Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Tablice rejestracyjne na zamówienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

72351.jpeg

Cześć

Piszecie do mnie z prośbami o zrobienie Wam własnych tablic rejestracyjnych. Jednak po tym jak je udostępnię na swoim profilu w Gran Turismo Sport a po ściągnięciu przez Was je u siebie usunę, to Wam ponoć też znikają.

Najlepszym sposobem jest jak będę tutaj (lub na PW) podawał plik do ściągnięcia i sami sobie wgracie na własne konto. To bardzo proste ;)

Zauważyłem, że sporo aut ma miejsce na tablice rejestracyjne gdzie nasze polskie nie pasują wymiarami dlatego też wykonuję zagraniczne.

Wykonuje najróżniejsze tablice więc pytajcie śmiało. 

24339541219_aa976f320e_o.png

xxx

xxx

Dyskutant

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów
Ups, pewny jesteś że tak się dzieje po udostępnieniu i usunięciu ze swojego profilu? Ile w ogóle jest slotów na wklejanie swoich kalkomanii?

Możesz Angello wrzucić jedno zdjęcie z własną tablicą rejestracyjną jak to wygląda?

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Zrobiłem tablice kumplowi i udostępniłem, on ją dodał do swojej Biblioteki naklejek, ja u siebie usunąłem i on przy kolejnej próbie naklejenia na auto twierdził, że już jej u siebie nie ma. Chętnie to sprawdzę z kimś innym ;)

Z tego co widzę to jest 1000 slotów. 

5044692396206457352_1.png

5044133843695568384_1.png

Wczoraj znalazłem dokładne wymiary tablic, czcionek i wszystkich rozmieszczeń na tablicy:)

xxx

xxx

Dyskutant

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów
Angello dzięki :)
Nie sprecyzowałem prośby :) Jakbyś mógł wrzucić zdjęcie samochodu z zamontowaną tablicą zrobioną przez siebie.

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Proszę bardzo. Tutaj jeszcze tablica przed poprawkami.

4899917573632591364_0.jpg

xxx

xxx

Dyskutant

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów
Wypas! Odezwę się w nowym roku na PW po zamówienie :)

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1787 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Kilka rad i sam zrobisz taką tablicę ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0