Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

F1 2017 - dyskusja ogólna i wrażenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 236 postów

Ja od kilku dni upalam i w sumie jestem zadowolony. W porownaniu do zeszlorocznej edycji w prowadzeniu sie bolidow duzo sie nie zmienilo ale mam wrazenie ze teraz bolidy sa ciut bardziej przewidywalne (a tym samym chyba blizej reala). Kariera zostala wzbogacona a bardziej rozbudowany system rozwoju bolidu co tez uwazam za plus. AI pozostawia troche do zyczenia (czasem wjezdza ci w dupe bez powodu) ale chyba i tak jest poprawione bo zmiana poziomu trudnosci jest bardziej plynna i rowniez samo tempo aut AI jest bardziej rowne.

Niestety dalej sa problemy z oponami i deszczowymi warunkami - juz chyba ze dwa wyscigi przejechalem w takich zmiennych warunkach i okazuje sie, ze na lekkim deszczu (i mimo wszystko mokrym torze) lepiej sie jechalo na slikach niz na interach co jest przeciez nonsensem. Natomiast gdy deszcz byl wiekszy - w sam raz na pelne wety, okazalo sie, ze wszyscy jechali na interach i to one byly najlepsze. Jednym slowem te same babole juz od kilku lat nie potrafia naprawic nie wiem czemu...

Ale ogolnie gierka jest spoko choc jesli ktos jezdzil w 2016 to kupowanie nowej wersji jest lekka rozrzutnoscia - niewiele nowosci (poza wprowadzeniem kilku klasycznych bolidow, ktore jednak jakiejs wielkiej sensacji nie robia) za spora cene.

Użytkownik GTR edytował ten post 03 wrzesień 2017 15:01
Post wydzielony do nowego tematu.

Adziu

Adziu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Ja wziąłem się za tryb Kariery Zawodowej i ukończyłem wyścig w Australii na P17 Sauberem. Jak immersja to na całego. Postanowiłem stanąć na wysokości wyzwania i nie mieć za plecami przeświadczenia że jak mi idzie dobrze to sobie podciągnę poziom SI a jak źle to na Monaco np. sobie obniżę do 20%. Tu jest wszystko zablokowane na ostateczny poziom trudności, łącznie z wyścigiem 100%

Przyznam że jest cholernie ciężko i nawet programów treningowych nie mogłem zaliczyć. Nie zdobyłem jeszcze achievement'u użycia przewijania ( cofki )

Co do FFB to jest nieco lepiej niż w F1 2016 ale nadal nie wiadomo co się dzieje z oponami ( zblokowanie kół ). Jest jakiś taki miękki i nie czuć efektu "rybiego ogona" .  Bolidem w Assetto da się wyczuć jazdę już po dwóch okr. a w F1 2017 niestety FFB jest kiepski i trzeba się uczyć na obraz i słuch

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:0:23421262
  • LokalizacjaWLKP

Pewnie już nikt w to nie gra bo za osiem dni nowa odsłona,ale zapytam. Przed premierą nowej gry chciałem zagrać jeszcze w obecną,niestety nie widzi ona mojej G27:(  Miał może ktoś podobny problem??   Pisałem już na Steam,i innych forach,niestety nic. Spójność plików robiłem jakby co.

Spoiler

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy

Przeinstalowywałeś sterowniki do Logi albo profilera ?

76561197963511105.png

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaWLKP

Przeinstalowywałeś sterowniki do Logi albo profilera ?

Nie,nie robiłem tego bo np. Assetto widzi bez problemu. Ale ok,dzięki za podpowiedź,po pracy sprawdzę 😉

Spoiler

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy

Nie,nie robiłem tego bo np. Assetto widzi bez problemu. Ale ok,dzięki za podpowiedź,po pracy sprawdzę 😉

I jak, coś się wydarzyło?

76561197963511105.png

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaWLKP

Nie,nie robiłem tego bo np. Assetto widzi bez problemu. Ale ok,dzięki za podpowiedź,po pracy sprawdzę

I jak, coś się wydarzyło?

niestety nie:( przeinstalowałem i nadal nie widzi kierownicy. Odpuszczam,i tak nie mam kiedy teraz grać,a w piątek premiera F1 2018

Ciekawe że w katalogu gry nie ma G27

1148623300_1534871489_thumb.jpg

Użytkownik maras2574 edytował ten post 21 sierpień 2018 18:20

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych