Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Fanatec PODIUM Series - pierwsze Direct Drive od Fanatec

144 odpowiedzi w tym temacie

jurek

jurek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa

To all customers waiting for the Podium Wheel Base

I can imagine how much you’re looking forward to the release of this product. We’ve been working tirelessly to optimise and improve long term reliability, implementing many changes during the development phase. Until recently, it was looking very good that we could fulfill our estimated availability date in early December, but in final testing we discovered a serious issue which affects about 0.07% of the units produced so far.

We discussed if this really justifies a delay, but I made the painful decision to stop delivery. This product must be nothing less than flawless! In electronics design there’s always a chance that something can be missed, but if we are already aware of an issue, we cannot ship the unit. Not our flagship.

The problem requires thorough analysis, and we need to determine if we can rework the electronics of the units which were already produced or need to make new electronics. It is therefore important to adjust our realistic shipping date to the end of April. If we can begin shipments earlier, then we will do so, of course.

I’m sure you are just as disappointed as we are, but we want to keep you happy, and we want you to stay with us. Of course you are free to cancel your order now, but if you are willing to wait, we are offering a special gift as a gesture of appreciation.

All customers who pre-ordered the Podium Wheel Base DD1 or DD2 up to yesterday will receive a free steering wheel. It will be the new ClubSport Steering Wheel F1 2019 which is due to be released in May next year. It is very similar to the F1 2018 version we just released, but comes in a special and exciting new colour scheme. It is also a limited edition product, with a value of 349,95 USD / Euro

Rest assured that the Podium Series Wheel Bases will be well worth the wait.

Thank you for your patience and understanding.

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: 

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś
Nim Fanatec wypuści na rynek pierwszy batch będzie koniec roku, o ile się nie spóźnią, co zdarzało się wielokrotnie.

Jak to mówią stare baby: 

- ale żebym nie mówiła...

:sciana:

Jak ktoś potrzebował dowodu, że to będzie mocno prototyp to czego trzeba więcej? Potężne opóźnienie, praca na ostatnią chwilę, beta testy ze społecznością już PO pamiętnej zapowiedzi produktu latem. Teraz kolejne przekładanie na koniec kwietnia...

Early adopters będą musieli zagryźć zęby, szykuje się premiera na miarę Turinga od NV. 

Tylko OSW, Fana DD poczekam na V2.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Kowalski

Kowalski

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Fanatec jest za słaby na takie projekty. DD to nie paski czy zębatki. Przypuszczam, że płacą za zwartą obudowę. Elektronikę która sama w sobie się grzeje jak diabli przy tak dużym prądowym obciążeniu, dali dodatkowo na mocno grzejącym się silniku... cudownie, drugi Einstein normalnie to wymyślił.... słaba wentylacja i problem gotowy, może siadają wrażliwe na temperaturę kondensatory, może coś innego. Bodnar ma osobno elektronikę, SimExperience ma osobno elektronikę, OSW ma osobno elektronikę, a Fanatec? Napchane wszystko w jednej, ciasnej obudowie. No bo jak to wygląda osobno? No ludzie...

Użytkownik Kowalski edytował ten post 04 grudzień 2018 21:01

Glaniu

Glaniu

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Ja p....le już chyba nie będę dłużej czekam i chyba jednak OSW szkoda tylko że przez tych amatorów ominął mnie BF

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

jurek

jurek

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa

https://www.simracin...s-c-large-mige/do 9 grudnia lepsza cena

Glaniu

Glaniu

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Wraca tylko pytanie czy Large czy Small,?

Inna sprawa, że rekompensatę dają uczciwą w postaci kiery F1, ale tylko dla tych co już zamówili niestety

Firssen

Firssen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

PC

Rig

Glaniu

Glaniu

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Trzeba przyznać że jakie to podium nie będzie to z gratisem w postaci tej kiery wyjdzie naprawdę nieźle finansowo

Firssen

Firssen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 142 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

https://www.fanatec....90FHNjuMkvLKfGM

:O

PC

Rig

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Nowa obręcz dostała swój wątek

Obręcz Fanatec ClubSport Steering Wheel Formula V2 - opinie testy

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych