Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Czy te auta są najlepsze dla tych Spec?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Mati.Bocian_92

Mati.Bocian_92

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
Witam. Poniżej są moje auta i te które zamierzam kupić. Napiszcie czy są wg was lepsze auta dla poszczególnych spec od tych:

ULICA (STREET) - Mini Cooper S 2010
WYCZYN (PERF) - Pagani Huayra
TOR (CIRCUIT) - Ferrari 458 Italia GT2 (nazwa wersji stock - Ferrari 458 Speciale)
OFFROAD (DIRT) - RUF RT 3 (zamierzam kupić) i mam 2015 KTM 450 EXC
RAID - RUF 3400K (zamierzam kupić) i mam KTM 450 Rally 2015
DRAGSTER - RUF CTR-3
DRIFT - Mazda RX7
MONSTER - Hummer, Abarth, Skyline, Raptor lub Silverado (zamierzam kupić) Jakie jest najlepsze auto do tego spec?

Czy powinienem zmienić nie które z powyższych aut na jakieś lepsze? Jeśli tak, to na jakie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych