Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

DiRT Rally 2 - plotki i zapowiedź

49 odpowiedzi w tym temacie

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Nadchodzi następca DiRT Rally?

Jeżeli wszystko okaże się prawdą, początek przyszłego roku będzie obfity w nowe simy :good:

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

A niech ma swój dział  :tak:

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

MaXyM

MaXyM

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 93 postów
  • STEAM ID:maxym_srpl
  • LokalizacjaPrague

To nie wszystko. 27 czerwca zostala zarejestrowana domena dirtrally2.com i pokrewne :)

Goozys

Goozys

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 42 postów
  • STEAM ID:goozys
  • LokalizacjaHannover

Po tym, w jakim kierunku poszlo DiRT4, a przeciez mialo byc jeszcze wiecej i jeszcze lepiej niz w DiRT Rally, to do DiRT Rally 2 podejde z wielkim dystansem. Na D4 sparzylem sie, jak malo na ktorej grze rajdowej.

.:: DiRT Lounge ::.

DrFugazi

DrFugazi

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 963 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Może właśnie przez to, że ludzie się sparzyli bo oczekiwali czegoś bardziej w stronę Rally niż arcade to wezmą sobie do serca i zrobią coś sensownego. Ale też poczekam na pierwsze recenzje ;)

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

MaXyM

MaXyM

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 93 postów
  • STEAM ID:maxym_srpl
  • LokalizacjaPrague

Szczerze mowiac to do dzis nie rozumiem jak moglo CM popelnic taki blad. jeszcze jesli by D4 bylo sukcesem w innej katergorii. Ale mam wrazenie ze przeszlo niezauwazone.
Poza tym CM wielokrotnie sugerowalo ze DR to byl eksperyment a na bazie jego sukcesu buduja D4. No wiec trudno bylo nie oczekiwac kontynuacji DR

GTR

GTR
  • LokalizacjaŻory

Kolejne ploteczki ;)

Nowy DiRT to Rally 2.0?

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

GTR

GTR
  • LokalizacjaŻory

Zapowiedź już jutro o 11:30?

Te Sport Quattro S1 E2 z hashtagiem #NotAfraid... oby to był DiRT Rally 2.0 a nie DiRT 5  :prosi:

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Chyba że ruskiego podkupili i teraz przerobi Dirt Rally na Assetto Corsa?

:P

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Firssen

Firssen

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

Ja to widzę tak... I od razu uprzedzam, że jeśli ktoś jest fanem Dirta Rally jako symulatora to może lepiej niech nie czyta mojego postu. Oczywiście jest to moje prywatne spostrzeżenie i nie zamierzam nikogo przekonywać do swojego zdania.

DR2 to będzie Dirt 4 na jakichś sterydach utrudniających jazdę. Czemu tak uważam? Grając w Dirta Rally miałem wrażenie, że gdzieś to widziałem, oczywiście przypomniałem sobie to po powrocie do Dirta 3. Feedback był bardzo podobny, zachowania samochodów też dość zbliżone. Przypominam jeszcze raz, to moje prywatne odczucia. Było po prostu trudniej, a osobiście uważam, że trudniej nie koniecznie znaczy realistycznej, tym bardziej, że dziwnie wyglądają akcje typu wejście w czwórkowy zakręt praktycznie z pełnej prędkości, jedynie "kopiąc" w hamulec, a Force Feedbacku po prostu nie cierpię, podchodziłem do DR kilka razy i o ile feedback opon itp. był ok to brak informacji o transferze masy, uciekającym tyle itp jest dla mnie strasznie upierdliwy. Co lubię w DR to na pewno to czego nie ma RBR czyli indywidualny dla każdego auta kąt skrętu kół i obrót kiery z opcją soft lock bo w RBR wszystkie auta miały ten sam kąt skrętu i raczej zaleca się jazdę na 540*. Wszystko po za tym RBR z fizyką NGP 5.0 robi według mnie lepiej, może nie wygląda tak pięknie ale nie jestem grafofilem.

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Mam dokładnie takie samo zdanie, a nawet bardziej radykalne. RBR to kompletnie inna liga. Jak to miło, że jest nas więcej. Produkty Code zawsze były są i będą nędzne z punktu widzenia symulacji.

Użytkownik Kowalski edytował ten post 26 wrzesień 2018 11:57

GTR

GTR
  • LokalizacjaŻory

Produkty EA [...]

Codemasters :P

Mi się tam Rally bardzo podobał, jednak co do FFB to muszę się zgodzić że jest bardzo dziwne. Co do fizyki to miałbym zastrzeżenia głównie do aerodynamiki, która chyba nie była nawet symulowana w DR? Wyjaśniało by to dlaczego auto było tak niestabilne na wysokich prędkościach. W RBR nie grałem i nie zagram bo grafika mnie odstrasza, jednak jakby nie patrzeć to oprawa audiowizualna to 1/3 sukcesu gry - przynajmniej w moim przypadku :)

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

smogf

smogf

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • LokalizacjaSlubice

Wszystko po za tym RBR z fizyką NGP 5.0 robi według mnie lepiej, może nie wygląda tak pięknie ale nie jestem grafofilem.

Tutaj sie musze zgodzic.

Mam dokładnie takie samo zdanie, a nawet bardziej radykalne. RBR to kompletnie inna liga. Jak to miło, że jest nas więcej. Produkty EA zawsze były są i będą nędzne z punktu widzenia symulacji.

A juz myslalem, ze wszyscy grajacy w RBR wygineli. Ja sam mam ciagle RBR.WORLD zainstalowane. Bo to chyba jedyny mod, gdzie cala instalacja jest (w miare) zautomatyzowana i... jeszcze aktualizowana, z dzialajacym leaderboardem i eventami online.

A co do dirta. To calkiem przyjemnie mi sie gralo w Rally (swoja droga znowu w niskiej cenie na steam). Mam nadzieje, ze Rally 2 bedzie chociaz troche podobne. Bo Dirt4 to jakas katastrofa (chociaz na padzie po steamlinku lezac w lozku czasami sie pogra), a do tego z taka iloscia ficzerow graficznych, ze wyglada jak jakas kreskowka.

Użytkownik smogf edytował ten post 26 wrzesień 2018 06:49

PC

Rig

Robsoon

Robsoon

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaPiastów

http://www.dirtrally2.com/:D

PC