Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

NIGHT RIDERS - Jak powstał klub Night Riders ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

5917751977909945860_0.jpg

Autor zdjęcia - Angello

Klub NIGHT RIDERS został założony w marcu 2011r. przez miłośników wieczornej jazdy online w Gran Turismo 5. Nie mogąc spotykać się na wspólne jeżdżenie w ciągu dnia kilku fanów Gran Turismo postanowiło założyć klub. 
Spotykają się aby wspólnie testować auta, szukać możliwie najlepszych ustawień do aut, uczyć się i doskonalić drift, organizować wspólne widowiskowe przejazdy do sesji zdjęciowych, organizować wyścigi wewnątrz klubowe, a czasem tylko pogadać na czacie. Wyścigi wewnątrz klubowe mają charakter koleżeńskiej zabawy a nie walki na śmierć i życie. Liczy się przede wszystkim kultura jazdy, kultura umiejętnego zachowania się i rozmowy.

Jeżeli chcesz ciekawie i kulturalnie spędzić wieczór z Gran Turismo SPORT a nie masz z kim, to zapraszamy na systematyczne zloty do Night Riders.

Chciałbym bardzo podziękować kolegom adamwsb, rafell626, Riko635, siniak, Krazio, Finek i pozostałym za pomoc w rozwoju klubu. :)
Dziękuję bardzo :)

24339541219_aa976f320e_o.png

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Znaczy się sporo historii.

Pamiętam jak zacząłem zaglądać na poprzednie forum, jeździła w NR jeszcze poprzednia gwardia, całkiem inne nicki - wiadomo co się z tymi ludźmi stało? Przestali jeździć, przenieśli się na inne platformy? Pamiętam takie osoby jak Kapitan Snuja, Sasek, jaskiniowec, jankess, albo opisani powyżej: rafaell626, Riko 635.

Revetion jest tu obok na R3E, a więc jeździ i żyje, adamwsb to samo. MM zniknął (super, że jedzie teraz z nami w piątek), Adika nie widze.

Ciekawe co się dzieje z tymi wszystkimi osobami.

Angello, jeździsz jeszcze gdzieś czy już tylko administrowanie forum zostało :)

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Kilka dni temu kupiłem właśnie Assetto Corsa i mam w planie niedługo zacząć śmigać ale jak na razie bardzo wciągnęło mnie malowanie aut do tej właśnie gry oraz i drift, który jest rewelacyjny :hura:

PS3 i Xbox 360 zamienione na PS4 ale nie ma za bardzo w czym śmigać, bo DriveClub to jakies nieporozumienie :sciana:

Większość ludzi ze strych gwardii albo już wyrosła z grania, poświęcają czas rodzinie i nowo narodzonym dzieciakom lub jeszcze coś innego w życiu ich wessało :?

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Co do Kapitana Snuji, Saska i jankessa to przestali z nami jeździć z bliżej nieznanych powodów (ten ostatni wiem że długo jeszcze jeździł w GT5 jak my już dawno przerzuciliśmy się na szóstkę, aktualnie nie wiem). Wysłałem tej trójce wiadomość na gg z linkiem do twojego posta ciuciu, zobaczymy czy odpowiedzą.

Jaskiniowec raczej nigdy nie identyfikował się z naszym klubem, pojeździł kilka miesięcy i przepadł (nie wiem akurat czemu o niego zapytałeś, takich "sezonowych" klubowiczów przewinęło się przez NR sporo)

rafaell626 - to jest dla mnie zagadka. Widnieje jako jeden z założycieli klubu, ale ja nigdy na żadnym wyścigu go nie widziałem, a jeżdżę w NR prawie od początku. Ale jako że prawie jak wiadomo robi różnicę to może Angello się wypowie kim był i gdzie podział się tajemniczy rafaell626 ;)

Riko 635 - tego oczywiście pamiętam, jeździł od początku ale bardzo dawno przestał (jakoś pod koniec 2011r. jak dobrze kojarzę). Nie mam pojęcia co się z nim dzieję (chyba zamienił swego czasu PS3 na Xboxa i GT na Forze i jeździł w NR na Forza.pl, ale nie jestem na 100% pewien - Angello pomożesz? ;) )

Adik zapisał się na dzisiejszy wyścig w naszym klubie z poziomu gry, bo chyba nie wie o nowym forum (a nie mam z nim żadnego kontaktu poza PSN). Jak będzie dziś to oczywiście powiadomimy go o aktualnym jedynym słusznym forum :)

Dołączona grafika

Sebastian88

Sebastian88

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów
  • PSN id:GTPL_Plotnik
  • LokalizacjaWałbrzych

A ja to kto w takim razie jestem Siniaczku? Jeżdżę w dwóch teamach oficjalnie, a NR nie raz reprezentowałem i zawsze do Was wracam :)

Kapitan Snuja

Kapitan Snuja

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaŁódź
Przeglądam ten wątek i miło mi że ktoś o mnie pamięta. Pod ostatnim postem jest przycisk "Wróć do Klubu Night Ridera GT" i tak sobie myślę że w moim przypadku można go zrozumieć dwojako :-)

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

rafaell626 - to jest dla mnie zagadka. Widnieje jako jeden z założycieli klubu, ale ja nigdy na żadnym wyścigu go nie widziałem, a jeżdżę w NR prawie od początku. Ale jako że prawie jak wiadomo robi różnicę to może Angello się wypowie kim był i gdzie podział się tajemniczy rafaell626 ;)

rafaell626  czyli Rafał jeździł co wieczór ze mną i kilkoma innymi pierwszymi klubowiczami w GT5 na tak zwanych luźnych wieczorach.

Puszczaliśmy krótkie wyścigi (3-5 okrążeń) albo potrafiliśmy przez kilka godzin śmigać na jednym torze luźną jazdę, która miała na celu bardziej dłubanie w autach u ustawianie ich pod obecny tor. Oczywiście wszystko przy włączonych headsetach, dzięki czemu prowadziliśmy bardzo fajne koleżeńskie rozmowy o Gran Turismo i nie tylko :piwo1:

Któregoś razu Rafał napisał mi na GG, ze fajnie by było prowadzić zorganizowane spotkania na zasadzie zlotów i w jednej sekundzie wpadł nam do głowy pomysł aby właśnie założyć klub.

Nad nazwą nie musieliśmy się zbyt długo zastanawiać. Po połączeniu dwóch faktów, że spotykamy się w grze wyścigowej i późnymi wieczorami, bo po godzinie 22:00 szybciutko ułożyliśmy pierwszą i jak trafną nazwę klubu czyli Night Riders :cool:

Riko 635 - tego oczywiście pamiętam, jeździł od początku ale bardzo dawno przestał (jakoś pod koniec 2011r. jak dobrze kojarzę). Nie mam pojęcia co się z nim dzieję (chyba zamienił swego czasu PS3 na Xboxa i GT na Forze i jeździł w NR na Forza.pl, ale nie jestem na 100% pewien - Angello pomożesz?  ;) )

Później po bardzo długim czasie nasz serdeczny przyjaciel Riko opuścił też Night Riders w FM4. Widywałem go jak grał w inne gry a najwięcej chyba w World of Tanks na Xbox 360.

Teraz jak nie mam Xboxa nie mam możliwości podejrzenia co robią znajomi na Xbox LIVE  :bezradny:

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

A ja to kto w takim razie jestem Siniaczku? Jeżdżę w dwóch teamach oficjalnie, a NR nie raz reprezentowałem i zawsze do Was wracam :)

Pozwól Plotniczku że odpowiem ci cytatem z naszego regulaminu:

"5. Klubowicze Night Riders. Członkostwo w klubie zobowiązuje - każdy klubowicz powinien aktywnie uczestniczyć w życiu klubu Night Riders poprzez branie udziału w organizowanych eventach, wyścigach, turniejach. Ustala się, że każdy aktywny klubowicz powinien zaliczyć (ukończyć) co najmniej jeden wyścig w miesiącu. W przeciwnym razie dany klubowicz trafi na listę nieaktywnych klubowiczów. Po 4 miesiącach nieaktywności dany klubowicz zostaje skreślony z listy."

Ale dla ciebie zrobię wyjątek i jak zaliczysz swój pełnoprawny powrót (czyt. wyścig) to dopiszę cię ponownie do listy klubowiczów :)

Dołączona grafika

JankessPL

JankessPL

Stały bywalec

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPip
  • 432 postów
  • PSN id:JankessPL
  • LokalizacjaGdynia

Dzięki panowie o pamięć,pojutrze zrealizuje kuponik ze świąt na GT6,więc szykujcie maszynki na nowy rok,król pobocza powraca!!!!!

Pamiętam takie osoby jak Kapitan Snuja, Sasek, jaskiniowec, jankess, albo opisani powyżej: 

Po pierwsze JankessPL po drugie co tak mało o osobie,która uczyła Cię jazdy w Gran Turismo

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław
;)
Ale potem całkiem zniknąłeś.

Użytkownik Campo edytował ten post 26 grudzień 2014 00:40

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • PSN id:puzel_
  • LokalizacjaPoznań

A czy ktoś z was kojarzy takie nicki jak:

1. Bochen

2. huberto94/tomkierz91 

3. Snoop/lopt666

Pytanie skierowane raczej do najstarszych klubowiczów, którzy pamiętają tu rok 2012 ;)

Nie wiem czy w NR jeździli akurat pod tymi nickami, bo np. lopt666a, który zawitał ostatnio na jeden wrześniowy wyścig znałem wcześniej tylko jako Snoopa

Krazio

Krazio

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
  • STEAM ID:krazio30
  • PSN id:pk30-08-19-96
  • LokalizacjaKnurów
Bochen to nasz redaktor z granturismo.pl Każdy kto jest z nami od przynajmniej roku powinien go pamiętać. :) Snoop zaś... jeździł z nami ostatnio gościnnie ale przestał, także z granturismo.pl, grał z naszą ekipa w gta v. Czasem piszę z nim na fejsie. :)

post-84-0-62273400-1416911063.png

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

1. Bochen to świetny gość, znam go osobiście, nawet upalaliśmy na żywo nieraz to i owo (m.in. niezapomniany drifting GT86 z Dreadlockiem hah, piękne czasy! :mrgreen:) Za czasów świetności granturismo.pl pisał naprawdę fachowe artykuły na głównej, ale talent miał duży, a tamto forum podupadało, więc wypłynął na głębsze wody i świetnie realizuje się w tym o czym marzył czyli dziennikarstwie motoryzacyjnym :) Ciekawostka - nigdy nie był członkiem NR i nie wystartował w żadnym naszym wyścigu (mimo oczywiście wielokrotnych namów z mojej strony :D)

2. huberto94/tomkierz91 - hmmm... wysilam pamięć jak mogę, ale niestety nie przypominam sobie tego kolegi w naszych szeregach :?, raczej nie jeździł nigdy z nami nikt taki, a jestem w klubie niemal od początku jego istnienia (dokładnie od czerwca 2011r.)  

3. Snoop/lopt666 - tak jak napisał wyżej Krazio to jedyny z wymienionych, który jeździł kiedyś w NR regularnie, też miałem go okazję poznać osobiście (nawet spałem u niego swego czasu haha, podobnie jak Bochen hahahah :D). Potem zniknął, miał długą przerwę, ale jakiś czas temu wypłynął pod nowym nickiem lopt. Pojawił się chyba ze 2 razy na wyścigach niedawno (po mojej standardowej molestacji), ale chyba żadnego nie ukończył, zaliczając DNF-y. Naturalnie nie zaprzestałem molestacji, bo widzę że ma chęci (chyba jednak sentyment do nas ;)) , ale twierdzi, że piątki mu nie pasują bo wtedy melanżuje. Cóż, warszawka ;)

Tyle w skrócie o w/w, jak macie jeszcze jakieś wspomnienia (pytania) o "starych czasach" lub/i jakichś ex-najt rajdersach to piszcie śmiało, od tego jest ten wątek :)

Dołączona grafika

puzel

puzel

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • PSN id:puzel_
  • LokalizacjaPoznań

Bochen to gość, od którego zaczęła się moja przygoda z Gran Turismo. To za jego namową zacząłem w ogóle jeździć a już rok później stoczyliśmy piękny pojedynek na live evencie w Gdańsku, poprzedzony wspólnym wieczornym treningiem przy browarkach dnia poprzedniego :) Wspominał mi kiedyś o wieczornych wyścigach z huberto94/tomkierz91 Night Riders, ale okazuje się, że połączyłem te fakty nie do końca poprawnie :P

huberto94/tomkierz91 to bardzo pozytywny gość. Są to chyba nicki jego znajomych, nigdy nie wnikałem dlaczego. Co ciekawe w 2014 miał zaszczyt reprezentować Polskę na Race Camp w Silverstone!

Snoop słynie z gościnności. Przenocował mnie w sumie aż 3 razy z tego za pierwszym razem wraz z Bochenem hahaha :D To były epickie czasy! :)

Siniak masz na myśli tą GT86 która zaprezentowała się swego czasu pod postacią filmiku na fb? :D

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

No proszę, jaki ten świat GT mały ;)

Siniak masz na myśli tą GT86 która zaprezentowała się swego czasu pod postacią filmiku na fb? :D

Nie wiem jakie konkretnie filmiki masz na myśli, ale może te fotki coś pomogą? ;)

Załączone pliki

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych