Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Simracing dla WOŚP 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Jak co roku również Sspołecznośc Simrace.pl wspiera i zaprasza do wspólnego ścigania się przy okazji wspierając największą zbiórkę funduszy pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

"Siema! Zachęceni sukcesem zeszłorocznej simracingowej akcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspólnie z Ragnar Simulator i Silesia Ring oraz przy pomocy ROS i Halko Racing po raz kolejny fani wirtualnego ścigania będą mieli okazję zagrać wspólnie z Jurkiem Owsiakiem i wesprzeć specjalistyczne szpitale dziecięce jakże potrzebnym sprzętem.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników ogrom fantastycznych nagród - jest o co walczyć..."

• Prekwalifikacje - do 12 stycznia, 23:00
  • Oficjalny trening - 13 stycznia, 13:00
  • Kwalifikacje - 13 stycznia, 13:45
  • Wyścig - 13 stycznia, 14:00

Zasady są proste - wpłacamy minimum 10 zł. na dedykowanej aukcji Allegro (które oczywiście zostaną w całości przekazane na cele WOŚP) - dostaniesz wtedy hasło do serwera pre-kwalifikacyjnego i zielone światło do jazdy w tym wydarzeniu. Całość przychodu zostanie przekazana na Fundację WOŚP.

Aukcje:
- 10 zł
- 20 zł
- 50 zł

Żeby wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie - poniżej znajduje się krótka lista rzeczy nie_do_pominięcia:

• Zarejestruj się na stronie ROS (dotyczy oczywiście tych co konta jeszcze nie mają)
  • Upewnij się że aplikacja Ptracker jest zainstalowana i aktywowana*
  • Do 12 stycznia, do 23:00 wykręć co najmniej 15 poprawnych okrążeń (bez wyjazdów za tor)
  • Kliknij przycisk “Zgłoś obecność” na stronie
  • Nie ma limitów w czasie spędzonym na torze prekwalifikacyjnym, mało tego, dla najwytrwalszego zawodnika jest nawet przewidziana nagroda.
  • Po zakończonych prekwalifikacjach wygenerowane zostaną listy startowe a zawodnicy przypisani do odpowiednich serwerów na podstawie ich czasów z prekwalifikacji. Wiadomo, im lepszy czas, tym wyższe miejsce.
  • 13 stycznia o 13:00 rozpocznie się oficjalny trening (idealny czas na sprawdzenie czy wszystko działa od strony technicznej) a tuż po nim kwalifikacje, które ustalą pozycje startowe do samego wyścigu przewidzianego na godzinę 14:00.

więcej informacji

https://republicofsi...O-tmW6C_Udu1iYY

wyniki preQ

https://republicofsi...3?preq-race=254

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

Piszę się na to! :)

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

worms14pl

worms14pl

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 537 postów
  • STEAM ID:worms14pl
  • LokalizacjaWarszawa

Ja też, można się zalogować na ROS korzystając z konta Steam, czy to bezpieczne?

Rig

PC

Tycha

Tycha

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 279 postów
  • Lokalizacja3City
Tak

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1078 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Zapisałem się też ale jak widzę możliwości setupu tego Lotusa to mnie mgli ;)

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Poszukaj w archiwum bo kiedys chyba lige jechalismy tym lotusikiem wiec i seciki powinny byc w watkach. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"

Rig

PC

Tycha

Tycha

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 279 postów
  • Lokalizacja3City

Zapisałem się też ale jak widzę możliwości setupu tego Lotusa to mnie mgli ;)

Z tego co piszą na Discordzie to wystarczy zmienić cambery, ciśnienia, ewentualnie ARB i jazda.

Firssen

Firssen

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

Ile czekaliście na hasło bo ja dwa dni temu wpłaciłem na aukcję kasę i do tej pory nie dostałem maila z hasłem...?

PC

Rig

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

Dostales z automatu w @ potwierdzajacym z allegro. Poczytaj uwaznie bo ja tez przeoczylem ta wiadomosc. 

Rig

PC

Firssen

Firssen

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

Dostales z automatu w @ potwierdzajacym z allegro. Poczytaj uwaznie bo ja tez przeoczylem ta wiadomosc. 

Faktycznie, nie przejrzałem tych maili wystarczająco dokładnie, dzięki! ;D

PC

Rig

Lisek71

Lisek71

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaWrocław
Ktoś ma jakis setup dla tego Lotusa ? Zeby to bardzej sie drogi trzymało ?

LKRISS

LKRISS
  • LokalizacjaWarszawa

@Lisek71 łap secika, moze nie jest idealny ale przynajmniej jak dla mnie trzyma sie drogi

Załączony plik  test03.zip   534 bajtów   4 Ilość pobrań

Co do preQ to sporo naszych stałych bywalców zakwalifikowało się na serwer platinium więc pozostaje kibicować dzisiaj od 13:45. Relacje na kanale Nitjsefni

https://www.twitch.tv/nitjsefni

https://republicofsi...rs.com/race/253

edit:

relacja live jednak na kanale Ragnar Simulator

Rig

PC

Lisek71

Lisek71

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaWrocław

@Lisek71 łap secika, moze nie jest idealny ale przynajmniej jak dla mnie trzyma sie drogi

attachicon.giftest03.zip

Co do preQ to sporo naszych stałych bywalców zakwalifikowało się na serwer platinium więc pozostaje kibicować dzisiaj od 13:45. Relacje na kanale Nitjsefni
https://www.twitch.tv/nitjsefni

https://republicofsi...rs.com/race/253

Podziękował :)

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Fajny wyścig, dobra relacja, brawa dla organizatorów i wszystkich uczestników tej szczytnej inicjatywy  :brawo:

W R2 trochę kolizji było, ale liderzy pokazali klasę, Dominik znany nam Its Not Me dwa razy pierwszy, co przy odwróconym gridzie drugiego wyścigu było niemałym wyzwaniem. berek_san także wysoko no i shogel pokazał klasę wbijając na pudło  :okok:

Słowem szpica z Simrace  :good: można powiedzieć. 

Ciekaw jestem relacji pozostałych uczestników, mam nadzieje że podzielicie się wrażeniami.

ps Na co zbiera 27 finał WOŚP w 2019?  

zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pieniądze ze zbiórki WOŚP 2019 trafią też na placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
piternoga uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Its Not Me

Its Not Me

admin

• Administrator Ligi
  • 461 postów
  • STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198027376954/
  • LokalizacjaRzeszów

Ja jechałem na takim sprzęcie :D 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych