Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Fanatec PODIUM Series - pierwsze Direct Drive od Fanatec

155 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Niels to inny przypadek raczej, firma przerośnięta popytem, zatrudniają i starają się zapełnić stock na bieżąco. Fana ma opóźnienia jeszcze od pomysłu do wykonania, jeszcze na jesień przerabiali projekt i i teraz nie mogą samych preorderów ogarnąć a gdzie regularna sprzedaż.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
m@rcinpl uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 412 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Podium będzie miało zaraz nową konkurencje, SimuCube 2....

hhalunek

hhalunek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Przy zamówieniu dziś DD1, zwiększyli okres oczekiwania do 16-08-2019. Przypominam ze jutro cena DD1 ma wzrosnąć. Niestety ja chyba zmieniam kierunek na SC2...

RIG

Cockpit Sim-lab GT1 EVO BLACK | Stand Sim-lab Triple monitor stand T300 Alcantara 599XX EVO | T3PA | Shifter TH8A | Simline Handbrake | Fotel Mirco RS2 FIA | Pasy OMP Racing 4M | Rekawice Sparco Meca-2 | Kask OMP Circuit |

PC

[GPU] MSI 1060 6GB Gaming X [CPU] Xeon x5460 3.16@4Ghz [Cooling] Scythe MUGEN [MB] Evga 780I SLI FTW [RAM] GEIL 800MHz@1035 DDR2 8GB [PU] BE QUIET 550W [SSD] Goodram Irydium Pro 480GB [CASE] NZXT Lexa [OS] WinX x64 [AUDIO] BOSE Companion 5 [SCREEN]  3x 24" 1920x1080 60Hz

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

To co Fana prezentuje z dostępnością DD, zmianą silników w DD1 na DD2, teraz podwyżkami...to jest dobrze zaplanowana antyreklama. Rynek ich przegonił i nic tym nie potrafili zrobić od 2018 roku. Mogli próbować ustanowić jakiś standard, ale ani projektem ani stockiem ani ceną jak widać nie potrafili tego osiągnąć. Dlatego sądzę że 2019/2020 będzie czasem otwartych projektów jak SimuCube.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
m@rcinpl uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 412 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Ktoś na forum GD napisał, że silnik w jego Fanatecu dobił do 89 stopni Celcjusza... lol. Chłodzenie jest ciche ale nie zawsze...

The Fanatec does run daily cool but I have run it up to 89c in my running on the Beta Model I have… that being said it does have an internal fan to keep things cool… it stays pretty quiet but not always.

Martion

Martion

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 240 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:1:47963338 / Martion
  • Origin ID:Martion15x
  • Xbox Live:Martion94r
  • PSN id:Martion__
  • Social Club:Martion___
  • LokalizacjaPoznań

Można zamawiać boczne mocowanie do DD Fanateca - link. Cena, tylko 249,95€.

PC

Rig

Mój worklog na forum.benchmark.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych