Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Amateurs Club Sezon 5 - regulamin i zapisy

online LIGA

• Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

DrFugazi

DrFugazi

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 799 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Ruszamy z 5 sezonem Amateurs Club

Sezon5-plakat.jpg

Zgodnie z przeprowadzoną ankietą w wątkach:

http://simrace.pl/fo...eta-i-dyskusja/

http://simrace.pl/fo...gości-wyścigów/

będziemy jeździć samochodem Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.

Samochody:

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (free bonus car)

Zasady Amateurs Club:

1. Trenujemy i pojawiamy się na wyścigach!

2. Jeździmy i walczymy fair play - w tym sezonie nie będzie kar czasowych za kontakty, ale zasady CRC ciągle obowiązują i mają być przestrzegane.

3. W miarę możliwości pomagamy innym i dzielimy się wiedzą, setupami itd.

4. Klasyfikacja kierowców - żeby Was bardziej zmobilizować do uczestnictwa, za każdy udział w wyścigu dostajecie punkty wpisywane do generalki.

5. Odwrócony cały grid do drugiego wyścigu.

Kto może wziąć udział w wyścigach?
Każdy kto wykręci przynajmniej 5 czystych okrążeń w pre quali lub bezpośrednio przed wyścigiem lub ma już doświadczenie w wyścigach online.

System kar:
Promujemy czystą jazdę i fair play dlatego zachowania niezgodne z CRC po zgłoszeniu i rozpatrzeniu mogą skutkować naliczeniem karnych punktów/sekund. System kar jest pozoliłem sobie skopiować z Regulaminu głównej ligi Simrace.pl. Ponieważ jest to liga amatorska wykreślony został punkt dot. back to pits, oznacza to, że można tej opcji użyć w kwalifikacjach (bezwarunkowo) oraz w trakcie wyścigu, jeżeli uszkodzenia pojazdu uniemożliwiają sprawny dojazd to Pit Lane lub zagrażają innym uczestnikom wyścigu. Możliwy jest powrót na tor, pod warunkiem, że nie spowoduje zysku czasowego w stosunku do normalnie zakończonego okrążenia. Zmieniony został również punkt dot. PLP, gdyż używamy wersji ACL.

Spoiler

Zgłoszenia/Odwołania:
Od naliczonej kary można będzie się odwołać do sędziów wyścigu do 48h po zakończeniu wyścigu, zgodnie z obowiązującym formularzem odwołania/zgłoszenia. Decyzja o zgłoszeniu zdarzenia/odwołania znajduje się w gestii poszkodowanego. Na korzyść sprawcy kolizji będzie przemawiać oddanie pozycji poszkodowanemu.

Tory na najbliższe wyścigi:

Prolog: Laguna Seca (06.03.2018) - 2x 20 minut, odwrócony grid do 2-go wyścigu
wyścig nie liczony do klasyfikacji sezonu

1. Magione (Kunos) - 13.03.2018 (wtorek) - 2x 20 minut, odwrócony grid do 2-go wyścigu

2. Magione (Kunos) - 20.03.2018 (wtorek) - 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop
3. Spa (Kunos) - 03.04.2018 (wtorek) - 2x 20 minut, odwrócony grid do 2-go wyścigu

4. Spa (Kunos) - 10.04.2018 (wtorek) - 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop

5. Monza (Kunos) - 17.04.2018 (wtorek) - 2x 20 minut, odwrócony grid do 2-go wyścigu

6. Monza (Kunos) - 24.04.2018 (wtorek) - 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop

7. Imola (Kunos) - 08.05.2018 (wtorek) - 2x 20 minut, odwrócony grid do 2-go wyścigu

8. Imola (Kunos) - 15.05.2018 (wtorek) - 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop

9. Finał: Nuerburgring GP (Kunos) - 22.05.2018 (wtorek) - 1x 45 minut, obowiązkowy Pit Stop.

Setupy:

Otwarte. Mile widziane dzielenie się setupami, a jakiś komentarz do wprowadzonych zmian będzie dodatkową zaletą.

Terminy:
Wyścigi co tydzień we wtorek o 21:00 zgodnie z terminami powyżej.

Weekend wyścigowy (czyli wtorek  ;) ) :
20:00 Praktyka - jeśli nie zdążysz wykręcić wymaganych 5 czystych okrążeń w pre quali, to wbij po 20-tej na praktykę i zrób chociaż kilka, żebyś nie wykosił połowy stawki na pierwszym zakręcie
21:00 Kwalifikacje 12 minut.

21:15 Start wyścigu

Obowiązkowe mody:

Amateurs Club All-In-One pack: jeśli nie jeździłeś jeszcze Online lub masz świeżą instalację Assetto Corsa, ściągnij :arrow: ten plik i rozpakuj do katalogu z grą, np.:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa

Archiwum zawiera wszystkie potrzebne rozszerzenia: SimraceTrackPack v3.4, pTracker, CarRadar i PLP by ACL

Same aplikacje: pTracker, CarRadar, PLP by ACL (bez SimraceTrackPack) ściągniesz :arrow: stąd.

Jeśli jeździłeś już z Simrace.pl lub w AC League to zweryfikuj i ewentualnie doinstaluj pojedyncze mody:

simrace map pack Instrukcja plus pliki

ściągnij  :arrow: pTracker - opis działania w temacie pTracker

ściągnij PLP AC League :arrow: PLP by ACL i wgraj do katalogu z grą (patrz wyżej)

Helicorsa lub Car Radar - opisy pod linkami

komunikacja głosowa TeamSpeak 3 -  :arrow: TS3 tutorial hasło do kanału : amatorki

Server:
Simrace.pl AMATEURS CLUB - UWAGA! Ha$ło: liga amatorki
Live stat będzie podpięte pod menu LEADERBOARDS -> AMATEURS CLUB

Dodatkowe info:
Jako że jest to inicjatywa oddolna, organizowana przez amatorów, bardzo dużo zależy od nas samych. Najważniejsze jest dobre nastawienie i chęć do wspólnej czystej jazdy. Jeżeli widzicie jakieś niedopatrzenia walcie do mnie śmiało (priv albo post). Macie jakieś pomysły? Zachęcam do dzielenia się na forum Clubowym.

Niech naszym mottem będzie szacunek do innych użytkowników toru i dobra zabawa! 

Zapisy zgodnie ze wzorcem:

1. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - DrFugazi

Proszę nie powtarzać wpisów poprzedników tylko zmienić numerek i nicka.

Strona na FB:

Zgodnie z wolą części głosujących utworzyłem stronę na FB, ponieważ nie wiem kto chciał a kto nie, to zapisujcie się sami

https://www.facebook...sClubSimracePL/

Na stronie będę wrzucał informacje i przypomnienia o eventach, nie ma obowiązku być zapisanym ani w ogóle mieć FB, bo istotne rzeczy będą na forum.

UWAGA: zapisy w regulaminie mogą ulec zmianie przed rozpoczęciem sezonu, szczególnie dotyczy to linków do statystyk serwera, punktacji lub niektórych terminów jeśli będą kolidowały z innymi eventami.

Plakat stworzony przez @Drouser_2K :brawo: dzięki!

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

DrFugazi

DrFugazi

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 799 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

1. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - DrFugazi (DrFugazi_HRT)

Proszę nie powtarzać wpisów poprzedników tylko zmienić numerek i nicka.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

AldoRaine

AldoRaine

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 postów

2. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - AldoRaine (porucznikAldoRaine)

Floszunio

Floszunio

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • STEAM ID:Floszunio
  • LokalizacjaWarszawa

3. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Floszunio

Karyon

Karyon

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów
4. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach- Karyon

funt

funt

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • STEAM ID:funcik3

5. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - funt

Drouser_2K

Drouser_2K

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 postów
  • STEAM ID:76561198082728570
  • Origin ID:Drouser_2K
6.Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brak udział w wyścigach - Drouser_HRT

Użytkownik Drouser_2K edytował ten post 06 marzec 2018 14:18

Manux

Manux

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • STEAM ID:kolarzrs
  • LokalizacjaRuda Śląska

7. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Manux

pawels

pawels

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaWarszawa

8. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - pawels

Użytkownik pawels edytował ten post 06 marzec 2018 14:56

bat1

bat1

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 42 postów

9. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach- BAT1

Robsoon

Robsoon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów
  • LokalizacjaPiastów

10. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach- Robsoon

PC

Rig

Chad_MC

Chad_MC

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 88 postów
  • STEAM ID:chad_mc
  • Origin ID:Chad_MC1
  • LokalizacjaPOL

11. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach - Chad_MC

Bocian

Bocian

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • STEAM ID:http://steamcommunity.com/id/hwangsae/

12. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach- Bocian

Rig

surf

surf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

13. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach- surf

romuch3

romuch3

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

14. Przeczytałem regulamin sezonu piątego, akceptuję i będę brał udział w wyścigach- Romuch.

Użytkownik romuch3 edytował ten post 06 marzec 2018 17:14

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych