Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Zmiana lub przedłużenie czasu na torze.

tutorial

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Lenarek

Lenarek
  • STEAM ID:lenarekk
  • LokalizacjaNowy Dwór Gdański

mYNLC1I.jpg

 

Na serwerze macie możliwość własnoręcznego zmiany trasy. Jak to zrobić? Już tłumaczę: 

 

1. Jesteśmy na serwerze, w chwili robienia tego poradnika było odpalone Fuji, karta serwera pokazuje nam coś takiego: 
 

jRJsimr.jpg

 

Wchodzimy na serwer, ale jednak Fuji to nie to. Trzeba to zmienić. A robimy to w sposób następujący: 
1. Najlepiej jest zejść do boksu. Otwieramy sobie czat i wpisujemy komendę /list_tracks i naszym oczom ukazuje się następująca treść: 

 

Tv5Nj5b.jpg

 

Mimo, że serwer wyrzuca nam informację "You are not admin on this server" nie przejmujemy się tym - mówi chłopak prawdę. Podane tutaj komendy działają. :)

 

2. No dobra, mamy listę załadowanych tras. Aby zagłosować na którąś z nich należy wpisać komendę /vote_track id przy czym za "id" wpisujemy numer trasy. W moim przypadku był to głos na Sekia Hills, czyli wpisałem /vote_track 1. 

 

Serwer zarejestrował mój głos, ponownie wyświetlił informację, że nie jestem adminem. Tak to wygląda:

TJQ92Fi.jpg

 

Teraz ważna rzecz: głosując dajemy serwerowi informację o następnym torze, jaki ma załadować. Nie zmieni nam trasy automatycznie. Trzeba mu pomóc podjąć decyzję. Klikamy obok na Next Session: 

PgQTBA4.png

 

Odpala nam się głosowanie. Jeśli jesteśmy sami - nie musimy nic robić. Jeśli są inni to musimy poczekać na wynik głosowania. :) Jeśli wszystko przebiegnie po naszej myśli wówczas serwer poinformuje nas, że nadchodzi zmiana trasy: 

rJgWrhD.jpg

 

Robimy dokładnie to o co nas prosi. Wychodzimy i logujemy się na serwerze, którego karta wygląda tak: 

 

i4i9pwz.jpg

 

Wszystko przeszło po myśli, można kopać się w piachu na Sekia Hills. :)Jeśli chcecie dalej jeździć na danej trasie pomijacie wpisywanie komend na czacie. Po prostu włączanie głosowanie na restart sesji. :) Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tutorial

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych