Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Portowanie aut do Dirt Rally z innych gier

projekt mody auta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: wybór aut (1 użytkowników oddało głos)

Jakie auto chcesz zobaczyć jako pierwsze?

1. Audi A4 Quattro (1 głosów [100.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 100.00%

2. VW Golf GTI (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Nissan Skyline R32 (0 głosów [0.00%])

4. Mazda RX7 (0 głosów [0.00%])

5. Honda NSX (0 głosów [0.00%])

6. inne (w komentarzu) (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

SanozZ

SanozZ

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Witam

Jakiś czas temu zajmowałem się portowaniem aut z różnych gier do Dirta na własny użytek. Ze względu na znikome możliwości wrzucenia (np. racedepartment banuje za to) nigdzie tego nie udostępniłem, a coś czuje, że warto się tym podzielić. Z tego co mi wiadomo można portować auta z gier na silnikach EGO 3.0 i 2.0 czyli :

2.0

3.0

*ktoś kiedyś próbował na jakimś forum i niby wszystkie z F1 działają - brak źródła i nietestowane

** DLC są spakowane w paczki i trzeba je rozpakować odpowiednim skryptem

Silniki EGO 1.5 i 1.0 nie działają (czyli pierwszy Grid, Dirt 1 i 2)

Oczywiście nie obyło się bez błędów, oto niektóre z nich:

- problemy z dźwiękiem po uszkodzeniu auta

- problemy z nadmiernymi uszkodzeniami auta

- problemy z pozycjonowaniem kamery

- problemy z pozycjonowaniem kabiny

- problemy z pozycjonowaniem kierowcy i pilota po wymianie kabiny na inną niż z Dirta (występują artefakty lub auto jedzie puste - losowo)

- problemy z trakcją w niektórych autach

- koła nie są wyświetlane na trasach Finlandii, Grecji i Szwecji (auto lata w powietrzu)

- czasami mapa nie daje rady się załadować, albo ładuje się długo

- problemy z grą online*:

a). po skończonym wyścigu gra crashuje albo nie zalicza nam wyścigu i wyrzuca do trybu offline

b). nie ładuje nas do racenetu

- problemy z błędami graficznymi (dot. głównie problemu z kabiną)

*dotychczas nie otrzymałem bana, także powinno być ok

dobra dość tych problemów bo tylko was zniechęcę - to ja jestem od zajmowania się nimi :)

na razie chcę dowiedzieć się jaki jest "popyt" na tego typu mody - piszcie jakie auto chcielibyście zobaczyć, te z największą ilością chętnych zostanie przeportowane. auta wybieramy z listy aut wyżej wymienionych obsługiwanych gier.

na razie dostępne są auta z ankiety, jednak nie mam tak świetnego internetu więc musicie wybrać jedno, wtedy je zuploaduje i wstawię link

poniżej wrzucam linki do screenów :

Audi A4 Quattro (Grid Autosport DLC)  

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Mazda RX7 Vanilla (Grid autosport) 

Golf GTI (Grid 2)

Jeżeli coś jest niezgodne z zasadami forum to proszę o poinformowanie. Wszystkie informację pochodzą z różnych forum tematycznych, nie przypisuje sobie "autorstwa" portowania aut do Dirt Rally - po prostu przeszukałem internet za was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz czekam na wasz odzew - jeśli będzie wystarczający to będę używał tego tematu do wrzucania ankiet wyboru aut i w wolnym czasie przeportuje je dla was

Użytkownik SanozZ edytował ten post 07 grudzień 2017 09:31

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: projekt, mody, auta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych