Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

cos taniego do fanateca na przeczekanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Malcolm_x

Malcolm_x

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów
  • Lokalizacjapoznan

heja

mam pytanie.

potrzebuje cos taniego w miare solidnego do Fanatec CSL, w pozniejszym terminie z shifterem.. narazie jade na stand wheel pro i jest naprawde zle.

Nie potrzebuje stelaza pod LCD, lece na Oculusie (monitor dosc duzy bedzie w odleglosci 2m od kierownicy.)

wiem ze duzo wymagam, ale doradzcie.

Co powiecie o czyms takim?

https://www.olx.pl/o...99-ID4SkPZ.html

wyglada na w miare ok, cena idealna, ale zastanawia mnie kat podestu pod pedaly.. nie bedzie za duzy?

w tej chwili mam praktycznie na poziomo i jest idealnie.

Do tego czy ten stelaz pod pedaly da rade na dosc silna noge z Loadcellem?

doradzcie cos, bo narazie nie dam rady wyskrobac wiecej kasiory...

z gory dzieki!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych