Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Przegląd rynku kokpitów wyścigowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaWrocław
Kupilem go chyba 10 lat temu wiec pewnie teraz sa inne ceny

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Rig

PC

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaWrocław
Arcson jak bedziesz kupowac to szukaj firmy item lub podobny rowek. Bosch jest zajebiscie twardy i ciezko sie piluje. Poza tym nakretka motylkowa do otemow kosztuje jakies 80 groszy a teowa do boscha jakies 3 zl. Bym jeszcze z 30-40 zl oszczedzil gdybym wiedzial to przed budowa

Rig

PC

Arcson

Arcson

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów

Dostawcy, których znalazłem na olx nie zawsze podają jakiej firmy są profile, które sprzedają. A gdy już podają, to najczęściej jest to właśnie Bosch. A czym piłowałeś te profile? Wprawdzie kątówka na pewno by sobie spokojnie z tym poradziła, ale obawiam się o jakość moich cięć, a jednak na estetyce mi zależy. I wreszcie: korzystałeś tylko z motylkowych? Rozumiem, że w środku profilu śruba i na zewnątrz motylek? Nie było przy tym problemów ze sztywnością? :)

Użytkownik Arcson edytował ten post 22 maj 2019 13:31

Glaniu

Glaniu

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
Do cięcia to raczej ukośnica.

Można łączyć profile Bosch z innymi ?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Glaniu edytował ten post 22 maj 2019 18:41

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaWrocław

Juz wszystko tlumacze :)

Najpierw jak rozroznic boscha i itemy: itemy sa bardzo oble na bokach, bosch jest typowo kwadratowy. Ja to cielem zwykla nozowka z prowadnica plastikowa (taka za 5 zl z castoramy). Nie bylo to latwe ale dalo rade. Zle napisalem bo miala byc nakretka mlotkowa nie motylkowa :P Ona wchodzi do srodka profila w rowek i tam sie ja dociaga sruba. Kokpit jest mega sztywny wiec nie ma tu zadnych problemow :)

Glaniu Jak najbardziej mozna laczyc (sam mam oba typy) 

Rig

PC

Glaniu

Glaniu

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
Panjapa22 napisz proszę coś więcej o różnicy w śrubach młotkowych do Bosch vs Item .

Mam ich trochu i nie wiem do jakiego profilu

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 299 postów
  • LokalizacjaWrocław
Najlatwiej je odroznic po szerokosci. Jesli glowka ma 19mm szerokosci to sa do itema. Jesli 11mm to bosch (mowa o rowku 8mm czyli najpopularniejszy). Dodatkowo w boschu sa bez karbowania na gorze bo sa kwadratowe i nie obracaja sie w rowku. W itemach moga sie obracac (co umozliwia ich montaz nawet jak nie mamy dostepu do konca profila). Jutro cykne fotki to bedzie widac ;)

Rig

PC

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
No i mamy nową wersje kokpitu P1 od sim-lab, mianowicie P1-X.
https://sim-lab.eu/p...racing-chassis/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych