Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

ROS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

shogel

shogel

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Ktoś tu jedzie?

https://powrotrobert...nowej-ligi.html

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Nie, bo chłopaki wybrali termin kolidujący z naszą ligą Amatorską.  :(

http://simrace.pl/fo...-cup-regulamin/

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

YANIcom

YANIcom

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 750 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

Do Road America siadłem w ostatni dzień, ale tor polubiłem już wcześniej na ACL-WEK.

Dobrze, że @rb_ławka podzielił się setem i w preQ udało się zameldować na P6 i wykręcić 11 lapów, oraz dodatkowo zdążyłem przejechać stinta 15laps (~31min).

Pół godziny przed kwali wbiłem na serwer sprawdzić set @anici (P1 preQ) ale już nie chciałem ryzykować i nie zmieniałem seta. Kwali wypadło nienajgorzej, ale mogło być lepiej, bo chyba ukończyłem na P11.

W wyścigu na starcie udało mi się odrobić 1 pozycję kosztem LKrissa. Na 1 lapie udało mi się uniknąć szczęśliwie karambolu i pierwsza połowa wyścigu "samotnie" na P7, ktoś tam gonił ale nie dogonił. Niestety na 15 lapie zjazdowym, podczas dublowania @sebaws "nie zauważył" BlueFlag i po kontakcie wyleciałem po za tor tracąc dobre 10s. Dopadł mnie LKriss  :tak:

W PIT mnie wyprzedził i już nie oddał pozycji do końca :brawo:, mimo dobrego tempa jakie miałem. Druga połowa wyścigu to nieustanna jazda jak cień za Krzyśkiem. Udało się przeprowadzić nawet dwa ataki, ale niestety nieprzemyślane i trochę bojaźliwe, ale najważniejsze, że bezpieczne.

2-3 zakręty miałem zupełnie nie opanowane, szczególnie ostatni, przed prostą start/meta, ale finalnie wyścig ukończony na P9, choć gdyby nie sytuacja na 15 lapie, pewnie było by max P7, ale mogłem również na pierwszym lapie się rozwalić jak większość za mną.

Tak w skrócie to leciało: https://youtu.be/fcgMUWbgryc

transmisja live: https://www.twitch.tv/videos/335461873

Użytkownik YANIcom edytował ten post 14 listopad 2018 11:23

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Popis jazdy 2W? - dzieki @Naxaz bylo troszke walki i co najwazniejsze czytej! 

https://youtu.be/FeorPoCUP84?t=2973

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 93 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy
A mi 30 minut przed wyścigiem AC zaczęło sie gryźć z 60% zużycia procesora plus mialem zniszczone zawieszenie.

76561197963511105.png

mataman

mataman

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 231 postów

Niestety na 15 lapie zjazdowym, podczas dublowania @sebaws "nie zauważył" BlueFlag

Z tego co widać puszcza Cię od wewn. więc to raczej ty nie ogarnąłeś jego intencji

9118.png

Patjx

Patjx

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 133 postów
  • STEAM ID:patjx

Popis jazdy to ja miałem  3W-BOBO+HAZZY. 29 min. 30 sek. wyścigu.

YANIcom

YANIcom

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 750 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

Też tak pomyślałem oglądając powtórkę, choć BF odpowiednio wcześniej się pokazuje.

W tym miejscu niektórzy mają taką nitkę wyścigową i tak może to wyglądać, że zjeżdża na lewo.

Mógł wcześniej mnie puścić zaraz za lewym zakrętem przed łukiem w prawo, i tak nie hamować.

Tak trochę optymistycznie pojechałem i na tym straciłem więcej niż zyskałem - uczymy się na błędach.

Użytkownik YANIcom edytował ten post 14 listopad 2018 19:19

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

RoS

RoS

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów

REPUBLIC OF SIMRACERS mają zaszczyt zaprosić was na czwarty wyścig sezonu Lamborghini Super Trofeo!

d82b818d92a5ed791b6b4778232db8f8_orig.jp

Zapisy są nadal otwarte, nie czekaj - zapisz się!

Tym razem zawodnicy będą rywalizować w Alton w stanie Virginia, w pobliżu Danville.

Virginia International Speedway w skrócie "VIR" oferuje sześć konfiguracji torów, z których dwie można uruchomić jednocześnie.

Zawody ROS będą rozgrywane na pełnej pętli liczącej 5,26 km. Jest to najczęściej używana konfiguracja.

VIRginia International Raceway, jest torem  oferującym profesjonalne i amatorskie wyścigi samochodowe i motocyklowe, a także szeroką gamę imprez torowych. Każdego roku VIR przyciąga dziesiątki tysięcy kibiców, na jedne z najlepszych wyścigów w kraju. Jego podjazd "Esses" i ostre zmiany wysokości, nie tylko sprawiają, że jest on ulubieńcem kierowców, ale także jest wybitnym ośrodkiem testowym dla przemysłu motoryzacyjnego.

Niedawno został wybrany jako jeden z sześciu najlepszych torów magazynu "Car and Driver Magazine" w USA. 

Na pewno nie zabraknie walki i ciekawych pojedynków!

af14a69fedd998d0319eaaf448b2ef6c_orig.jp

f1b905b559aa76881fad449fb90983a9_orig.jp

6ed438bb45865dfe0b2202c7744152f1_orig.jp

W 2010 r. na torze VIR kręcony był jeden z odcinków znanego programu "Top Gear" 

Historia toru:

Tor pierwotnie został otwarty 3 sierpnia 1957 roku i został stworzony przez pewną grupę mężczyzn, którzy używając buldożera, stworzyli pierwszą wersję toru. Tor został zamknięty w 1974 r.

VIR, jaki znamy dzisiaj, zaczął nabierać kształtu, gdy nowi właściciele mieli wizję czegoś większego i ponownie otworzyli tor w 2000r. Od tego czasu VIR otrzymał międzynarodowe uznanie i entuzjastyczne recenzje, jako jeden z najbardziej ekscytujących torów w całym motorsporcie.

Odnotowano co najmniej cztery ofiary śmiertelne w historii, a od czasu ponownego otwarcia obiektu, miały miejsce trzy ofiary śmiertelne. Ostatnią ofiarą był 14-letni Toriano Wilson. Uległ on wypadkowi  wyścigu motocyklowym US Rookie Cup w sierpniu 2008 r. 

W tym roku VIR zagościł także w kalendarzu Republic of Simracers!

6e075e19e33cf3adf9a78de9ea711aeb_orig.jp

Harmonogram zawodów:

Data: 27.11.2018

Trening: 20:00

Kwalifikacje: 20:50

Start wyścigu: 21:00

Długość wyścigu: 60 minut, plus ostatnie okrążenie lidera.

Faworyci:

393b9de6cb15c91b8ebb0fb0995b21d9_orig.jp

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 3 WYŚCIGACH (TOP 20):

eec88eef0eab9d7b7cfd8b54cdea32e1_orig.jp

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 3 WYŚCIGACH:

95ade36a6763064ccb6a4b51cf18a204_orig.jp

Zapraszamy na przejazd po torze z zawodnikiem SPEEDMAN:

Transmisja live z komentarzem:

Serwer PLATINIUM:

Serwer GOLD:

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://republicofsimracers.com

Do zobaczenia!

Opracował: kowallo

RoS

RoS

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów

10mmwz6.jpg

Witamy was z Monterey w słonecznej Kalifornii! Już w najbliższy wtorek, odbędzie się ostatni wyścig sezonu REPUBLIC OF SIMRACERS Lamborghini Huracan Super Trofeo!

"Prawie nigdy nie pada deszcz w Kalifornii

Przez cały rok tu lato trwa, jak mówią - prawie raj 

Tyle słońca masz, ile chcesz, w Kalifornii

Przez cały rok, każdego dnia, czy to grudzień, czy maj"

Tak śpiewał zespół "Happy End" o tym pięknym miejscu, gdzie lato trwa przez cały rok.

Rywalizacja odbędzie się na znanym i lubianym przez kierowców torze WeatherTech Raceway Laguna Seca.

2mfdlbp.jpg

1zyd7rq.jpg

WeatherTech Raceway Laguna Seca (wcześniej znany jako Mazda Raceway Laguna Seca i Laguna Seca Raceway) to tor wyścigowy w środkowej Kalifornii, używany zarówno do wyścigów samochodowych, jak i motocyklowych, zbudowany w 1957 roku w pobliżu Salinas i Monterey w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

vxgb2a.jpg

Odbywają się tu wyścigi różnych klas motocyklowych, jak i samochodowych. 3602 metry, 11 zakrętów, cztery prawe i siedem lewych, w tym słynny korkociąg.

Co w nim takiego wspaniałego? Po pierwsze jest to "ślepy" zakręt, więc nie widzimy toru i wchodzimy w niego na wyczucie. Lewy, prawy i znów lewy. Fragment o długości 137 metrów, ma 18 metrów różnicy wysokości. To jest naprawdę stromy zjazd, a zawodnicy potrafią wyprzedzać się nawet poboczem.

HISTORIA:

Tor został zbudowany w 1957 roku kosztem 1,5 miliona dolarów pozyskanych od lokalnych firm i osób prywatnych, na obszarze Fortu Ord armii amerykańskiej (obszar manewrowy i zasięg docelowy artylerii polowej) po tym, jak pobliskie Pebble Beach Road Races zostały porzucone, ponieważ były zbyt niebezpieczne. Od 1974 roku nieruchomość została przekazana Departamentowi Parków Hrabstwa Monterey.

Pierwszy wyścig, który odbył się 9 listopada 1957 roku, wygrał Pete Lovely prowadzący Ferrari. W ciągu ostatnich lat, na torze odbywały się wyścigi USRRC, Can-Am, Trans-Am, Formula 5000, IMSA GT, CART, American Le Mans Series, Grand American, Monterey Historic Automobile Races, Speed World Challenge, AMA (Amerykańskie Stowarzyszenie Motocyklistów), WSBK Superbike World Championship oraz wyścigi motocyklowe MotoGP (ale nie dopuszczono wyścigów motocyklistów z silnikiem 125/Moto3 oraz 250/Moto2).

Bieżącą eksploatacją toru oraz zarządzaniem i promocją głównych imprez wyścigowych zajmuje się Sports Car Racing Association of the Monterey Peninsula (SCRAMP), która jest organizacją non-profit. SCRAMP, pod nadzorem zarządu złożonego z lokalnych mieszkańców, działa z profesjonalnym personelem na miejscu, którego celem jest generowanie dochodu, poprzez działania na torze wyścigowym, który jest następnie redystrybuowany do lokalnych organizacji charytatywnych.

Sam tor przeszedł w ciągu ostatnich dwóch dekad istotne zmiany, aby sprostać zmieniającym się wymogom homologacji bezpieczeństwa Fédération Internationale de Motocyclisme (FIM), Fédération Internationale de l'Automobile (FIA) i innych organów sankcyjnych.

Przed ostatnim wyścigiem w klasyfikacji generalnej, prowadzi Anici z przewagą 200 pkt i tylko kataklizm może odebrać mu mistrzowski tytuł.

Natomiast ciekawie zapowiada się walka o pozostałe miejsca na podium, gdzie różnice między zawodnikami są niewielkie.

W klasyfikacji zespołowej, prowadzi REPSOL RACING z niewielką przewagą nad FULL BOOST RACING i to prawdopodobnie między nimi rozstrzygnie się walka o tytuł najlepszej drużyny tego sezonu. Na trzecim miejscu, z większą już stratą plasuje się SIMRACE.PL TEAM.

2hrztpg.jpg

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

Data: 11.12.2018

Trening: 20:00

Kwalifikacje: 20:40

Wyścig: 21:00

Długość wyścigu: 60 min. + ostatnie okrążenie lidera.

FAWORYCI:

2ljoxhl.jpg

KLASYFIKACJA GENERALNA (TOP 20):

2e15bo6.jpg

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

3599yqv.jpg

PRZEJAZD PO TORZE Z ZAWODNIKIEM SPEEDMAN:

TRANSMISJA LIVE Z KOMENTARZEM:

https://www.twitch.tv/nitjsefni

Zachęcamy do oglądania transmisji, ponieważ tuż po wyścigu zostanie ogłoszony nowy, trzeci już sezon REPUBLIC OF SIMRACERS!

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://republicofsimracers.com

Do zobaczenia!

opracował: kowallo

Użytkownik LKRISS edytował ten post 08 grudzień 2018 19:30

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 93 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy

Zapowiedź sezonu 3: https://www.youtube....h?v=vclPtZS2Ks8

76561197963511105.png