Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Kierownica do 1600zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ShinBoi

ShinBoi

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
Siema kumple

Zamierzam kupić kierownicę do PC tylko za bardzo nie wiem jaką bo jestem totalnym świeżakiem w te sprawy. Mój budżet na kiere to 1600zł. W żadne kokpity itp. bawić się nie będę kupie tylko jakiś stojak żebym mógł po skończonej grze schować wszystko złożyć i schować do szafy bez żmudnego odkręcania wszystkiego od biurka. W gry które będę grał to Forza Horizon 4, Project Cars 2, Forza Motorsport itp. Tak jak powyżej napisałem kiera będzie wykorzystywana tylko do PCta ponieważ konsoli nie posiadam i posiadać nie zamierzam. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Tycha

Tycha

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 postów
  • Lokalizacja3City

Thrustmaster T300/TX.

Maximus

Maximus

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów
  • STEAM ID:zx_spectrum_1977
  • Xbox Live:Draconus F1

https://allegro.pl/o...ar-3-7884841384

Tu masz coś pewnego.

www.thermplast.pl

ShinBoi

ShinBoi

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
A czy T300RS GT Edition i T300 alcantara edition to jest to samo i poprostu różnią się tylko obręczami czy też mechanizmem itp.

Panjapa22

Panjapa22

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWrocław

Tylko obreczami. Ale alcantara wymiata :)

zeze

zeze

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

profilem  / materiałem  wykonania -  baza ta sama.

Ale muszą być T3PA minimum.

Aczkolwiek tu  na forum ktoś ma na sprzedaż Elite za 2 tys . .. wg mnie dobra oferta.

Sam kupiłem T300 GTE za 800zł, padła po  tygodniu,  ale oddałem sprzedawcy i okazało  sie że odklejał  się jakiś silniczek, wymienił  i  śmiga do  dziś :mrgreen:

Maximus

Maximus

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów
  • STEAM ID:zx_spectrum_1977
  • Xbox Live:Draconus F1

Z jakiego miasta  ta  t300 była ?

Użytkownik Maximus edytował ten post 20 marzec 2019 10:52

www.thermplast.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0