Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

NACON Racing Frame RC-500

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

krzochalski

krzochalski

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

No nic, zakupiłem. Pojeżdżę z miesiąc i podzielę się wrażeniami.

Matzel

Matzel

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów
  • STEAM ID:matzel4

Co do samego RIGa ma dwa minusy, zaznaczone czerwonymi okręgami. W tych miejscach brakuje sztywności. Ja akurat łączenie fotela ze stojakiem zdemontowałem, bo ten pokój to również sypialnia i poprostu brakuje miejsca, by przejść pomiędzy łóżkiem a fotelem. Co do stojaka, tam brakuje sztywności w obydwu płaszczyznach, ale z moją T300 kompletnie tego nie czuć (chyba, że traktujesz to jak zabawkę, którą można szarpać w każdą stronę, jak moja 1.5 roczna córka).

Fotel wygodny, choć jego mocowanie pozostawia wiele życzenia. Ustawiasz wszystko co do milimetra, zaczynasz kręcić śrubami a tutaj się okazuje, że wraz z dokręcaniem przesuwa się wszystko... i wymierzanie od nowa. 

Stanowisko wymaga jeszcze posprzątania z kablami. Były poprowadzone, ale taśmy/kleje nie wytrzymały i połowa odpadła :)

Załączone pliki

• Załączony plik  5.jpg   79,27 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  4.jpg   56,69 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.jpg   68,81 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.jpg   86,17 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.jpg   182,68 KB   15 Ilość pobrań

i5-4570 3.2Ghz

GTX 660

10Gb DDR3

krzochalski

krzochalski

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Mam podobne wrażenia co do niego. Czuję, że w przyszłym roku zrobię przesiadkę na Simetika

Skyler

Skyler

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 62 postów

Co do samego RIGa ma dwa minusy, zaznaczone czerwonymi okręgami. W tych miejscach brakuje sztywności. Ja akurat łączenie fotela ze stojakiem zdemontowałem, bo ten pokój to również sypialnia i poprostu brakuje miejsca, by przejść pomiędzy łóżkiem a fotelem. Co do stojaka, tam brakuje sztywności w obydwu płaszczyznach, ale z moją T300 kompletnie tego nie czuć (chyba, że traktujesz to jak zabawkę, którą można szarpać w każdą stronę, jak moja 1.5 roczna córka).

Fotel wygodny, choć jego mocowanie pozostawia wiele życzenia. Ustawiasz wszystko co do milimetra, zaczynasz kręcić śrubami a tutaj się okazuje, że wraz z dokręcaniem przesuwa się wszystko... i wymierzanie od nowa. 

Stanowisko wymaga jeszcze posprzątania z kablami. Były poprowadzone, ale taśmy/kleje nie wytrzymały i połowa odpadła :)

Na jakiej wysokości masz biurko? Na jakiej wysokości znajduje się siedzenie i podstawka pod kierownicę?

Użytkownik Skyler edytował ten post 14 kwiecień 2019 12:42

Matzel

Matzel

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Na jakiej wysokości masz biurko? Na jakiej wysokości znajduje się siedzenie i podstawka pod kierownicę?

Biurko/parapet 87cm i na nim leży klawiatura, więc nie wiem o jaką podstawkę chodzi.

Szyna od fotela zaczyna się na 20cm od ziemi. Monitor mam podwieszany, ale nawet w najniższej pozycji trochę za wysoko :(

i5-4570 3.2Ghz

GTX 660

10Gb DDR3

Skyler

Skyler

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 62 postów

Biurko/parapet 87cm i na nim leży klawiatura, więc nie wiem o jaką podstawkę chodzi.

Szyna od fotela zaczyna się na 20cm od ziemi. Monitor mam podwieszany, ale nawet w najniższej pozycji trochę za wysoko :(

Dzięki. No właśnie u mnie monitor też by stał na biurku i zastanawiam się czy nie będzie za wysoko, z tym, że moje biurko ma 76cm wysokości. Rozumiem, że wysokość na jakiej jest kierownica można regulować? bo teraz zastanawiam się czy jej przednia część weszłaby pod moje biurko.

Matzel

Matzel

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Można regulować. Zrobię lepsze zdjęcia i Ci wyślę jak to działa. 

i5-4570 3.2Ghz

GTX 660

10Gb DDR3

Matzel

Matzel

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Regulacja są jako takie dwie.

Jedna to wysokość samej "płyty" w zakresie około 1-1.5cm.

Druga to wysuniecie rurek wyżej :) ale to również wysuwa kierownicę do przodu

Załączone pliki

Użytkownik Matzel edytował ten post 19 kwiecień 2019 10:25

i5-4570 3.2Ghz

GTX 660

10Gb DDR3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych