Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po darmowej i prostej rejestacji zyskasz dostęp do treści oraz kontak z społecznością simrace.pl Wiadomość przestanie się pojawiać po pierwszym zalogowaniu. Zapraszamy!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

A może by tak wyścig w niedzielę (najbliższą 2.12)?

Najlepsza odpowiedź LKRISS , 07 grudzień 2018 23:35

Obecnie wersja "Ultimate edition" która zawiera chyba cały wydany kontent kosztuje po 50% rabacie 144,85zł .  Kusi mocno nie powiem  :P tym bardziej, że na Amatorkach frekwencja chyba dopisuje, kolejny aspekt który jest za tym, że AC tak szybko nie umrze, to wymagania sprzętowe. Zapewne część graczy ma kilkuletnie sprzęty które mogą nie podołać ACC w komfortowym ustawieniu. 

Link do Assetto Corsa Ultimate Edition : 
https://store.steamp...timate_Edition/

No i tutaj wyjątkowo zacytuję post pod postem aby podbić jako "Best answer" 

Przejdź do postu »

51 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wyścig w ACC (15 użytkowników oddało głos)

Czy masz ACC i weźmiesz udział w wyścigu

1. Tak (12 głosów [80.00%])

Procent z głosów: 80.00%

2. Nie (3 głosów [20.00%])

Procent z głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Bilasek

Bilasek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Jak będziecie coś jeszcze organizować to też chętnie dołączę:)

Dziadek90

Dziadek90

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
kovv@l pomyłka, ja to ST nie "glastra" 😉✌

kovv@I

kovv@I

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Poprawione, chyba :P 

Co do takich wyścigów, jak jestem w ACC to siedze na TSie (jak mam taką możliwość), wiec zawsze można coś na mniejszą skale się pobawić, chociażby w hotlap.

PS. czy mając ACC warto kupić AC? Pytam, bo pewnie na święta będą jakieś promocje, a PC&PC2 na dłuższą metę nie są w stanie przytrzymać mnie przy sobie.

Dziadek90

Dziadek90

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów
Koval mam tą samą rozkminę, czekam az ACC bedzie bardziej przyjazne i wystartuje tam jakas liga organizowana przez kolegów z simrace.pl , jednak to może potrwać. Myślę, że pierwszy realny termin to ~ lutego gdy ACC bedzie teoretycznie kompletne, jednak jeżeli od stycznia wystartuje Amateurs club (konczy się chyba w przyszlym tygodniu) to chyba skuszę się na assetto ;p gorzej jak kupie AC a wszyscy z forum przeniosą sie na ACC, chociaż AC ma tą przewagę, że ma masę torów i róznych aut, a ACC tylko serię gt, więc chyba warto AC kupić, raczej tak szybko nie odejdzie w zapomnienie.

Użytkownik Dziadek90 edytował ten post 07 grudzień 2018 17:11

DrFugazi

DrFugazi

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 893 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Dokładnie tak jak piszesz Dziadek90, ACC to jest tylko klasa GT3 i seria Blancpain póki co. Myślę, że AC tak szybko nie umrze i jeszcze kilka lig na tym pojedzie. Jeśli więc będzie fajna promocja to zdecydowanie warto, ostatnio cały kontent był za niecałą 100 o ile pamiętam. Gra jest warta tej ceny bez dwóch zdań.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Dziadek90

Dziadek90

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Obecnie wersja "Ultimate edition" która zawiera chyba cały wydany kontent kosztuje po 50% rabacie 144,85zł .  Kusi mocno nie powiem  :P tym bardziej, że na Amatorkach frekwencja chyba dopisuje, kolejny aspekt który jest za tym, że AC tak szybko nie umrze, to wymagania sprzętowe. Zapewne część graczy ma kilkuletnie sprzęty które mogą nie podołać ACC w komfortowym ustawieniu. 

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa
✓  Najlepsza odpowiedź

No i tutaj wyjątkowo zacytuję post pod postem aby podbić jako "Best answer" 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig
PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych