Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Fanatec CSL Elite

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

dark_rose

dark_rose

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam.

Szukam alternatywy dla moich zajechanych pedalsów od DFGT. W 99% jestem zdecydowany na CSL Elite (bez loadcella). Mam tylko pytanie. Czy koniecznie muszę do nich kupić dedykowany adapter pod USB?(póki co nie zamierzam kupować bazy). Kosztuje on 25 euro, co w stosunku do ceny pedałów uważam za niezłe ździerstwo. Ktoś na pewnym anglojęzycznym forum pisał że można je podłączyć przez kabel USB A-B(taki jak do drukarek czy skanerów) i będą działać. Niestety temat nie został wyczerpany i nie wiem nic więcej. Ktoś próbował?

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Ja bym brał tylko z LC, zupełnie inna jazda. 

mataman

mataman

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów
Jak chcesz podłączyć kablem A-B skoro tam wychodzisz końcówką telefoniczną z pedałów?
Takim kablem można podłączyć tylko zestaw z LC.

9118.png

dark_rose

dark_rose

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Jak chcesz podłączyć kablem A-B skoro tam wychodzisz końcówką telefoniczną z pedałów?

https://allegro.pl/o...1205-7829010484

Takie coś zda egzamin? Wejście wygląda identycznie jak w adapterze od Fanateca.

Użytkownik dark_rose edytował ten post 08 luty 2019 13:13

mataman

mataman

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów
Ciężko powiedzieć jaka elektronika siedzi w przejściówce od Fanateca. Zawsze możesz zaryzykować, ale przy różnicy 50zl ja bym nie ryzykowal i wziął od Fanateca.

9118.png

dark_rose

dark_rose

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

ok, dzięki. ;)

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

https://allegro.pl/o...1205-7829010484

Takie coś zda egzamin? Wejście wygląda identycznie jak w adapterze od Fanateca.

Przeciez to jest modem.

Swoja droga przymierzam sie wlasnie do zakupu CSL Elite LC gdyz pedaly mimo tego, ze load cell na hamulcu i halle na innych pedalach, to jest to jednak najslabsze ogniwo w mojej konstrukcji. A przymierzajac sie powoli do budowy jakiegos RIGa jednak ciezko by mi bylo moje prawie 15kg pedaly zamocowac a jak sie kiedys skoncza potencjometry, zawsze moge wrzcucic swoje czujniki halla.

Jakies specjalne rzeczy musze wiedziec na temat podlaczania/konfiguracji samych pedalow pod PC?

Użytkownik smogf edytował ten post 09 luty 2019 13:30

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych