Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Dirt Rally PL MULTIPLATFORM sezon 3 | DYSKUSJA

288 odpowiedzi w tym temacie

Its Not Me

Its Not Me

admin

• Administrator Ligi
  • 458 postów
  • STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198027376954/
  • LokalizacjaRzeszów

:happy:

Użytkownik Its Not Me edytował ten post 01 maj 2018 13:17

Debek007

Debek007

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • PSN id:debek007

linki do ligi w reg. nie aktualne. Daaawno już nie odpalałem dirta, 1980 mają jakiekolwiek podejście do gr. a? Kusi mnie ta bm-ka  :slonce:

I jeszcze jedno, w takim mocnym rwd da radę nie używać ręcznego? Za bardzo nie mam guzików w kierze, łopatki niefunkcjonalne a biegi szifterem

Użytkownik Debek007 edytował ten post 01 maj 2018 17:00

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 858 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)

Linki sa jak najbardziej aktualne tylko sezon nie jest jeszcze skonfigurowany.

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 01 maj 2018 17:53

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

linki do ligi w reg. nie aktualne. Daaawno już nie odpalałem dirta, 1980 mają jakiekolwiek podejście do gr. a? Kusi mnie ta bm-ka  :slonce:

I jeszcze jedno, w takim mocnym rwd da radę nie używać ręcznego? Za bardzo nie mam guzików w kierze, łopatki niefunkcjonalne a biegi szifterem

Na taym samym poziomie graczy  1980 bez podejscia,zwlaszcze na kretych odcinkach. Finlandia z szansami,szwecja bez szans itd

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Linki sa jak najbardziej aktualne tylko sezon nie jest jeszcze skonfigurowany.

3 tyg trwa konfigurowanie xd

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 858 postów

Jesli dla ciebie to za dlugo, to nie czekaj.

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Jesli dla ciebie to za dlugo, to nie czekaj.

A co ty myslisz ,ze ja nie mam co robic w zyciu tylko na lige czekac xd

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 858 postów
Na krytykowanie jak widac masz czas

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Na krytykowanie jak widac masz czas

Jak najbardziej ,jesli jest adekwatna.

Rozpisanie rajdow to godzina czasu i to bez pospiechu,wiem bo robilem juz lige nie raz i nie dwa .Zablokowanie ustawien samochodu daloby mniej doswiadczonym wieksze szanse na walke ,ale co tam ,zawody ulozyc pod siebie mozna i rozpisac punkty do 34 miejsca xd

Samochody na ten sezon sa z manualna skrzynia w systemie H ze sprzeglem i kat obrotu kierownicy 900 a kto tak pojedzie? Jezeli ktos to pewnie tylko ja bo reszta odpali sekwencje na lopatkach ,kat obrotu 540 maks bo na wiecej brak skilla no i obowiazkowa kamera z maski lub deski,ot cala magia.

Takze krytyka jak najbardziej wskazana,bo z realizmem ma tyle wspolnego co z jazda prawdziwym autem 4x4  i moca 300 ps.

kto jezdzil ten wie a kto nie to niech mu sie dalej wydaje.

Its Not Me

Its Not Me

admin

• Administrator Ligi
  • 458 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Ale ty dobry jesteś w te grę. Idź zrób swoją lige januszku :)

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Ale ty dobry jesteś w te grę. Idź zrób swoją lige januszku :)

Odpal jakikolwiek samochod z grupy 1980 w trybie symulacji a wiec soft lock ON czyli 900 stopni w tych samochodach a do tego skrzynia H plus sprzeglo i widok ze srodka tak jak to ma wygladac w symulacji,a nie jak typowy

Janusz idacy na latwizne.

Zaloze sie ze pojedziesz jak typowy Janusz a wiec sekwencja w samochodzie w ktorym jej nie ma i nigdy nie bylo ,do tego magiczne lopatki  ktorych takze nie bylo ,a kat obrotu to maks twoich mozliwosci a wiec 540 stopni ,no ale ze wzgledu na to ze to nadal Cie przerasta wpadnie jeszcze kamera z deski.

I tak wlasnie wyglada typowy zestaw Janusza jarajacego sie symulacja bez symulacji.

Swoja droga to imiona pisze sie z duzej litery.

Potrenuj dobrze ,bo w upalaniu byles numer 1 xd a i dobierz trasy tak zeby ci pasowaly w odpowiedniej kolejnosci.

Kilka ktore beda obowiazkowo juz wszyscy znaja xd

Moze ty jedziesz dla jakiegos smiesznego pucharku za 20eur i przejazdzki w ruchomym foteliku i potrzebujesz na organizacje ligi czasu jak na organizacje zawodow na Nordschleife ,bo czas niemal identyczny,ale komu potrzebny w domu jakis badziewny flakon?

Pozdrawiam cieplutko fachowca od symulacji xd

Its Not Me

Its Not Me

admin

• Administrator Ligi
  • 458 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Skąd ty wiesz jak ja jeżdże niby? Twoje argumenty są wyjęte z wiadomo czego. Byłem w upalaniu numer 1 mowisz? No akurat tu sie mylisz, bo jedynie zaliczalem rozgrzewke na singlu przed rajdem :) Poprostu piecze Cie tam tyłeczek że ktoś jest szybszy od Ciebie. Dziadzius prowokator normalnie XD

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 858 postów

Zastanawia mnie po co ci rozpiska rajdow Martinuss, skoro oesy sa caly czas te same. Czyzbys potrzebowal konfiguracji do upa... sorry do treningow?

Martinusss

Martinusss

Amator

• Zbanowani
  • PipPip
  • 42 postów

Zastanawia mnie po co ci rozpiska rajdow Martinuss, skoro oesy sa caly czas te same. Czyzbys potrzebowal konfiguracji do upa... sorry do treningow?

Sytuacja jest oczywista. W grze jest 12 os w kazdym rajdzie ,ale nie w lidze bo komus cos nie pasuje,bo osral zbroje po prostu.

Skąd ty wiesz jak ja jeżdże niby? Twoje argumenty są wyjęte z wiadomo czego. Byłem w upalaniu numer 1 mowisz? No akurat tu sie mylisz, bo jedynie zaliczalem rozgrzewke na singlu przed rajdem :) Poprostu piecze Cie tam tyłeczek że ktoś jest szybszy od Ciebie. Dziadzius prowokator normalnie XD

Widzialem twoj film z przejazdu w lidze z kamerka od gory na kierownice ,no a co do twojego skilla to pokazales bez upalania w finlandii na co cie stac Januszu xd.
Wypadales na niemal kazdym OS ,no ale jak juz poupalales to cos tam ci wyszlo.
Kamerka z deski i pozycja za kierownica jak w autobusie ,faktycznie przypieklo,ale ze smiechu.
Widzisz ludzie ogladajac moje przejazdy z ligi widzieli rowniez twoje i wszyscy byli zgodni,,gosc poszedl na latwizne.
Jak bedziesz mial ten sam setup i przejedziesz z lepszym czasem to szacun a z takim to sorry ale nawet mnie to specjalnie nie interesuje,ustaw widok z maski jak 99 proc noobow ,moze bedziesz jeszcze szybszy xd.
Masz tu dwa linki, przejedz uzywajac tych samych ustawien i widoku poprawiajac moj czas.
Jak poprawisz to szacun a jak nie jestes w stanie ti nie pisz nic wiecej o skillu i kto jest szybszy.

Pozdrowionka

zacmiony

zacmiony

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • STEAM ID:zacmiony
  • LokalizacjaOuninpohja, Śląskie.

Gdyby ktoś chciał w wchodzić w z człowiekiem w polemikę, to ja tylko powiem, że kolega usuwa wszystkie nieprzychylne komentarze pod swoimi filmami na tubie. ;] 
Resztę możecie dopowiedzieć sobie sami. 

A co do sezonu: na pierwszy odcinku - testowym - będzie dostępny restart? @Its Not Me

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych