Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Continetal CUP Youngtimer - wrażenia, filmiki, dyskusja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 240 postów
  • STEAM ID:Turbo_ONE
  • Xbox Live:Turbo ONE 77
  • LokalizacjaCiechocinek

Prawie wszystko gotowe, w tygodniu będzie serwer preQ nic tylko trenować :D

Dołączona grafika

Allais

Allais

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Hej,

Setupy nie miały być zamknięte w przypadku tej ligi? W regulaminie jest zapis że setupy otwarte.

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 240 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Ojc ... zagapiłem się ale już poprawione dzięki ;)

EDIT

Przejazd z laguny ;) naprawdę fajnie się jedzie ta corvetta i bez TC jest dużo szybciej

Użytkownik Turbo_ONE edytował ten post 17 styczeń 2019 15:41

Dołączona grafika

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaBratysława

tak w ogóle - ile planujecie zatankować Corvetty na wyścig?

Wg moich nędznych obliczeń to coś koło 45-50L by chyba było trzeba - mile widzane wyprowadzeie z błędu. 

Użytkownik TorquedMad Mind edytował ten post 19 styczeń 2019 18:57

http://tqmm.pl TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny (i Lego... i fotografia... i czego tam się dotknę)

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 240 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

A jeszcze nie liczyłem paliwa, sprawdzałem opony to wytrzymują około 17 lap. Ile będzie okrążeń ktoś może już liczył ?

Dołączona grafika

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaBratysława

A jeszcze nie liczyłem paliwa, sprawdzałem opony to wytrzymują około 17 lap. Ile będzie okrążeń ktoś może już liczył ?

25 minut to 1500 sekund. Okrążenie to ok. 101 sekund (liczę tych co robili 1:41) , więc niecałe 15 kółek się zrobi. Mi "spalanie" wychodziło 2.7 na okrążenie, ale to będę liczył 3, więc ze 45L bym wrzucił do baku.

http://tqmm.pl TorquedMad Mind - blog motoryzacyjny (i Lego... i fotografia... i czego tam się dotknę)

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 240 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
Laguna Seca - Corvette C4 - American CUP

Lista Startowa:
TorquedMad Mind 31 okr.
orzech5991 17 okr.
Qbix-zkz 16 okr.
worms14pl 14 okr.
Turbo_ONE 12 okr.
Davy Strange 12 okr.
Speedster 11 okr.
CAL_ONE 11 okr.

Obowiazkowy trening o 20:
LKRISS Simrace.pl 7 okr.
Krzysztof Borowiecki 6 okr.
Sebastian Matuszewski 5 okr.
DrFugazi 2 okr.
Allais 2 okr.
danqki 2 okr.
Patjx 1 okr.
Przemek Gajdemski 1 okr.

Osoby których nie ma na liście a chcą jutro pojechać musza wyjeździć okrążenia i pojawić się o 20 na trening, obowiązkowy kontakt na kanale teamspeak.

Dołączona grafika

Allais

Allais

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Laguna Seca - Corvette C4 - American CUP

Lista Startowa:
TorquedMad Mind 31 okr.
orzech5991 17 okr.
Qbix-zkz 16 okr.
worms14pl 14 okr.
Turbo_ONE 12 okr.
Davy Strange 12 okr.
Speedster 11 okr.
CAL_ONE 11 okr.

Obowiazkowy trening o 20:
LKRISS Simrace.pl 7 okr.
Krzysztof Borowiecki 6 okr.
Sebastian Matuszewski 5 okr.
DrFugazi 2 okr.
Allais 2 okr.
danqki 2 okr.
Patjx 1 okr.
Przemek Gajdemski 1 okr.

Osoby których nie ma na liście a chcą jutro pojechać musza wyjeździć okrążenia i pojawić się o 20 na trening, obowiązkowy kontakt na kanale teamspeak.

Chciałem tylko powiedzieć że mega podoba mi się to podejście do tematu  :good:

Rozumiem że osoby przypadkowe które wejdą np. o 20:30, a nie ma ich na tej liście zostaną usunięte z serwera przed kwali?

Turbo_ONE

Turbo_ONE

Dyskutant

• Administrator Ligi
  • 240 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Rozumiem że osoby przypadkowe które wejdą np. o 20:30, a nie ma ich na tej liście zostaną usunięte z serwera przed kwali?

Jeśli skontaktują się ze mną i wyjeżdżą okrążenia jest szansa ze pojada wyścig, jeśli nie to najprawdopodobniej dostaną kika z severa :D 

Dołączona grafika

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaBratysława

dzięki bardzo za wyścig. Mój poziom był tragiczny, więc zgodnie z oczekiwaniami zwiedzałem koniec stawki :D 

Mam nadzieję, że przy drugim wyścigu jak byłem dublowany, to nie przeszkadzałem za bardzo tym 5 kierowcom. 

Speedster

Speedster

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • STEAM ID:lukaszde12
  • LokalizacjaWrocław

dzięki bardzo za wyścig. Mój poziom był tragiczny, więc zgodnie z oczekiwaniami zwiedzałem koniec stawki :D

Mam nadzieję, że przy drugim wyścigu jak byłem dublowany, to nie przeszkadzałem za bardzo tym 5 kierowcom. 

Z wyścigu na wyścig umiejętności będą rosnąć, zapewne kiedyś będziesz wyprzedzał przód stawki  :tak:

orzech5991

orzech5991

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • STEAM ID:GreenBastard
  • LokalizacjaKraków
Jak dla mnie było bardzo ciężko :D Najlepiej mi się jechało samemu, widząc kogoś w lusterku traciłem dużo tempa. Jak pierwszy wyścig był okej, tak w drugim robiłem masę błędów, byłem już zmęczony po całym dniu i chciałem aby się to już skończyło :D

TorquedMad Mind

TorquedMad Mind

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaBratysława

witaj w klubie - 2gi wyścig w sumie 6 warningów mi wyszło i nawet nie wiem, czy miałem przejechac przez pitlane - i tak przejechałem :D

Speedster - wiadomo. Realnie to był mój 1-szy wyścig online. I mam 37h w Assetto dopiero. Pora zacząć ćwiczyć Watkinsa

Qbix-zkz

Qbix-zkz

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • STEAM ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198234308880/
  • LokalizacjaKraków

Mi jechało się bardzo dobrze, mimo że nie byłem początkowo przekonany co do Corvett. Straszne kluski, ale z dobrym cisnieniem w oponach, w sumie bylo spoko. P3 w pierwszym wyscigu, to zyciowka w Simrace, a widząc w lusterku zbliżającego się @Speedster była większa motywacja do tempa :D

Speedster

Speedster

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • STEAM ID:lukaszde12
  • LokalizacjaWrocław

Buehehehe  :mrgreen:  ja to niby stały bywalec? Też 1wszy raz zasiadłem do ligi i zawodów. Mnóstwo głupich błędów ale w sumie fajna zabawa powalczyć z ekipą a nie z AI jako przeciwnikiem. Do następnego  :good:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych