Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Dirt Rally PL MULTIPLATFORM sezon 3 | DYSKUSJA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
288 odpowiedzi w tym temacie

Its Not Me

Its Not Me

admin

• Administrator Ligi
  • 461 postów
  • STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198027376954/
  • LokalizacjaRzeszów

:happy:

Użytkownik Its Not Me edytował ten post 01 maj 2018 13:17

Debek007

Debek007

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • PSN id:debek007

linki do ligi w reg. nie aktualne. Daaawno już nie odpalałem dirta, 1980 mają jakiekolwiek podejście do gr. a? Kusi mnie ta bm-ka  :slonce:

I jeszcze jedno, w takim mocnym rwd da radę nie używać ręcznego? Za bardzo nie mam guzików w kierze, łopatki niefunkcjonalne a biegi szifterem

Użytkownik Debek007 edytował ten post 01 maj 2018 17:00

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 912 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)

Linki sa jak najbardziej aktualne tylko sezon nie jest jeszcze skonfigurowany.

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 01 maj 2018 17:53

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

linki do ligi w reg. nie aktualne. Daaawno już nie odpalałem dirta, 1980 mają jakiekolwiek podejście do gr. a? Kusi mnie ta bm-ka  :slonce:

I jeszcze jedno, w takim mocnym rwd da radę nie używać ręcznego? Za bardzo nie mam guzików w kierze, łopatki niefunkcjonalne a biegi szifterem

Na taym samym poziomie graczy  1980 bez podejscia,zwlaszcze na kretych odcinkach. Finlandia z szansami,szwecja bez szans itd

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Linki sa jak najbardziej aktualne tylko sezon nie jest jeszcze skonfigurowany.

3 tyg trwa konfigurowanie xd

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 912 postów

Jesli dla ciebie to za dlugo, to nie czekaj.

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Jesli dla ciebie to za dlugo, to nie czekaj.

A co ty myslisz ,ze ja nie mam co robic w zyciu tylko na lige czekac xd

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 912 postów
Na krytykowanie jak widac masz czas

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Na krytykowanie jak widac masz czas

Jak najbardziej ,jesli jest adekwatna.

Rozpisanie rajdow to godzina czasu i to bez pospiechu,wiem bo robilem juz lige nie raz i nie dwa .Zablokowanie ustawien samochodu daloby mniej doswiadczonym wieksze szanse na walke ,ale co tam ,zawody ulozyc pod siebie mozna i rozpisac punkty do 34 miejsca xd

Samochody na ten sezon sa z manualna skrzynia w systemie H ze sprzeglem i kat obrotu kierownicy 900 a kto tak pojedzie? Jezeli ktos to pewnie tylko ja bo reszta odpali sekwencje na lopatkach ,kat obrotu 540 maks bo na wiecej brak skilla no i obowiazkowa kamera z maski lub deski,ot cala magia.

Takze krytyka jak najbardziej wskazana,bo z realizmem ma tyle wspolnego co z jazda prawdziwym autem 4x4  i moca 300 ps.

kto jezdzil ten wie a kto nie to niech mu sie dalej wydaje.

Its Not Me

Its Not Me

admin

• Administrator Ligi
  • 461 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Ale ty dobry jesteś w te grę. Idź zrób swoją lige januszku :)

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Ale ty dobry jesteś w te grę. Idź zrób swoją lige januszku :)

Odpal jakikolwiek samochod z grupy 1980 w trybie symulacji a wiec soft lock ON czyli 900 stopni w tych samochodach a do tego skrzynia H plus sprzeglo i widok ze srodka tak jak to ma wygladac w symulacji,a nie jak typowy

Janusz idacy na latwizne.

Zaloze sie ze pojedziesz jak typowy Janusz a wiec sekwencja w samochodzie w ktorym jej nie ma i nigdy nie bylo ,do tego magiczne lopatki  ktorych takze nie bylo ,a kat obrotu to maks twoich mozliwosci a wiec 540 stopni ,no ale ze wzgledu na to ze to nadal Cie przerasta wpadnie jeszcze kamera z deski.

I tak wlasnie wyglada typowy zestaw Janusza jarajacego sie symulacja bez symulacji.

Swoja droga to imiona pisze sie z duzej litery.

Potrenuj dobrze ,bo w upalaniu byles numer 1 xd a i dobierz trasy tak zeby ci pasowaly w odpowiedniej kolejnosci.

Kilka ktore beda obowiazkowo juz wszyscy znaja xd

Moze ty jedziesz dla jakiegos smiesznego pucharku za 20eur i przejazdzki w ruchomym foteliku i potrzebujesz na organizacje ligi czasu jak na organizacje zawodow na Nordschleife ,bo czas niemal identyczny,ale komu potrzebny w domu jakis badziewny flakon?

Pozdrawiam cieplutko fachowca od symulacji xd

Its Not Me

Its Not Me

admin

• Administrator Ligi
  • 461 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Skąd ty wiesz jak ja jeżdże niby? Twoje argumenty są wyjęte z wiadomo czego. Byłem w upalaniu numer 1 mowisz? No akurat tu sie mylisz, bo jedynie zaliczalem rozgrzewke na singlu przed rajdem :) Poprostu piecze Cie tam tyłeczek że ktoś jest szybszy od Ciebie. Dziadzius prowokator normalnie XD

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 912 postów

Zastanawia mnie po co ci rozpiska rajdow Martinuss, skoro oesy sa caly czas te same. Czyzbys potrzebowal konfiguracji do upa... sorry do treningow?

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Zastanawia mnie po co ci rozpiska rajdow Martinuss, skoro oesy sa caly czas te same. Czyzbys potrzebowal konfiguracji do upa... sorry do treningow?

Sytuacja jest oczywista. W grze jest 12 os w kazdym rajdzie ,ale nie w lidze bo komus cos nie pasuje,bo osral zbroje po prostu.

Skąd ty wiesz jak ja jeżdże niby? Twoje argumenty są wyjęte z wiadomo czego. Byłem w upalaniu numer 1 mowisz? No akurat tu sie mylisz, bo jedynie zaliczalem rozgrzewke na singlu przed rajdem :) Poprostu piecze Cie tam tyłeczek że ktoś jest szybszy od Ciebie. Dziadzius prowokator normalnie XD

Widzialem twoj film z przejazdu w lidze z kamerka od gory na kierownice ,no a co do twojego skilla to pokazales bez upalania w finlandii na co cie stac Januszu xd.
Wypadales na niemal kazdym OS ,no ale jak juz poupalales to cos tam ci wyszlo.
Kamerka z deski i pozycja za kierownica jak w autobusie ,faktycznie przypieklo,ale ze smiechu.
Widzisz ludzie ogladajac moje przejazdy z ligi widzieli rowniez twoje i wszyscy byli zgodni,,gosc poszedl na latwizne.
Jak bedziesz mial ten sam setup i przejedziesz z lepszym czasem to szacun a z takim to sorry ale nawet mnie to specjalnie nie interesuje,ustaw widok z maski jak 99 proc noobow ,moze bedziesz jeszcze szybszy xd.
Masz tu dwa linki, przejedz uzywajac tych samych ustawien i widoku poprawiajac moj czas.
Jak poprawisz to szacun a jak nie jestes w stanie ti nie pisz nic wiecej o skillu i kto jest szybszy.

Pozdrowionka

zacmiony

zacmiony

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • STEAM ID:zacmiony
  • LokalizacjaOuninpohja, Śląskie.

Gdyby ktoś chciał w wchodzić w z człowiekiem w polemikę, to ja tylko powiem, że kolega usuwa wszystkie nieprzychylne komentarze pod swoimi filmami na tubie. ;] 
Resztę możecie dopowiedzieć sobie sami. 

A co do sezonu: na pierwszy odcinku - testowym - będzie dostępny restart? @Its Not Me

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych