Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

GT4 Road to Competizione [dyskusja]

online LIGA

Najlepsza odpowiedź Gerard Rex , 19 wrzesień 2018 20:05

Kiedy wyślesz to dołożę, poniżej macie temat do skórek.

ROAD TO COMPETIZIONE skin pack

Przejdź do postu »

153 odpowiedzi w tym temacie

Tycha

Tycha

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • Lokalizacja3City
@Edziu

Powtarzam, jest to bardzo uproszczony system, który wykazuje jednak korelację

berek_san

berek_san

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Porsche lubi tory stop/go ale nie na każdym tego typu torze będzie szybsze niż Maserati, bo jeśli za zakrętem nie ma długiej prostej to Maserati to co straciło na przyspieszenie zyska z nawiązką na dohamowaniu oraz w samym zakręcie. Porsche zyskuje przede wszystkim na swojej prędkości maksymalne czyli tam gdzie może rozwinąć wyższa prędkość niż Maserati, obwód Paweł Ryszard :P idealnie to pokazał.

Użytkownik berek_san edytował ten post 07 grudzień 2018 16:03

YANIcom

YANIcom

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 646 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

Misano nie znałem do piątku. Gdyby nie było go w ACC, to pewnie nie chciało by mi się go poznać... :ups:

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

marecki

marecki

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • STEAM ID:marecki_bfs
  • Xbox Live:Maro62
  • LokalizacjaBelfast

Ja rowniez, to mi sie wlasnie w ligach podoba. Nie wazne co lubisz, musisz sie nauczyc i poznac. W las to nie pojdzie ;)

Ryzen 1500X | 16Gb DDR4 | EVGA GTX 970 SC 4Gb | Triple 24" + 15" | Oculus Dk2 | T300RS/T3PA

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych