Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

[NR] Porsche Super Cup - Relacje z wyścigów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

-Gin

-Gin

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów
  • STEAM ID:gintoki520d
  • PSN id:Gintoki520
  • LokalizacjaBrzeg

Jak zwykle wyszedł brak jakiegokolwiek przygotowania i treningu. Na 10 minut przed końcem wyścigu ogarnąłem że mogę jechać na Bardzo Miękkiej mieszance i mi jej nie zużyje w połowie okrążenia, przy czym czasy poprawiły się o jakieś 7-10 sekund w porównaniu do miękkiej gumy. W aucie też nic nie ruszane, nawet skrzynia. Kwali też na miękkiej, chyba muszę zacząć się przykładać bo mnie czwarte miejsce nigdy nie opuści  :P Wyścig ogólnie cudowny, godzinnego kręcenia kółek po Nordschleife inaczej nazwać nie można, prawie cały wyścig jechałem sam tylko raz natrafiając na maruderów po pierwszym picie. Pogoń za Szybkim też nieudana bo stwierdziłem że za flugplatz hamują tylko leszcze i skończyłem z uszkodzonym tyłem. Jedyny tor na którym to auto jechało w miarę normalnie, generalnie bardzo miło spędzona godzina  ;)

cast_lineup.jpg

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • PSN id:puzel_
  • LokalizacjaPoznań

PART_2

W końcu też postanowiłem spróbować DSJ-a
Załączony plik  20171210110759.jpg   70,34 KB   5 Ilość pobrań
Spotkałem po drodze Kwiatka, który dzielnie walczył
Załączony plik  20171210110748.jpg   88,12 KB   5 Ilość pobrań
z bandami :cool:
Załączony plik  Gran Turismo™SPORT_20171210105712.jpg   45,16 KB   5 Ilość pobrań
I Roberta, który się zorientował że to nie Kwiatek :okok:
Załączony plik  Gran Turismo™SPORT_20171210105907.jpg   70,11 KB   5 Ilość pobrań
albo zagapił w smartfonie na czerwonych tubach :figielek:

Zdjęcia są jakie są, bo mi się nie chciało pada podłączać a na kierce nie można przesuwać kamery :P

Szczerze mówiąć, taktyka zjazdów co okrążenie była dość zaskakująca i ciekawa. Podczas wyścigu myślałem, że tylko Finek to uskutecznia. Tracił 7 seknud na pit, ale nadrabiał na dystansie. Jechałem twardo na średnich i byłem ciekawy jak to się dalej potoczy ;) W środku wyścigu miałem wrażenie, że Finek zmienił taktyke i wtedy dystans między nami się zwiększył.

Wielkie gratulacje dla SZYBKIEGO za to ile pozycji nadgonił  :good:

Super było z Wami pośmigać, po takiej przerwie i to jeszcze na Nordschleife :D

Użytkownik puzel edytował ten post 11 grudzień 2017 07:54

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Fajne te fotki Danielu + humorystyczny opis czyli relacja z wyścigu w stylu, który siniaki lubią ;)

Tak przy okazji pytanko na jakiej kierownicy śmigasz?

Wyścig ogólnie cudowny, godzinnego kręcenia kółek po Nordschleife inaczej nazwać nie można

Podpisuję się pod tym, północna pętla zawsze i wszędzie :) Pomimo, że do czołówki sporo mi brakło (puzel pisał coś wcześniej o doliczeniu maksymalnego czasu na finisz, bo niby miał obawy że nie zdąży dojechać, hehe niezła podpucha panie mistrzu "debiutancie" ;) ). Największy podziw dla Szybkiego, który po spektakularnych bączkach na trawie na 1 lapie i spadku na szary koniec ogarnął się i zaczął z determinacją i precyzją Terminatora odrabiać stratę. Jak to się zakończyło wszyscy już wiemy, mimo że Finek na przedostatnim zakręcie (Hohenrain) w mało dżentelmeński sposób spróbował przerwać jego triumfalny pochód. Oczywiście momentalnie zorientował się, że jednak przegiął i oddał pozycję tuż przed metą. Brawo wy! ;)

A ja? Ja jechałem sobie swoim bezpiecznym tempem czerpiąc przyjemność z samego śmigania z kolegami po lasach Green Hell. Jedyny nieprzyjemny moment to bodajże 5 kółko i napierający z tyłu Krazio, który w końcu nie wytrzymał i wywiózł mnie na trawę przy wyprzedzaniu na łuku za Stefan Bellof, w rezultacie czego przywitałem się z bandami, a przód i tył mojej 911-ki uległ znacznemu pokiereszowaniu. Kto wie, gdyby nie ten incydent pewnie na mecie byłbym o 1 pozycję wyżej, ponieważ na ostatnim lapie doszedłem Stiga, a na mecie zameldowaliśmy jeden za drugim. Ale nic to, najważniejsza jest przyjemność śmigania z wami na ulubionych torach.

Aha muszę też nadmienić, że bardzo dobrze mi się współpracowało z tym modelem Porsche, może więc kiedyś powtórzymy ten turniej w takiej czy innej formie ;)

PS. Kwiat kiedy ruszamy z Godzillą?

Dołączona grafika

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.

Prawdopodobnie od pierwszej soboty stycznia. Jeszcze nie wiem.

Odnoszę wrażenie, że te Porsche jest skrojone pod Nordschleife, bo jeździło mi się wyśmienicie. Błędów się oczywiście nie wystrzegłem, ale i tak było fajnie. Szkoda, że wykręciłem bączka zaraz na samym początku, bo się trochę nudziłem samotną jazdą w ogonie. Prawie się nie rozbijałem, więc bez problemu dogoniłem Preda i Grima. Predo wyszedł (WTF dude?), a na Grima sobie poczekałem na poboczu, żeby zapewnić sobie jakąś rozrywkę pod koniec. Tyle tej rozrywki było, że mnie skubaniec wyprzedził przed samą metą i to w jakim stylu! Taki trochę aaltonen mu wyszedł :)

GrimReaper

GrimReaper

Aba

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • STEAM ID:grimreaperrobert
  • PSN id:Real_GrimReaper
  • LokalizacjaKraków
Jakbym się tak nie rozbijał na początku to byśmy się raczej nie widzieli do końca 😉
Ale wyszło jak wyszło. Wyjechałem mając 1:40 straty do Preda i 2:50 do Kwiatka. No i tak sobie ich jechałem całkiem szybko zbliżając się do Predzia i nieco wolniej do Pawła. Chyba po dwóch okrążeniach miałem już Preda, który chyba się zdenerwował i zrobił ragequita najpierw zjeżdżając na pobocze. Potem została wisienka na torcie. Jajecznica z atomówkami po bokach. Szło to żmudnie bo chyba Paweł oddał kierownice żonie. To nie możliwe aby kwiatek tak rzadko się rozbijał. No cóż, przejdzmy do ostatniego okrążenia. Jade sobie za kwiatkiem i myślę sobie mam Cię robaczku. Na prostej zbliżam się, zbliżam się i nagle iskry, dymy i Paweł kręci bączki. Myślę sobie: jest!!! I magle lecę też.... Resztę już znacie 😉

Użytkownik GrimReaper edytował ten post 11 grudzień 2017 16:23

Dołączona grafika

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • LokalizacjaPoznań

Tak przy okazji pytanko na jakiej kierownicy śmigasz?

Dominiku przecież nie tak dawno temu wstawiałem na faceinvaiderze swojego stanowisko, do kompletu Twojego i Bochena :tak: 

:fanatec: na G29 i to się raczej nie zmieni przez najbliższe lata :gwizdze:  zegar:

puzel pisał coś wcześniej o doliczeniu maksymalnego czasu na finisz, bo niby miał obawy że nie zdąży dojechać, hehe niezła podpucha panie mistrzu "debiutancie" ;)

Drogie siniakowe śmieszki :icon_rotfl:  chciałbym Was uprzytomnić, że na przekór, setki tysięcy przebrniętych kilometrów i ton lakieru zdartego, moje tepmo na WŚ było w mocy uprawnione w dysharmoni być od tego na WSM, gdyż ów potwór na powyższych ze mną nie konsolidował. Lecz nie o siebie a o kolegów frasowałem się co to do wypraw na Green Hell z większą ostrożnością podchodzą. Z nagła nadto towarzysz Krazio nie dotrzymał w rezultacie porucznikowi del Finkowi przestworza tuzina mendeli w sekundach rachowanych podczas tej biesiadniczej wędrówki, ot co.

Użytkownik puzel edytował ten post 12 grudzień 2017 08:52

GTPL_oldboy1957

GTPL_oldboy1957

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 317 postów
  • PSN id:GTPL_oldboy1957
  • LokalizacjaŚwiętochłowice

Dawno się tak nie uśmiałem. Piękna wypowiedź "Puzelku" :D

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

O Adam fajnie że wpadłeś :) To jak już tu zajrzałeś powiedz czemu z nami nie śmigasz? ;)

Dołączona grafika

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • LokalizacjaPoznań

O Adam fajnie że wpadłeś :) To jak już tu zajrzałeś powiedz czemu z nami nie śmigasz? ;)

Bo w końcu ktoś w Polsce podszedł na serio do Pucharu Krajów "FIA" GT przynajmniej na ten sezon a w sobotę będzie rozstrzygające starcie tytanów :faja:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych