Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Telemetria w AC - coś w stylu iSPEEDa (?)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

TPS

TPS

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów
  • PSN id:TPS_3
Mam pytanie odnośnie telemetrii w AC.

Czy ta, która znajduje się na RD: 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

ma możliwość porównywania okrążeń, tak jak ma to iSPEED do iR? Zastanawiam się, czy to instalować. I drugie pytanie - skąd brać czasy do porównania? Czy mogę np wczytać czas AI, która przejechała tor na 100%, żeby ocenić, gdzie zbyt mocno hamuję?

"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaSlubice

Mam pytanie odnośnie telemetrii w AC.

Czy ta, która znajduje się na RD: 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

ma możliwość porównywania okrążeń, tak jak ma to iSPEED do iR? Zastanawiam się, czy to instalować. I drugie pytanie - skąd brać czasy do porównania? Czy mogę np wczytać czas AI, która przejechała tor na 100%, żeby ocenić, gdzie zbyt mocno hamuję?

ACTI z tego co kojarze to ma albo wyjscie na Live Telemetry, albo zapisuje dane zgodne z MoTeC i2. W tym drugim przypadku oczywiscie mozesz porownywac sobie przejechane okrazenia. Co do telemetrii z AI to niestety nie pomoge nawet nie wiem czy taka mozliwosc jest. Najlepiej jakby ktos dobrze jezdzacy przeslal Ci swoje dane :)

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych