Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Next Level Racing V3 Motion - doświadczenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
  • PSN id:TPS_3
Yo!

Czy ktoś z Was testował na swoim tyłku Next Level Racing V3 ?

Next Level Racing V3

Jak to się ma do siłowników SCN5 (SimXperience, Prosimu Simulator Two)?

"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Fajne to  :okok:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Testowałeś może?

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
DaveObs uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
Testowałem NLRv3 - wrażenia? Super, ale niestety mogłem jeździć przed 42"TV, a nie z CV1. 
Jest inaczej względem mojego 2DOF, czuć jakby więcej pod tyłkiem. Jest inercja, czego liniowe SCNy nie dają, ponieważ ich ruch jest zbyt bezpośredni za fotelem. NLRv3 ma inercję z samego szarpnięcia fotelem, co przekłada się na deczko inne odczucia. Czy lepsze? Gorsze? Nie wiem. 

Mam z tyłu głowy ewentualną przesiadkę z 2DOF. Widzę korzyści w postaci jednego, dopracowanego softu, ciszy i wielkości. I czuć, że siła idzie spod dupska, nie zza pleców.

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
Żeby ożywić wątek - kupiłem Next Level Racing V3. Używane, ale za tak śmieszną cenę, że żal było nie brać. Jak wszystko zmontuję (czekam na stelaż 80/20 pod NLRv3) to podzielę się wrażeniami i różnicami względem 2DOF. 

Stay tuned oczko2.gif

Prosimu 2DoF czeka na nowego posiadacza. Dwa symulatory nie są mi zupełnie potrzebne oczko2.gif

wol_error.gif This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1478x758.

SimTwo.jpg

Gwozdziu

Gwozdziu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

to ile dałeś za ten NLR V3?;)

PC - PALIT GTX 1080Ti , GIGABYTE Z97X GAMING 5, i7 4790K  (OC 4,7GHz), 2x8GB RAM 1600 CL9 (OC 2133 Mhz), Cooler master G650M, DELL U2412M,

RIG - Simetik K2

Thrustmaster TX, CSPv2 +damper Mugen kit

Oculus Rift CV1

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
to ile dałeś za ten NLR V3? ;)

1000 EURO

jurek

jurek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Za taki pieniadz tez bym chetnie kupil :D

PC

Rig

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
Za taki pieniadz tez bym chetnie kupil :D

Czekam na nowego riga i jak dobrze pójdzie na Gwiazdkę mam inne doznania pod tyłkiem. 2DoF jest świetne, zwłaszcza kiedy ustawi się wszystko pod siebie. Wczoraj wróciłem do NASCARa, niby tylko oval, ale wrażenia super. NLRv3 pracuje niemal identycznie. 

W zasadzie jedyną konkurencją jest w tej klasie cenowej DOFReality, ale w platformie brakuje pamięci mięśniowej, której to niema jak używać podczas wyścigu. Rozumiem jednak, dlaczego platformy stają się popularniejsze względem ruchomych foteli - większość użytkowników szuka wrażeń i zabawy, nie rozumiejąc zupełnie transferu masy auta. Żadna platforma nie odda tego co się dzieje z autem do zakrętu, a zwłaszcza za zakrętem, tak jak odda to ruchomy fotel. Niki Lauda powiedział kiedyś, że dzięki temu, że ma wrażliwy tyłek, doskonale czuje co dzieje się z autem. Ruchomy fotel tez bardziej męczy - 6 lat doświadczenia budowania symulatora pod siebie, a przetestowałem wszelkie możliwe rozwiązania dostępne na rynku konsumenckim.

Gwozdziu

Gwozdziu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Zawsze myślałem że ruchoma platforma jest lepsza niż ruchomy tyłek bo nie zmienia mi się położenie siedziska względem kiery i pedalsów co może powodować np. rozkalibrowanie hamowań 

PC - PALIT GTX 1080Ti , GIGABYTE Z97X GAMING 5, i7 4790K  (OC 4,7GHz), 2x8GB RAM 1600 CL9 (OC 2133 Mhz), Cooler master G650M, DELL U2412M,

RIG - Simetik K2

Thrustmaster TX, CSPv2 +damper Mugen kit

Oculus Rift CV1

rauf

rauf

Oferta NLR rozszerza się o pokazaną na ostatnich targach SimExpo platformę Traction Plus Motion.

Zestaw nie tylko oddaje poślizgi tylnej osi ale także podsterowność suwanym przodem. Tym sposobem może być to nawet lepsze od 6DOF które trochę inny ruch muszą wykonywać, żeby poruszać przodem i tyłem.

Powoli zaczyna mi się to podobać przyznam. 

Review on the GTtrack and Traction Plus Motion Platform with Ash Webster

Next Level Racing Traction+ Launching at ADAC Sim Racing Expo

Spodziewana dostępność Q1 2019, cena w USA 6000$.

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

K.A.R.R.

K.A.R.R.

Hachiroku

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 postów
  • STEAM ID:szop_88pl
  • LokalizacjaLeszno

6000$ to całkiem dobra cena. Ile u nas wyszłyby podatki, +60%? 

|CPU| i7 3770k 4.4 GHz |COOLER| Noctua NH-D14 |MOBO| Asus P8Z77-V Pro |RAM| 2x8 GB G.Skill TridentX 2400 |PSU| 680W B-Quiet SP E9-CM |GPU| MSI 980ti Gaming

|SSD| 750 GB Samsung EVO850 |HDD| 1,2 TB Seagate+500 GB WD USB |SC| Asus Xonar DX |CASE| Bitfenix Shinobi XL 

|SC| Samsung UE55KS8000 4K 60Hz 4:4:4 |SOUND| Logitech Z906, G430 |WHEEL| Thrustmaster T500 |PEDALS| Fanatec CSP V3 |SHIFTER| Fanatec CSS 1.5, CS Handbrake |RIG| DIY

rauf

rauf

Przy wysyłce do PL cło coś koło 5% i nasz VAT od wartości produktu z przesyłką. O ile do Polski wysyłają? 

https://www.nextleve...#category_id_67

Chyba że akurat przechodzisz obok ich sklepu z tragarzami...wtedy opakowania w podręczny a elementy riga w bagaż główny jako sprzęt podręczny, potrzebny powiedzmy do rehabilitacji  ;) Wtedy bez opłat dodatkowych.

Rig

PC

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Szkoda, że fotel zmienia położenie względem kierownicy i pedałów. W realu tak nie ma. Na bezkompromisową konstrukcję to mi to nie wygląda niestety.

rauf

rauf

Jak dla mnie pedały i kiera pozostają w tej samej osi i odległości, mówię o filmikach. @Kowalski, gdzie to widzisz?

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych