Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

DiRT Rally PL MULTIPLATFORM sezon 4

50 odpowiedzi w tym temacie

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 891 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum. Rajd ukonczony, z pol roku nie gralem w dirta, siadlem dzisiaj wieczorem i z rozpedu 8 miejsce wpadlo...ale strata do P1 poraza...nastepny rajd mysle bedzie lepiej, musze troche sobie odswiezyc trasy.

Tak dla scislosci to w klasyfikacji ligowej ukonczyles rajd na 35. miejscu w generalce i 21. w klasie ;)

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 03 luty 2019 23:53

Kaczyvr6

Kaczyvr6

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • STEAM ID:Kaczyvr6
  • PSN id:Kaczyvr6
  • LokalizacjaPolska
Hehe, tak też myslałem że po podliczeniu wszystkich platform będzie daleka pozycja...ale grunt że dojechałem do końca i była fajna zabawa.

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 891 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)
Dokladnie

Rosomak

Rosomak

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów
  • STEAM ID:dobryzioom
  • LokalizacjaBolesławiec
Udało się Szwecja ukończona, 22 pozycja sprawia jednak, że czuje lekki niedosyt. Gracja i jej zdradliwe piachy czekają, zobaczymy jak mi pójdzie tym razem. Cel to druga dziesiątka w generalce :) powodzenia wszystkim

bogys-1

bogys-1

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaSłoniawy
Grecja...nigdy jej nie lubiłem,jazda po pijaku i ostatnie miejsce tyle w temacie 😣

Arni

Arni

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 95 postów
  • PSN id:Arni_STI
  • LokalizacjaSiedlce

Uff nareszcie udało się przejechać przyzwoicie, wstydu nie ma, są kolejne punkty ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych