Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

F1 2017 - dyskusja ogólna i wrażenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów

Ja od kilku dni upalam i w sumie jestem zadowolony. W porownaniu do zeszlorocznej edycji w prowadzeniu sie bolidow duzo sie nie zmienilo ale mam wrazenie ze teraz bolidy sa ciut bardziej przewidywalne (a tym samym chyba blizej reala). Kariera zostala wzbogacona a bardziej rozbudowany system rozwoju bolidu co tez uwazam za plus. AI pozostawia troche do zyczenia (czasem wjezdza ci w dupe bez powodu) ale chyba i tak jest poprawione bo zmiana poziomu trudnosci jest bardziej plynna i rowniez samo tempo aut AI jest bardziej rowne.

Niestety dalej sa problemy z oponami i deszczowymi warunkami - juz chyba ze dwa wyscigi przejechalem w takich zmiennych warunkach i okazuje sie, ze na lekkim deszczu (i mimo wszystko mokrym torze) lepiej sie jechalo na slikach niz na interach co jest przeciez nonsensem. Natomiast gdy deszcz byl wiekszy - w sam raz na pelne wety, okazalo sie, ze wszyscy jechali na interach i to one byly najlepsze. Jednym slowem te same babole juz od kilku lat nie potrafia naprawic nie wiem czemu...

Ale ogolnie gierka jest spoko choc jesli ktos jezdzil w 2016 to kupowanie nowej wersji jest lekka rozrzutnoscia - niewiele nowosci (poza wprowadzeniem kilku klasycznych bolidow, ktore jednak jakiejs wielkiej sensacji nie robia) za spora cene.

Użytkownik GTR edytował ten post 03 wrzesień 2017 15:01
Post wydzielony do nowego tematu.

Adziu

Adziu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Ja wziąłem się za tryb Kariery Zawodowej i ukończyłem wyścig w Australii na P17 Sauberem. Jak immersja to na całego. Postanowiłem stanąć na wysokości wyzwania i nie mieć za plecami przeświadczenia że jak mi idzie dobrze to sobie podciągnę poziom SI a jak źle to na Monaco np. sobie obniżę do 20%. Tu jest wszystko zablokowane na ostateczny poziom trudności, łącznie z wyścigiem 100%

Przyznam że jest cholernie ciężko i nawet programów treningowych nie mogłem zaliczyć. Nie zdobyłem jeszcze achievement'u użycia przewijania ( cofki )

Co do FFB to jest nieco lepiej niż w F1 2016 ale nadal nie wiadomo co się dzieje z oponami ( zblokowanie kół ). Jest jakiś taki miękki i nie czuć efektu "rybiego ogona" .  Bolidem w Assetto da się wyczuć jazdę już po dwóch okr. a w F1 2017 niestety FFB jest kiepski i trzeba się uczyć na obraz i słuch

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:0:23421262
  • LokalizacjaWLKP

Pewnie już nikt w to nie gra bo za osiem dni nowa odsłona,ale zapytam. Przed premierą nowej gry chciałem zagrać jeszcze w obecną,niestety nie widzi ona mojej G27:(  Miał może ktoś podobny problem??   Pisałem już na Steam,i innych forach,niestety nic. Spójność plików robiłem jakby co.

Spoiler

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy

Przeinstalowywałeś sterowniki do Logi albo profilera ?

76561197963511105.png

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaWLKP

Przeinstalowywałeś sterowniki do Logi albo profilera ?

Nie,nie robiłem tego bo np. Assetto widzi bez problemu. Ale ok,dzięki za podpowiedź,po pracy sprawdzę 😉

Spoiler

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy

Nie,nie robiłem tego bo np. Assetto widzi bez problemu. Ale ok,dzięki za podpowiedź,po pracy sprawdzę 😉

I jak, coś się wydarzyło?

76561197963511105.png

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaWLKP

Nie,nie robiłem tego bo np. Assetto widzi bez problemu. Ale ok,dzięki za podpowiedź,po pracy sprawdzę

I jak, coś się wydarzyło?

niestety nie:( przeinstalowałem i nadal nie widzi kierownicy. Odpuszczam,i tak nie mam kiedy teraz grać,a w piątek premiera F1 2018

Ciekawe że w katalogu gry nie ma G27

1148623300_1534871489_thumb.jpg

Użytkownik maras2574 edytował ten post 21 sierpień 2018 18:20

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych