Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Project CARS 3 - zapowiedzi, plotki, spekulacje

21 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Ian Bell, szef studia Slightly Mad zapowiada nadchodzące Project CARS 3. Na razie bez żadnych detali.

https://www.gtplanet...9#post-12562764

You heard it here first. There will be a new pCARS, it's signed. I can't tell you anything but don't hold your breath on timings. We plan to blow anything else, planned by anyone else, out of the water... That will take a while.

Kiedy, po co, za ile, dla kogo, po co...miliony pytań, bez odpowiedzi   :cool:

A poważnie, tym razem pC3 mam nadzieje rozjedzie Assetto Corsa i zaoferuje lepszy model opon od rFactor 2!

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
piternoga uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Wykupisz i tym razem udziały w tym projekcie? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

rauf

rauf

Byłem w pierwszej edycji WMD z Jackiem, niewypał. Byłem i w drugiej, też z Jackiem, znowu niewypał.

Wniosek chyba nasuwa się sam.

Spoiler

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Tomessi

Tomessi

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1071 postów
  • STEAM ID:tomessi
  • Xbox Live:T0MESSI
  • LokalizacjaŁódź

zalamka.jpg?width=400&height=264

"APEX" - niewidzialny szczyt zakrętu, miejsce, dzięki któremu osiąga się najlepszy czas.

16478.png

Rig

PC

K.A.R.R.

K.A.R.R.

Hachiroku

• Użytkownicy
  • 1136 postów
  • STEAM ID:szop_88pl
  • LokalizacjaLeszno

Najgłośniejsza krowa daje najmniej mleka, czy jakoś  :figielek:

|CPU| i7 3770k 4.4 GHz |COOLER| Noctua NH-D14 |MOBO| Asus P8Z77-V Pro |RAM| 2x8 GB G.Skill TridentX 2400 |PSU| 680W B-Quiet SP E9-CM |GPU| MSI 980ti Gaming

|SSD| 750 GB Samsung EVO850 |HDD| 1,2 TB Seagate+500 GB WD USB |SC| Asus Xonar DX |CASE| Bitfenix Shinobi XL 

|SC| Samsung UE55KS8000 4K 60Hz 4:4:4 |SOUND| Logitech Z906, G430 |WHEEL| Thrustmaster T500 |PEDALS| Fanatec CSP V3 |SHIFTER| Fanatec CSS 1.5, CS Handbrake |RIG| DIY

YANIcom

YANIcom

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 746 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

...do trzech razy sztuka...

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

rauf

rauf

Relatywizm językowy, czyli jak język wpływa na sposób myślenia i postrzegania świata - lubię tę teorię  :cool:

Dlatego od powiedzenia "do trzech razy" wolę:

"Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me"

:luzik:

Rig

PC

rauf

rauf
I znowu filozoficzny post ;) Mowia, ze doswiadczenie to taka madrosc ktora pozwala popelniac nowe bledy, zamiast powtarzac stare.
Czyzby Ian Bell i spolka postanowili wyciagniac wnioski z nieudanych Project CARS 1 i 2?

“I’ll let you know that pCARS3 will be more ‘focused’… More ‘fun’… We went to insane lengths with variation in pCARS2 and with that comes infinite balancing issues. We’ve learned a lesson here and although we have no intention of reducing content, we know what we need to fix, where we made design decisions that were, let’s call it, ‘sub-optimal’…

“pCARS3 will be more of a spiritual successor to Shift, but with all of the sim goodness everyone appreciates… The key focus though is on fun and not biting off more than we can properly chew and digest.”

Ponownie na GTPlanet (czyli stricte konsolowym forum) szef SMS wskazal kierunek rozwoju Project CARS 3:
-duchowy spadkobierca NFS Shift
-wieksza orientacja na luzna zabawe w sciganie
-koncentracja na dopracowaniu istniejacycy ficzerow zamiast wdrazanie nowych (ktore ciezko wykonczyc i pozlepiac z innymi)

Brzmi cholernie rozsadnie, trzymam kciuki!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rig

PC

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Ano, fajnie byłoby zobaczyć coś w temacie Shifta... jakby nie patrzeć to ta cała 'dramatyczna' i 'epicka' kariera S2: Unleashed wprowadziła mnie w cały motorsport, a dodatkowo poza serią F1 od Codies nie ma żadnej innej gry (która choćby ociera się o symulację, ale zawsze) z dobrą karierą :P

Ale oczywiście nie uwierzę póki nie zobaczę :tak:

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

rauf

rauf
To nie koniec niespodzianek!

Nazwa studia Slightly Mad zobowiazuje, powstaje nowy system konsolowy!
MadBox-ciekawe czy premiera 1 kwietnia?

Rig

PC

MariuszB35PL

MariuszB35PL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 601 postów
  • STEAM ID:mariusz33pl
  • LokalizacjaOlsztyn
I tylko na ich konsoli pcars3 będzie chodził bezbłednie hehe

rauf

rauf
Tak bedzie to cudo wygladalo, wbudowany uchwyt zapewniajacy przenosnosc a takze w zalozeniach brak kabli.

Najpierw szefu wyklocal sie ile Hz na oko, wreszcie uznal ze 60 przy 4K to za malo i bedzie 90!

Po burzliwych komentarzach uznal, ze musi sie wyspac.

Zastanawiam sie, ile w/g nauki moze trwa kac po Sylwestrze, to juz 4 stycznia mamy!

ps poniewaz watek o pC3 to ciekawe czy gra bedzie exclusivem na tej konsoli?

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Na bank! a 1 kwietnia to czasem nie jest w już w jakimś tam kalenarzu majów czy też innych pokoleń? 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

wasyl00

wasyl00

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaUK

Jak narazie ten projekt to wyglada na jakies nieporozumienie. Czy to ma byc PC czy konsola? Jak konsola to bedzie martwa nawet zanim dotrze na rynek z 3.5 roku. Kto zapowiada takie urzadzenie z takim wyprzedzeniem ?!? Jak PC to ewentualnie ktos kupi dla samej obudowy :) Po zenujacych tweetach Bella nt mozliwosci VR to widac ze koles nie ma pojecia o czym pisze. 

Drive It Like You Stole It 

PC

Rig

K.A.R.R.

K.A.R.R.

Hachiroku

• Użytkownicy
  • 1136 postów
  • STEAM ID:szop_88pl
  • LokalizacjaLeszno

Ma pojęcie - marketingowe. Po całym wysterowanym hype na PC1 i IMO nabiciu wszystkich napaleńców w butelkę uważam, że scenariusz w oparciu o "nową, ultranowoczesną konsolę" może się powtórzyć. Oczywiście nie mam nic przeciwko rozległym kampaniom reklamowym, nakręcaniu podniecenia nabywcy, etc. - o ile finalny produkt nadąży za obietnicami. A te, jak dobrze wiemy, w SMS pokrycie mają raczej słabe. Poza tym nie wyobrażam sobie, żeby nowa konsola wchodziła na rynek tylko z jednym exclusivem, będzie ich potrzeba co najmniej kilku. W innym przypadku jej śmierć jest pewna przed premierą i tutaj bardziej bym się skłaniał za opinią Wasyla, że to będzie taki "Mad PC".

|CPU| i7 3770k 4.4 GHz |COOLER| Noctua NH-D14 |MOBO| Asus P8Z77-V Pro |RAM| 2x8 GB G.Skill TridentX 2400 |PSU| 680W B-Quiet SP E9-CM |GPU| MSI 980ti Gaming

|SSD| 750 GB Samsung EVO850 |HDD| 1,2 TB Seagate+500 GB WD USB |SC| Asus Xonar DX |CASE| Bitfenix Shinobi XL 

|SC| Samsung UE55KS8000 4K 60Hz 4:4:4 |SOUND| Logitech Z906, G430 |WHEEL| Thrustmaster T500 |PEDALS| Fanatec CSP V3 |SHIFTER| Fanatec CSS 1.5, CS Handbrake |RIG| DIY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych