Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Mazda MX5 CUP [powtórki, zgłoszenia, kary]

online LIGA

Najlepsza odpowiedź LKRISS , 18 styczeń 2019 09:11

Jesli nagrywacie ujecia do rozpatrzenia to tak naprawde wystarcza 3 ujecia.

1.  Twoj widok z kokpitu - aby pokazcac jak sie zachowales, jaka miales widocznosc
  2. Widok z kokpitu uczestnika / uczestnikow zdarzenia - jw
  3. Widok z heli - tak aby ocenic calosc zdarzenia widzac dokladnie punkty dohamowan, ogolny zarys sytuacji 
Przejdź do postu »

56 odpowiedzi w tym temacie

dude

dude

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

w moim odczuciu nic więcej nie jest potrzebne...

Użytkownik dude edytował ten post 12 luty 2019 20:13

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Bezdyskusyjnie wina po mojej stronie. Byłem przekonany, że zostałeś z tyłu więc zbyt optymistycznie zaciśnięte wyjście w pierwszej fazie szykany. Pozostaje przeprosić za sytuacje i poczekamy na oficjalną ocenę sędziowską. 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

dude

dude

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Spoko, nie ma problemu! Jedziemy dalej ;) 

cogonieznajom

cogonieznajom

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaŁódź

Proszę o rozpatrzenie trzech poniższych sytuacji:

Sytuacja 2.

Sytuacja 3.

Przejrzałem replaye, moja wina w 100%, wybacz. Miałem dwa zdarzenia podczas całego wyścigu, dwa z Tobą, dwa na tym samym zakręcie. 

Edziu

Edziu

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 145 postów
  • STEAM ID:cieslus1988
  • LokalizacjaGolasowice
Panowie jak ktoś przed Wami spinuje to wypadałoby odpuścić gaz, a nie każdy ciśnie na hama byle tylko być z przodu powodując jeszcze głębsze spinowanie tego przed Wami

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Widziałem wyścig live, z powtórki LKRISS vs Speedstera to nie wiem gdzie tam spinowanie było? Może uślizg i późniejsze dodanie gazu na wyjściu ale to nie znaczy że można takiego zawodnika taranować bo mamy szybsze tempo.

Ogólnie dobry wyścig, dużo się działo choć sensacyjnie w końcówce i teraz przy stoliku trzeba wyjaśniać  :gwizdze:

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
Guest uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Allais

Allais

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 139 postów
gdzie tam spinowanie było?

@Rauf, Edziowi chodziło raczej ogólnie o to co działo się między różnymi zawodnikami :) LKriss i Speedster to tylko jedna z wielu sytuacji które można było zobaczyć oglądając relację lub powtórkę. Swoją drogą ubolewam, że mimo czwartego miejsca ( :happy:)  było mnie tak mało w relacji :( No ale przynajmniej byłem widoczny "w tle" walki o pierwsze trzy miejsca  :okok:

@Mateusz Dziedzic i @Apegzz zaktualizujcie swoje wersje PLP do 1.28, bo macie 1.22, a za to grozi DSQ...

Użytkownik Allais edytował ten post 13 luty 2019 10:46

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Panowie jak ktoś przed Wami spinuje to wypadałoby odpuścić gaz, a nie każdy ciśnie na hama byle tylko być z przodu powodując jeszcze głębsze spinowanie tego przed Wami

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Wlasnie o to bym apelowal! takie tematy trzeba omawiac. Np. w F1 za taka sytuacje na podstawie analizy telemetrycznych sedziowie bezdyskusyjnie wlepiaja kary poniewaz sa to sytuacje wyjatkowo niebezpieczne. No moze nieco mniej w naszych simach ale juz w realu takie manewry nie maja prawa bytu! 

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

DrFugazi

DrFugazi

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 995 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Sytuacja 1.

Opis: LKRISS nie zostawia miejsca dla dud optymistycznie zakładając, że ma go już za sobą.

Werdykt: Ostrzeżenie dla LKRISS

Sytuacja 2.

Opis: typowy manewr policyjny, Arek Malecki uderza w tył poprzedzającego samochodu powodując spina i kontakt jeszcze z innym samochodem, wystarczyło lekko odpuścić gaz

Werdykt: Ostrzeżenie dla A Malecki

Sytuacja 3.

Opis: znów brak zachowania należytego odstępu lub choćby odpuszczenia na chwilę gazu

Werdykt: Przewinienie dla A. Malecki (recydywa)

Sytuacja 1

Analiza: Speedster nie zachowuje ostrożności i jadąc z gazem w podłodze uderza LKRISSa powodując spin i stratę pozycji. Zero reakcji po zdarzeniu, brak oddania pozycji itp.

Werdykt: Ostrzeżenie dla Speedster

Sytuacja 2:

Analiza: analogicznie jak w powyższym, brak jakiejkolwiek reakcji na to co dzieje się na torze, gaz w opór, alleluja i do przodu

Werdykt: Przewinienie dla Speedster (recydywa)

Punkty karne za kontakt z poszkodowanych przechodzą na winowajców.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

VLAD99

VLAD99

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów
  • STEAM ID:STEAM_0:0:67602380

Mam wrażenie że z tabelą wyników z wyścigów jest coś nie tak bo na wyścigu zająłem 8-9 miejsce a na tabeli jest 12, dostałem jakąś kare czy coś ?

DrFugazi

DrFugazi

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 995 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

@VLAD99, no masz z lewej strony jak najedziesz myszką na czerwone "Given 20s penalty for SPEEDING", czyli pewnie złapało Cię na wjeździe do Pit Stopu.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

dude

dude

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Proszę o rozpatrzenie trzech poniższych sytuacji:

Sytuacja 2.

Sytuacja 3.

Przejrzałem replaye, moja wina w 100%, wybacz. Miałem dwa zdarzenia podczas całego wyścigu, dwa z Tobą, dwa na tym samym zakręcie. 

Nie ma problemu chłopaku. Obaj z LKriss pokazliście klasę tym, jak odnieśliście się tych sytuacji - szacunek!

Użytkownik dude edytował ten post 13 luty 2019 18:35

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych