Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

GT4 Road to Competizione [dyskusja]

online LIGA

Najlepsza odpowiedź Gerard Rex , 19 wrzesień 2018 20:05

Kiedy wyślesz to dołożę, poniżej macie temat do skórek.

ROAD TO COMPETIZIONE skin pack

Przejdź do postu »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
155 odpowiedzi w tym temacie

Tycha

Tycha

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 postów
  • Lokalizacja3City
@Edziu

Powtarzam, jest to bardzo uproszczony system, który wykazuje jednak korelację

berek_san

berek_san

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Porsche lubi tory stop/go ale nie na każdym tego typu torze będzie szybsze niż Maserati, bo jeśli za zakrętem nie ma długiej prostej to Maserati to co straciło na przyspieszenie zyska z nawiązką na dohamowaniu oraz w samym zakręcie. Porsche zyskuje przede wszystkim na swojej prędkości maksymalne czyli tam gdzie może rozwinąć wyższa prędkość niż Maserati, obwód Paweł Ryszard :P idealnie to pokazał.

Użytkownik berek_san edytował ten post 07 grudzień 2018 16:03

YANIcom

YANIcom

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 742 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

Misano nie znałem do piątku. Gdyby nie było go w ACC, to pewnie nie chciało by mi się go poznać... :ups:

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

marecki

marecki

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów
  • STEAM ID:marecki_bfs
  • Xbox Live:Maro62
  • LokalizacjaBelfast

Ja rowniez, to mi sie wlasnie w ligach podoba. Nie wazne co lubisz, musisz sie nauczyc i poznac. W las to nie pojdzie ;)

Ryzen 1500X | 16Gb DDR4 | EVGA GTX 970 SC 4Gb | Triple 24" + 15" | Oculus Dk2 | T300RS/T3PA/TH8A

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Jakieś porady co do Maserati? Auto strasznie dziwnie się zachowuje na Eau Rouge i Pouhon (dwa długie lewe łuki), mianowicie mam wrażenie że ich idealne przejechanie zależy od szczęścia, bo cały czas jadę tą samą linią. Jakby zawieszenie za każdym razem inaczej pracowało, próbowałem się bawić w twardość sprężyn, amorów, ARB, ale cały czas jest to samo...

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

Tycha

Tycha

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip