Skocz do zawartości

• INFO
SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Czy ma ktoś Fanatec'a w Warszawie - sprawdzenie czy obręcz działa.

Najlepsza odpowiedź worms14pl , 01 styczeń 2019 12:48

Mogę służyć pomocą, do kiedy musisz sprawdzić obręcz?

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

vitoexe

vitoexe

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Hej, zakupiłem używaną obręcz Fanatec'a, nie mam w tej chwili bazy żeby sprawdzić czy działa prawidłowo. 

Czy znalazł by się ktoś na tyle miły żeby ja dla mnie przetestować? Mam jeszcze kilka dni na zwrot.

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 502 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa
✓  Najlepsza odpowiedź

Rig

PC

vitoexe

vitoexe

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Hej, właśnie ją odebrałem, w związku z czym mam nie więcej niż 14 dni. Wygląda jak nówka, ale gdybym bym jej nie sprawdził głupio bym zrobił.

Napiszę na priv. 

Edit: Precyzyjniej odpowiadając to tak do 16-tego stycznia.

Użytkownik vitoexe edytował ten post 03 styczeń 2019 18:26

hhalunek

hhalunek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Hej. Jeśli nadal nie sprawdziłeś mogę pomóc :)

RIG

Cockpit Sim-lab GT1 EVO BLACK | Stand Sim-lab Triple monitor stand T300 Alcantara 599XX EVO | T3PA | Shifter TH8A | Simline Handbrake | Fotel Mirco RS2 FIA | Pasy OMP Racing 4M | Rekawice Sparco Meca-2 | Kask OMP Circuit |

PC

[GPU] MSI 1060 6GB Gaming X [CPU] Xeon x5460 3.16@4Ghz [Cooling] Scythe MUGEN [MB] Evga 780I SLI FTW [RAM] GEIL 800MHz@1035 DDR2 8GB [PU] BE QUIET 550W [SSD] Goodram Irydium Pro 480GB [CASE] NZXT Lexa [OS] WinX x64 [AUDIO] BOSE Companion 5 [SCREEN]  3x 24" 1920x1080 60Hz

vitoexe

vitoexe

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

@worms14pl bardzo dziękuje za pomoc. 

Obręcz działa poprawnie. Swoją drogą ta CSL Elite P1 wygląda i jej tzg. feeling jest jej naprawdę fajny, szczególnie shiftery.

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 502 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa

Nie ma problemu, jak jestem w stanie pomóc to bardzo chętnie.

Rig

PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych