Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Dirt Rally PL MULTIPLATFORM sezon 3 | DYSKUSJA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
288 odpowiedzi w tym temacie

LataNT

LataNT

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • STEAM ID:LataNT
  • Origin ID:Lata_NT

Paczka dotarła wczoraj, dzisiaj ją otworzyłem. Dzięki wielkie, puchar jest super! Do zobaczenia w kolejnym sezonie ;)

Grzybek.team

Grzybek.team

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów
Do mnie też doszedł. Jeszcze raz dzięki dla Wszystkich za świetną zabawę!

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Wow! chyba było warto poczekać aż wyprodukują te pucharki  :D  Gratulacje dla winnerow! 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Rosomak

Rosomak

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • STEAM ID:dobryzioom
  • LokalizacjaBolesławiec
Witam kiedy i jak można zapisać się do ligi ? Czy mogę brać udział w kilku ligqch, czy jak wybiorę jedną to już do drugiej nie mogę dołączyć ? Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych