Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

GT4 RTC Hungaroring - lista obecności, wrażenia, uwagi, relacje

online LIGA

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

Allais

Allais

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Hej, Kiedy pojawi się temat Hungaroring? Lista obecności itp? :P Mam też pytanie do użytkowników caymana. Ma ktoś receptę na blokujące się hamulce i podsterowność? mam z tym spory problem :(

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1078 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Mówisz i masz ;)

20 stycznia 2019 r. o godzinie 21:00 startują kwalifikacje do wyścigu na Hungaroring.

Żeby uniknąć zamieszania z przypisaniem pojazdów i skinami, bardzo proszę o uzupełnienie listy obecności do soboty, 19.01.2019 r. do godziny 20:00.

Osoby, które do tego czasu nie zadeklarują udziału oraz nie wykręcą wymaganych 10 okrążeń mogą zostać wykluczone z wyścigu.

Proszę sprawdzić skiny i zaznaczyć właściwą opcję, zakładam że ci, którzy mieli dobre na wyścigu to będą mieli dobre na następnym. Tych, którzy nie mają skinów też proszę o zaznaczenie. Żeby uniknąć zamieszania ze skinami, bo ktoś dostał innego bardzo proszę aby przyjść na serwer odpowiednio wcześnie. Jeśli kogoś nie będzie na odprawie o 20:30 to nie ma prawa żądać żeby ktoś mu zwolnił skin na 5 minut przed wyścigiem.

Proszę też na bieżąco uzupełniać swoją ilość okrążeń, bo ja w pracy nie mam dostępu do lapstatów. Oczywiście zostanie to poddane weryfikacji jeszcze przed wyścigiem.

Ewentualne nowe skiny proszę dostarczyć do piątku 18.01 w wątku

http://simrace.pl/fo...ione-skin-pack/

Link do arkusza:

jesli nie dziala formularz w watku skopiuj popnizszy link do nowej zakladki w przegladarce

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FBZlOdcu5l8rOLHmvHghdX9TquM74C4ubmVLuSzip_o/edit?usp=sharing

Użytkownik DrFugazi edytował ten post 18 styczeń 2019 11:43

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1078 postów
  • LokalizacjaKatowice

Coś mało chętnych widzę na jutrzejszy wyścig, a jeszcze mniej wymaganych okrążeń :( Znudziły się już Wam Porszaki i Maseraki czy co? Ja idę dorobić wymagane okrążenia i poćwiczyć nitkę, zaznaczajcie obecność i kręćcie lapy!

PC

Rig

LKRISS

LKRISS
  • STEAM ID:lkriss2
  • Origin ID:BOTAWP
  • Xbox Live:LKRISS22
  • Social Club:lkriss22
  • LokalizacjaWarszawa

Praca domowa odrobiona. A że strata do lidera liczona w sekundach to co zrobić?  :bezradny:

SimRace Polska "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
simr.pngbutton-4220-white.png

Rig

PC

:idea: Uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi

Allais

Allais

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Fugazi masz jakiś stabilny setup na ten tor? :P Fajnie by było przynajmniej z kimś powalczyć ale póki co głównym wyzwaniem w moim przypadku jest utrzymanie się w torze :( Drouser to Kamil i zmienił nick? :D

Użytkownik Allais edytował ten post 20 styczeń 2019 11:45

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1078 postów
  • LokalizacjaKatowice

Tak. Kamil to @Drouser_2K, pewnie zmienił nick na nazwisko jak jechał WOŚP, ja też tak zrobiłem. Posprawdzajcie swoje ustawienia jak zmienialiście, bo później będzie zamieszanie w generalce i mogę nie przypisać Wam punktów. Albo chociaż dajcie znać żebym wiedział.

@Allais: mam jakiś setup od Kamila, mam nadzieję, że się nie pogniewa jak wystawię, zresztą i tak tylko on na nim umie tak szybko pojechać ;) Ja sobie dodałem ARB z tyłu, +1 do lewego przodu chyba i zmniejszyłem ciśnienie w układzie hamulcowym na 94%.

https://drive.google...dKsYK2jaRrBtKKF

PC

Rig

marecki

marecki

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów
  • STEAM ID:marecki_bfs
  • Xbox Live:Maro62
  • LokalizacjaBelfast
Ja podchodzę do dzisiejszego wyscigu. Bedziecie mieć kogo wyprzedzac :D nie moglem uzupelnic arkusza, mam wyrobione 13 lapów. Powodzenia wszystkim

Ryzen 1500X | 16Gb DDR4 | EVGA GTX 970 SC 4Gb | Triple 24" + 15" | Oculus Dk2 | T300RS/T3PA/TH8A

Allais

Allais

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Allais: mam jakiś setup od Kamila, mam nadzieję, że się nie pogniewa jak wystawię, zresztą i tak tylko on na nim umie tak szybko pojechać ;)

Hehe dostałem setup od Drousera przy okazji Brands Hatch... nie ogarniałem jak mógł na nim takie czasy kręcić :P

shogel

shogel

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 949 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Czy jest jakaś relacja? Nie udało mi się pojechać, ale może potrzebujecie współkomentatora?

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

YANIcom

YANIcom

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 746 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

Też zaraz włączam SimRace.TV

Ja troszke chory ale wczoraj pojezdzilem Madziary, i nie polecam tego mojego seta, bo na fajrant zmienilem na default (tylko balans hamulcy ruszylem) i od razu 1s lepiej.

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

shogel

shogel

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 949 postów
  • LokalizacjaPruszcz Gdański

Relacji chyba nie będzie

ASUS GL502V (i7-7700HQ, GTX1070)

YANIcom

YANIcom

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 746 postów
  • STEAM ID:YANIcoom
  • LokalizacjaŁódź

A ja grzane wino sobie juz szykowalem...

"Każde miejsce, poza pierwszym, jest słabe" R.K.

badds01

badds01

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 108 postów
  • PSN id:badds-01
  • LokalizacjaŚwidnica

Zapomniałem o wyścigu, matko...

ion1914

ion1914

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 postów
  • STEAM ID:ion1914
  • LokalizacjaLodz

Super wyścig, fajna walka z Drouserem przez cały dystans. Jedyny "minusik" to to, że mi wskoczył ping w okolicach 2k i jak mnie rozłączyło z Team Speaka wyszedłem też z serwera bo mi wszyscy latali po mapie. Szkoda wielka, pierwszy raz miałem taki efekt i było to dość dla mnie zaskakujące.

Mam nadzieję, że nikomu nie zepsułem wyścigu, jeśli tak to przepraszam. 

Gratulacje dla zwycięzcy i wszyskich którzy dotrwali do końca i uniknęli błędów, bo ten tor mało wybacza:)

PC

Rig

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1078 postów
  • LokalizacjaKatowice

Ja też miałem sceptyczne nastawienie, bo nie mogłem się wjeździć w ten tor i ciągle gdzieś blokowałem koła, ponad 2s straty do lidera LB i w ogóle. Ale wyścig okazał się super. Przez cały czas miałem przed sobą walkę, najpierw Tychy, VLADa i Kaleosa, do których co okrążenie się zbliżałem, później Kaleos trochę spadł, to został Tycha z VLADem, później Tychę zamiotło to ścigałem VLADa, ale mną też rzuciło na T1 i Tycha mnie wyprzedził, później VLADa i odjechał. Za plecami miałem Mateusza Ceniuka, przed sobą VLADa, którego dochodziłem, później pojawił się za mną Prince-Matt i było naprawdę ciasno. Jak jechaliśmy 3W to doszło do kontaktu, Prince-Matt odjechał, VLADa obróciło, ja straciłem 2 pozycje, ale ścigałem Ceniuka do końca i wjechałem długość samochodu za nim, a pół sekundy za sobą miałem czyhającego na mój błąd Wormsa. Fajny wyścig!

Żałuję, że nie streamowałem i że późno włączyłem nagrywanie, ale kawałek onboardu jest (przetwarza się):

PC

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online, LIGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych