukrotnie napotkalem blad i wywalil mi caly folder AC z doc. Wiec uwazajcie!  Dane niestety bez opcji odzyskania ze smietnika a to byly i powtorki sety, ustawienia jak kariera itd. Wiec wrocilem do standardowego launchera. Ale moze to tylo u mnie taki problem sie pojawil? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"

Rig

PC

Gerard Rex

Gerard Rex

Pasjonat

• Moderatorzy
  • 955 postów
  • STEAM ID:rex1981pl
  • Origin ID:rex81pl
  • Social Club:Rex81PL
  • LokalizacjaGorlice

Załączony plik  cmpl.jpg   26,09 KB   28 Ilość pobrańZałączony plik  cmpl1.jpg   27,3 KB   24 Ilość pobrań

PC

Rig

Net

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Czyli mamy wersje PL  :okok:

Rig

PC

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 537 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa

Wersja pl, chyba się skuszę. 
Czy łatwy jest sposób na powrót do default-owego launcher-a,  czy tylko opcja instalacji od nowa AC?
Czy po sprawdzeniu poprawności plików w AC, coś z tą nakładką się dzieje niedobrego, czy działa bez problemów?

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Ja mam zainstalowan CM i odpalam raz z niego AC a innym razem z podstawki czyli ze steama. Jedno z drugim sie nie gryzie wiec mozna stosowac CM jako alternatywny laucher. 

Rig

PC

gilong

gilong

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • STEAM ID:rafalszary1990

Witam. Ściągnąłem najnowszą wersję ze stronki, zrobilem przelew na full , a dalej nie mam w opcjach możliwości wyboru języka polskiego. Trzeba go pobrać oddzielnie ?

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 537 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa

Trzeba jakąś magię wykonać by to ruszyło, wypakowałem to do  katalogu nie związanego z grą i apka nie rusza, mam to gdzieś konkretnie wypakować, lub coś po za tym zrobić?

Rig

PC

Gerard Rex

Gerard Rex

Pasjonat

• Moderatorzy
  • 955 postów
  • LokalizacjaGorlice

Polską wersją mam tylko ja (in progress), po nowym roku Wam udostępnienie, ale nie nie oczekujcie wiele bo z english jestem kiepski.

Na

możecie poprawić po translatorze, (w kolumnie C macie po angielsku w D po polsku) jeśli ktoś czuje się na siłach i ma czas.

Po dokonaniu zmiany albo dopisaniu reszty tłumaczenia (1400 linii zrobionych do sprawdzenia przez kogoś obeznanego) klikamy w D1 i wyskakuję nam link ze spolszczeniem i z nadpisanymi zmianami lub klikamy 

.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik rex81 edytował ten post 02 styczeń 2017 18:50

PC

Rig

Net

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Kilka przydatnych skrotow dla "Lite Showroom":

• PageUp/PageDown changes skin;
  • Alt+PageUp/Alt+PageDown changes LOD;
  • F7 makes a screenshot (hold Shift to disable 2x-downscale used for better anti-aliasing, hold Alt to double resolution (4x with Shift), or Ctrl to make it 4x (which is actually 8x without that 2x-downscale, my PC can’t handle it));
  • F8 for free camera (Alt+F8 for “drunk” one);
  • W for wireframe mode, L for lights;
  • F for FXAA, B for blur;
  • Alt+B toggles blurred rims, Alt+C — low-res cockpit, Alt+S — seatbelts;
  • Ctrl+D removes selection, Ctrl+H hides tools;
  • Home resets camera, Alt+Space toggles auto-rotation (hold Space to pan camera around);
  • End re-enabled camera center’s auto-adjustment (which disables by panning).

oraz dla "Fancy Showroom":

• R toggles SSLR;
  • N — night, L — lights, S — shadows, Alt+S — shadows filtering;
  • Alt+Arrows move sun;
  • F1–F6 switch between different deferred shading related buffers;
  • A and Z add and remove small dynamic lights.

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Widzialem ze dodali wkoncu oficjalne tlumaczenie PL wiec jest juz dostepne do wyboru w ustawieniach.  :okok:  Brawo Gerard Rexx  :brawo:

Rig

PC

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Pięknie, faktycznie działa brawo @Gerard Rex

Zrzut%20ekranu%20699_zpstyw119bt.jpg

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Gerard Rex

Gerard Rex

Pasjonat

• Moderatorzy
  • 955 postów
  • LokalizacjaGorlice
Jeszcze odmian nie dołożył choć mu wysłałem typu co 1 godzina, co 2 godziny, 1 okrążenie, 2 okrążenia itd.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

PC

Rig

Net

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mody

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych