Skocz do zawartości

• INFO
SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Mx5 CUP - setupy, wrażenia, filmiki

18 odpowiedzi w tym temacie

Angerfist

Angerfist

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów
  • STEAM ID:Angerfist

witam mam problem 16 stycznia mogłem jeszcze wejść na serwer mazdy i robić czasy  a od 17 mam checksum'a wszystko wywalałem i od nowa wgrywałem plp ptrackery itp nadal to samo zaznaczam ze na poprzednim wyścigu wchodziłem na serwer bez problemów do 16 stycznia  na laguna sece tez  a od 17 mam check sum i tu moje pytanie czy serwer był resetowany i czy to może być spowodowane przez to ? Bo już nie mam pomysłów  pozdrawiam Angerfist ( Michal Surys)

Gerard Rex

Gerard Rex

Pasjonat

• Moderatorzy
  • 916 postów
  • STEAM ID:rex1981pl
  • Origin ID:rex81pl
  • Social Club:Rex81PL
  • LokalizacjaGorlice
Spróbuj teraz wejść.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

PC