Skocz do zawartości

• INFO
SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Motorsport w TV/Online 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Abyście nic nie przegapili w nadchodzącym 2019 r. do naszego kalendarza na Simrace.pl dodane zostały najważniejsze wydarzenia wyścigowe. 

F1 - Eleven Sports
Sezon 2019 będzie składał się z 21 wyścigów. Tradycyjnie, rundą otwierającą sezon będzie GP Australii, które odbędzie się 17 marca, z kolei finisz nastąpi w Abu Zabi 1 grudnia.

WRC - Canal+ ? (

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

)
14 rund, start 24 stycznia Rajd Monte Carlo a koniec 14 listopada Rajd Australii

MotoGP - Polsat Sport Extra
19 rund, start 10 marca GP Kataru (wyścig nocny) a koniec sezonu 17 listopada GP Walencji

WEC - Eurosport ? (do potwierdzenia)
Długodystansowe Mistrzostwa Świata w sezonie 2018/2019 rozegrane zostają podczas 8 rund. Start odbył się 5 maja w Belgii podczas "6 Hours of Spa-Francorchamps" a finał tej serii przewidziany jest na 15-16 czerwca podczas "24 Heures du Mans"

Sezon 2019/2020 rozpocznie się wyścigiem 1 września "4 HOURS OF SILVERSTONE" oraz ponownie zakończy "24 HOURS OF LE MANS" w dniach 13-14 czerwca 2020 r.

0fd495f2a35e07e790f01c5fbfb669d7_XL.jpg

Później dodam tutaj link do kalendarza jaki aktualizowany jest co tydzień przez 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Jak zwykle wszystko na innych kanałach  :bezradny:

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 866 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)
WRC mozna rowniez ogladac w RedBull TV na ich stronie internetowej. W zeszlym sezonie byly prawie godzinne relacje z etapow + jeden sobotni oes na zywo + relacja z Power Stage.

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

WRC szkoda, że nie na Eurosport, ale C+ też mam to nie problem, ktoś polecał pełny dostęp przez stronkę WRC, ponoć ciekawe dane podają.

WEC czy to Eurosport czy youtube, zawsze chętnie obejrzę, wiadomo klimat ACC.

F1 na 2019 żelazne postanowienie - koniec z Eleven. Jak Polsat nie zmieni prowadzących a najlepiej nie reaktywuje Borowczyka, to nie zamierzam się więcej z nimi męczyć  :nie: Witaj Sky, to jest inny poziom, inny świat a z nowym lepszym Robertem Kubicą nie zamierzam żadnego wyścigu przysnąć na ględzeniu komentatorów usypiaczy.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

smogf

smogf

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaSlubice

WRC szkoda, że nie na Eurosport, ale C+ też mam to nie problem, ktoś polecał pełny dostęp przez stronkę WRC, ponoć ciekawe dane podają.

Jak ktoś ma czas na oglądanie tego to jak najbardziej polecam. Dostęp bodajże na 3 urządzeniach jednocześnie. Wykupiłem z kolesiem z francji na 3 miesiące chyba. Początki mieli jeszcze nie ogarnięte, ale na trzecim rajdzie już było ok.

Transmisja fajnie zrobiona. Jak ktoś ma tripla, to wrzuca sobie na główny transmisję, na drugi mapę na żywo, na trzeci leaderboard i jest jak w studiu. Brakuje trochę opcji włączenia on boarda na żywo. On boardy z początku dostępne do oglądania dopiero pod koniec, albo na następny dzień. 

Super opcja jest puszczenie sobie dwóch on boardów na jednym ekranie i porównanie jazdy dwóch kierowców. No i jak ktoś nie oglądał od razu to może puścić pełną powtórke całego rajdu, czy też konkretnych odcinków wybierając sobie co chcesz na ładnym EPG.

Tak więc mogę polecić jeśli ktoś ma czas na to. 

PC

Rig

rauf

rauf

@smogf, dzięki za rekomendację, który pakiet polecasz?

1. WRC+ Basic = 50€

2. WRC+ All live = 90€

31522455127_e038ce5a38_c.jpg 

Rig

PC

Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

smogf

smogf

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaSlubice

Wiesz co, my braliśmy all live. I tutaj było wszystko o czym mówiłem. Widać po tabelce, że sobie nie obejrzysz całego rajdu np. tydzień później. Więc jak najbardziej all live. Tyle, że w pierwszym sezonie transmisji jeszcze przed Monako była opcja all live na 3 miesiące za jakieś 20 EUR. Nie potrafię stwierdzić różnicy między basic a all live, ale jak już brać to raczej full opcję. I jeszcze raz powiem. Jak masz czas oglądać to naprawdę warto. Chociażby dla komentarzu Pani... tutaj nie będę zdradzał :)   Aha. I nie należy się zrażać dziurami w transmisji w trakcie Monako ze względu na brak zasięgu i możliwości ustawienia się ze "stałym" sprzętem. A heli nie zawsze nadaje. Ale potem jest już tylko lepiej.

PC

Rig

rauf

rauf

Nowy program The inside line - Najszybsi z najszybszych na antenie Motowizji co poniedzialek o godz.20:30

Ktos moze ogladal?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rig

PC

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Fajnie, ze Motowizja sie rozwija. Chetnie zobacze ten nowy program. 

edit

No to zobaczyłem i niestety lekkie rozczarowanie bo to program typowy jak z wiki. A wiec w 1 odcinku poznamy kariere Hamiltona. W calym materaile wiecej ujec historycznych niz cos nowego. Ogolnie slabo to zmontowane wiec uwazam, ze mozna sobie odpuscic. Ale jak kogos to przekona to w kolejnym odcinku zapowiedzieli kariere Vetela wiec pewnie rownie emocjonujacy spektakl czeka na widza.  :dobani:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych