Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Kody promocyjne zniżki do iRacing - promo code coupon

ZAKUPY

21 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Na zakup iRacing można znaleźć zniżki dla nowych jak i aktywnych graczy (z wygasłym kontem).

Znajdziecie jakieś, dajcie tutaj znać.

Na początek zniżka dla nowych userów 3 miesiące za 5$ z kodem

PR-HotLaps

lub za 15$

PR-ComeBack5

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

rauf

rauf

Na fejsie była fajna strona z kodami, ale chyba zdjęta. Ostatnia promocja większa była na Czarny piątek 2016 - simracing Black Friday sale , aktualnie chyba tylko dla nowych graczy jest -40% może ze spodziewanym updatem pojawi się coś na przedłużenie abonamentu? Do cen należy doliczyć nasz VAT.

Zrzut%20ekranu%2092_zpsxqr2rk02.jpg

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 635 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Od bardzo dawna nie było żadnych kodów dla wracających, wszystkie promocje dotyczą tylko nowych klientów - uczą się chyba od naszych operatorów komórkowych, dostawców energii i tv kablowych ;).

W zeszłym roku podnieśli też ceny - może i słusznie, ceny mieli od paru lat stałe, kontent i cała oprawa niezmienna, a od kiedy pojawiła się konkurencja, trzeba było zacząć inwestować - ktoś za to musi zapłacić. Natomiast VAT nie był doliczany - to chyba dość nowa sprawa?

rauf

rauf

VAT i podwyżki to właśnie końcówka 2016 roku jakoś, jak kupiłem w styczniu 2017 już było wyraźnie drożej.

Rig

PC

rauf

rauf

Kod dla powracających, -25% na 3mc subskrypcji.
Do tych 24,75$ zapewne trzeba doliczyć podatek, czyli wyjdzie jakoś 30,4$.

PR3M25LAPSED

Beznbsptytuu_zpsyqancnkn.jpg

Pozwoliłem sobie nie skorzystać   :papa:

Dear Rafal,

We are sorry to see that you have elected not to renew your iRacing.com subscription. Your account has expired and you will no longer be able to access the iRacing service or use the simulation software.

I tyle zostaje z całego wykupionego contentu z nieopłaconym abo...zero dostępu do mojej zawartości, nawet forum nie zobaczę.

Beznbsptytuu_zps6m0x01ed.jpg

Rig

PC

Radzieoon

Radzieoon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • STEAM ID:Radzieoon
  • LokalizacjaPoznań

Przesadzają z cenami zdecydowanie, kiedyś były promocje -50 i 75% czasami, to przedłużałem, teraz takie promki tylko dla nowych robią i wszystko jest jeszcze droższe.

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa
Mnie tam cały czas zastanawia jak oni to robią ze jest tylu chętnych za ta cenę? Magia marketingu czy jak?

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Riki2004

Riki2004

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
  • STEAM ID:Riki2004
  • Lokalizacjaokolice Wawy okolice Góry Kalwarii

Mnie tam cały czas zastanawia jak oni to robią ze jest tylu chętnych za ta cenę? Magia marketingu czy jak?

Jakość produktu ?

Łatwość ścigania się o każdej porze dnia i nocy jest wielkim plusem bez ściągania dodatkowych aplikacji szukania serwerów itd.

Rig

Radzieoon

Radzieoon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów
  • STEAM ID:Radzieoon
  • LokalizacjaPoznań

Tu akurat jesteś w błędzie, bo konkretne wyścigi (żeby móc walczyć o sporo punktów w Championship) w wyższych klasach (ligach) samochodów startują tylko o określonych godzinach w ciągu doby, na które simracerzy umawiają się na forum. Oczywiście że możesz sobie pojechać o dowolnej godzinie, ale ani w takim wyścigu nie będziesz miał dużej rywalizacji i ścisłej stawki (bo skille driverów są rozrzucone), ani nie zarobisz wielu punktów do Championship (jeśli na tym zależy) ani nie zyskasz konkretnego iRatingu.

Jeżeli chodzi o jakość i brak konieczności ściągania czy szukania czegokolwiek to fakt, jest to wygoda.

rauf

rauf

Dodałbym że w USA gdzie usługa jest znacznie tańsza (siła nabywcza pieniądza) cenzus opłaty jest zaletą, bo ogranicza napływ ludzi i zachowań niepożądanych. Oczywiście ciągle spotykasz latynoskich alvaro, śniący że są następnym Aytronem, ale jest to jakaś bariera dla typowych troli w grach z random online.

Wyścigi są z góry ustalone, układasz sobie grafik, płacisz, wymagasz, przychodzisz na gotowe. W sumie jak u nas tylko za free  :cool:

Rig

PC

Riki2004

Riki2004

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Tu akurat jesteś w błędzie, bo konkretne wyścigi (żeby móc walczyć o sporo punktów w Championship) w wyższych klasach (ligach) samochodów startują tylko o określonych godzinach w ciągu doby, na które simracerzy umawiają się na forum. Oczywiście że możesz sobie pojechać o dowolnej godzinie, ale ani w takim wyścigu nie będziesz miał dużej rywalizacji i ścisłej stawki (bo skille driverów są rozrzucone), ani nie zarobisz wielu punktów do Championship (jeśli na tym zależy) ani nie zyskasz konkretnego iRatingu.

Jeżeli chodzi o jakość i brak konieczności ściągania czy szukania czegokolwiek to fakt, jest to wygoda.

Tutaj akurat ty jesteś w błędzie. Są oczywiście ligi umawiane na forum gdzie jeżdżą starzy wyjadacze , fani auta które jest mało popularne i oficjalne wyścigi w tygodniu są fikcją. Nie mniej jednak w wielu seriach możesz pojechać o dowolnej porze dnia i nocy  i zawsze będziesz mógł się pościgać. Dzisiaj czyli w poniedziałek startowałem w 5 wyścigach gdzie były 3 lub 4 pokoje wyścigowe o jednej godzinie więc nie prawdą jest tez że nie miałem ciekawej rywalizacji i emocji. Jeśli jesteś już alienem to wtedy rzeczywiście powinieneś poczekać na wyścig gdzie jakiś popularny portal czy sam iracing będzie robił live z tej serii i wtedy będziesz miał mega punkty do championships. To jest moje wytłumaczenie czemu ludzie płacą. Nie mam zamiaru udowadniać że iRacing jest lepszy niż ten czy inny symulator choć wtedy temat by zrobił się bardzo poczytny :) a i odpowiedzi w tym wątku co nie miara :).

Teraz do Raufa

Odwalacie kawał dobrej roboty na tym forum wiele rzeczy z niego się dowiedziałem zaczynając karierę simracingową ale nie macie tego samego za darmo.

Jeżeli chodzi zaś o zachowanie kierowców wszędzie trafiają się baranki którzy psują innym wyścigi (zabawę). Gdyby nie te początkowe serie iRacingowe pewnie do tej pory nie nauczyłbym się się ścigania. Co innego jest kręcić hot lapy co innego nabyć ogłady i obycia na torze.

Pozdrawiam

Rig

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Riki2004 dzieki za informacje. Oczywiście, że nie chodzi aby komuś coś udowadniać bo to bez sensu. Ważne aby każdy znalazł coś dla siebie więc cieszmy się aktualnie na rynku jest aż tak fajny i duży wybór. Osobiście mnie jeszcze iRacing nie przekonuje ale śledzę z chęcią co tam się dzieje, jak pozyskują graczy i ogólnie ocena contentu również jest dla mnie ważna. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

mataman

mataman

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 149 postów
iRacing jest świetne, wg mnie najlepsze online w simach. Lecz jest też zdecydowanie za drogie, szczególnie po ostatnim dodaniu VATu do cen.

9118.png

rauf

rauf

25% na reaktywację wygasłego konta iRacing, bez kodu.

Promocja potrwa do 11 października.

• 2-Year renewal only $149.25(regular price $199)
  • 1-year renewal only $82.50(regular price $110)
  • 3-month renewal only $24.75(regular price $33)
  • 1-month renewal only $9.75(regular price $13)

Jak dodać VAT to dla nas wyjdzie niewiele mniej. 

Czyżby odpowiedź iRacing na premierę pCARS2? 

Rig

PC

Riki2004

Riki2004

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Jak wiadomo od stycznia tego roku iRacing wprowadziło opłatę VAT przy zakupie contentu czy abonamentu.
Zupełnym przypadkiem znalazłem obejście żeby tego VAT-u nie płacić.
Aktualnie mamy trzy metody płatności:
- Kartą kredytową/debetową,
- Paypalem,
- Paymentwall,

Wybieramy Paymentwall i już w tym momencie widnieje kwota do zapłaty bez VAT.
Dalej każdy już sobie poradzi smiley.gif

Pozwoliłem sobie skopiować post kolegi z innego forum sprostuje jeszcze że to nie Iracing wprowadził Vat tylko przepisy UE

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZAKUPY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych