Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

[Sprzedam] 2DOF Simulator Two Prosimu + bonus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
  • PSN id:TPS_3

Mam do sprzedania motion 2DOF kupione z Prosimu. Siłowniki to SCN5 o skoku 100 mm. Jako bonus dorzucam kratkę pod pedałami, co przekłada się na lepsze umiejscowienie zestawu pedałów. (Pedały też będę sprzedawał, ale w pierwszej kolejności chce sprzedać platformę, gwarantując tym samym że wszystko działa - cenę pedałów CST F1 podam później)

Jeśli uda mi się dogadać Logykalem, przerzucę soft Lince 2.0, który bardzo dobrze (lepiej niż Simtools) pracuje z tym symulatorem.

W zestawie to co na zdjęciu po lewej (stelaż, fotel, pasy, platforma kratka). 

SimTwo.jpg

• Mogę rozważyć zostawienie jednego TH8RS, który jest zamontowany do stelaża, ale można go odkręcić.
  • Symulator jest w doskonałym stanie - oczywiście są ślady użytkowania, ale ja jestem estetą, więc dbam, ponieważ lubię cieszyć oko.
  • Cena z odbiorem u mnie to 10.500. Najlepiej przyjechać, założyć CV1 i poczuć to na sobie.
  • Całość waży jakieś 50 kg, ale po złożeniu zmieści się do dużego kombi.
[M][/M]

"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

Koper

Koper

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów
Fajny sprzecik. Jakbys wczesniej chcial sprzedawac to pewnie bym sie zainteresowal ale 2 tyg temu kupile Prosimu T1000. Dlaczego sprzedajesz jesli mozna wiedziec ?

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
  • PSN id:TPS_3
Fajny sprzecik. Jakbys wczesniej chcial sprzedawac to pewnie bym sie zainteresowal ale 2 tyg temu kupile Prosimu T1000. Dlaczego sprzedajesz jesli mozna wiedziec ?

Bo jestem tym znudzony i chcę zmiany po 5 latach. 

"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych