Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Simracing dla WOŚP 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

shogel

shogel

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 962 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Czadowo :)  Ja jestem mocno zaskoczony, że na pudło wskoczyłem. Praktycznie bez przygotowania, z problemami sprzętowymi i licznymi błędami w czasie wyścigu. Tempo Dominika kosmiczne.  Gratulacje dwóch pewnych zwycięstw.

Za to bardzo fajne combo. Autko bardzo przyjemne, a tor cholernie zdradliwy. Bardzo trzeba było uważać, na te czerwone kerby. Jeszcze trudniej jechać na limicie. Aa.... Lkriss mi skopał quala :D Jedyne okrążenie, które miałem na zielono - byłoby niskie 1:24 :rozga:

Tak teraz patrze....tam jakieś nagrody były :?

Użytkownik shogel edytował ten post 13 styczeń 2019 19:18

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

kowalm

kowalm

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
Dzięki Panowie za dobre ściganko. Parę zdjęć na pamiątkę.

nmaz4o.png

28unrfb.png

2jdrwqw.png

2ch9uly.png

1fcpop.png

34j89p4.png

2ykkej9.png

Tycha

Tycha

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Lokalizacja3City
Przede wszytkim, gratuluję Dominikowi wygranej i świetnej jazdy - jeszcze nigdy rywalizacja z kimś nie napsuła mi tyle krwi. ;)

Po pierwszym wyścigu (P2) podium było w zasięgu ręki. W drugim stało się to:

I o dobrym wyniku mogłem już tylko pomarzyć. :(

Użytkownik Tycha edytował ten post 13 styczeń 2019 20:32

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1187 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Ja również dziękuję za fajne ściganie. Quali pojechałem trochę poniżej swoich możliwości i zająłem 24 miejsce z czasem 1.25.607. Wyścig rozpoczął się od mega spadku FPSów i przycinek Oculusa w momencie kiedy włączyły się światła startowe, zatem start nie najlepszy. Na T1 dostałem w bok i lekko pojechałem na pobocze ale nie w piach więc jakoś się utrzymałem. Uchroniło mnie to prawdopodobnie przed wjechaniem prosto w kraksę na T2, bo udało mi się ominąć i wskoczyć na chyba 16 pozycję. Później jeszcze udało mi się zdobyć ze dwie trzy po błędach innych, ale w końcu sam popełniłem błąd na T4, gdzie nigdy na PreQ mi sie to nie zdarzyło i poleciałem w piach. Zanim się wygrzebałem to spadłem o kilka pozycji, później przez kilka okrążeń goniłem zdaje się Szymona i Norberta i miałem LKRISSa na ogonie, chłopaków wyprzedziłem po jakichś błędach ale LKRISS zbliżył się na tyle, że po moim jednym kiepskim wyjściu z T5 pod górkę, do Korkociągu jechaliśmy bok w bok. Starałem się zostawić miejsce, ale LKRISS, z tego co gadaliśmy po wyścigu wolał nie ryzykować i ściął trochę na czym stracił pół sekundy. Jeszcze jedno okrążenie z LKRISSem na zderzaku, ale dowiozłem 16 miejsce.

W drugim wyścigu na starcie kanapka, czy jak to Tycha mówił "Oreo" mi zrobili ale ja wyszedłem z tego najlepiej, bo ich poobracało. Później znów zamieszanie za T2, które ominąłem i wjechałem na 12 miejsce. I tak jechałem kilka okrążeń za Szymonem Paluszewskim i się zbliżałem bo jechał pod presją ale nie pamiętam czy mnie przyblokował przed prostą start/meta i tam przygrzałem opony, w każdym razie znów popełniłem błąd na T4 i wyleciałem w piach w tym samym miejscu i spadłem na 20 miejsce. Musiałem ostrożnie jechać to okrążenie, bo miałem przegrzane i brudne opony i już widziałem marne szanse na dogonienie kogoś, gdy nagle pojawił się Tycha wygrzebujący się z piachu, jechałem za nim do końca, a na przedostatnim zakręcie minąłem LKRISSa, a na prostej start/meta Miśka Rally, którego obróciło na ostatnim zakręcie ostatniego okrążenia. Tak skończyłem na 18 pozycji, co dało mi 16 pozycję w klasyfikacji ogólnej.

kowalm fajne zdjęcia, pozwolę sobie wykorzystać je na stronie jeśli nie masz nic przeciwko.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

kowalm

kowalm

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
@DrFugazi proszę bardzo, nie mam nic przeciwko :)

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Aa.... Lkriss mi skopał quala

Sorki Artur, ale fakt zaufałem na wyjeździe z alei serwisowej spoterowi, który twierdził jasno "Clear" i nagle się pojawiłeś. Być może na tym torze nie łapie tego idealnie? Jak tylko cię zobaczyłem zjechałem maks abyś miał miejsce ale wiadomo, że to już niewiele pomogło. Sorki. 

Co do wyścigów to ciekawe choć dla mnie wyjątkowo pechowe. W obu wyścigach ktoś mnie skasował zapewne niechcący bo było tłoczno ale w efekcie dwukrotnie goniłem stawkę z samego końca więc 17 poz. w R1 to naprawę niezły wynik. W R2 skończyłem gdzieś na 20? Ogolnie fajna inocjatywa więc mam nadzieję, że za rok tradycyjnie będzie kolejna edycja. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-black.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1187 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

@kowalm, dzięki. Mam nadzieję, że dobrze podpisałem (Mike Kowalski)

http://hayabusa.eu.o...acing-dla-wosp/

Tu są wyniki, na górze można przełączyć serwer.

https://republicofsi...ce/254?server=1

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

shogel

shogel

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 962 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Spoko Krisu. Wczorajszy wieczór przyćmił wszystko....

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych