Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

F1 2018 - Dyskusja Ogólna

Steam online

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy

Po godzinie gry:

Grafika nie jest taka "pikselowata" jak w 17 tylko bardziej pastelowa
AI jest niezrównoważone tylko w treningach
Przez 30 minut szukania gry online znalazło jedną i po 5 minutach wyskoczył komunikat "Sesja jest już zakończona"
Dźwięk SF71H jak SF70H w AC
Fizyka lepsza niż w 17 zwłaszcza w deszczu

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:0:23421262
  • LokalizacjaWLKP
Dla mnie gra OK😉 Ja w piątek właśnie od online zacząłem i zero problemów.Udało się małe mistrzostwa na sześciu torach rozegrać bez żadnych niespodzianek. Może poprostu miałem szczęście 🙂 Karierę dopiero wczoraj zacząłem.
Ps. G27 działa 🙂

Spoiler

Edziu

Edziu

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 138 postów
  • STEAM ID:cieslus1988
  • LokalizacjaGolasowice

Przejechałem 2 wyścigi kariery na 100% dystansu. Nie było problemów z AI, ale trzeba uważać bo czasami chcą wyprzedzać w dziwnych miejscach i nie można jechać na pewniaka.

Trochę brakuje wirtualnego lusterka bo gram na kamerze z pulpitu, ale najbardziej mi przeszkadzają mikro przycięcia. Gra mi chodzi na 130+ fps ale te przycięcia i tak występują. Być może mam za słabego proca - i5 6600k

Nigdy wcześniej nie grałem w F1 więc nie mam porównania, ale szczerze nie znam gry gdzie byłoby lepsze AI. Boty próbują walczyć i nie dają za wygraną zbyt szybko, a jednocześnie odpuszczają kiedy trzeba. Często w wyścigówkach jest tak, że jak wyprzedzisz bota to już jedzie grzecznie za Tobą, a tu nie. Na prawdę uprzyjemnia to karierę, ale polecam jednak zostawić włączone przewinięcia w razie czego. Nie wiem też jak wygląda sytuacja na wyższym poziomie trudności bo na razie ustawiłem sobie na 90 bez asyst. Być może na 100 jeżdżą agresywniej, nie wiem, niech ktoś potwierdzi. Będę przełączał na 95 na następny wyścig to najwyżej napiszę coś więcej (Williams bez ulepszeń na 10 miejscu to nieco dziwna sytuacja xD). Ogólnie bardzo mi się podoba i polecam

Użytkownik Edziu edytował ten post 28 sierpień 2018 16:27

Kobert Rubica

Kobert Rubica

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 86 postów
  • LokalizacjaZadupie obok Warszawy

@maras2574,  To świetnie, że Ci G27 działa  :okok: 

@Edziu, Ja na swoim cpu i5-4570s nie mam ścięć nawet lekkich. Na 105 poziomie trudności nie jeżdzą agresywniej. W sumie to nie wiem czy agresywniej niż na 90 bo nie jeździłem z niższym.

Edziu

Edziu

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaGolasowice

To są takie ścięcia, że gra zatrzymuje się i skipuje pare klatek, dzieje się tak średnio raz na 10-15 min więc nie jakoś często ale dokucza, szczególnie jak wchodzisz w zakręt. Dodam, że mam wszystkie ustawienia graf na wysokie więc tutaj może leży problem.

Użytkownik Edziu edytował ten post 28 sierpień 2018 20:10

maras2574

maras2574

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:0:23421262
  • LokalizacjaWLKP

To są takie ścięcia, że gra zatrzymuje się i skipuje pare klatek, dzieje się tak średnio raz na 10-15 min więc nie jakoś często ale dokucza, szczególnie jak wchodzisz w zakręt. Dodam, że mam wszystkie ustawienia graf na wysokie więc tutaj może leży problem.

Sterowniki najnowsze? Miałem nieraz takie lekkie ścinki właśnie w zakrętach. Dziś zainstalowałem nowe sterowniki i jest ok. Mowa o Nvidii.

Spoiler

Edziu

Edziu

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaGolasowice

Wyskoczyła dzisiaj jakaś aktualizacja ale jeszcze nie jeździłem. Dzięki za info przetestuje to!

MariuszB35PL

MariuszB35PL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 560 postów
  • STEAM ID:mariusz33pl
  • LokalizacjaOlsztyn

Zapraszam do udziału w lidze F1 w grę F1 2018 , będą nagrody. organizatorem jest Krzysiek KXN który działa w E-Sporcie Online - Simracing Academy więcej w linku. platforma PeCety

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 29 sierpień 2018 10:09

Adziu

Adziu

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Fajny ten Multiplayer :haha:

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Patch v1.15 dla PC

• Safety Rating and Skill Rank should no longer reset on Xbox One.
  • Fixed several issues where spectators and players could get stuck in a perpetual load state in multiplayer.
  • The Safety Car/Virtual Safety Car should no longer trigger after a flashback.
  • Fixed an issue where teams would value showmanship and sportsmanship incorrectly in contract negotiations.
  • Wheels should no longer feel like they are losing power/force feedback mid-race.
  • Near/far chase camera should no longer jump when entering and exiting the pits.
  • Fanatec CSL Elite should be able to be calibrated correctly after a fresh boot.
  • Rev lights should now function correctly on Fanatec CSL Elite on PC.
  • Trigger rumble option “Auto” should now work as intended on PC.
  • Frame rate capping should now reach the maximum FPS cap on PC.
  • Various stability and performance fixes.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
rauf uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Steam, online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych