Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Mój projekt malowania w Gran Turismo Sport

foto projekt skin tuning auta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Kamil.22

Kamil.22

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Witam wszystkich.

Przedstawiam swój projekt malowania samochodu TVR Tuscan S6 w Gran Turismo Sport, który bierze udział w konkursie PlayStation Polska na facebook'u. Jeżeli wam się podoba to proszę o oddanie głosu (wystarczy zostawić komentarz z numerem projektu-mój ma numer 4). Głosowanie odbywa się tutaj: www.facebook.com/205010466233119/posts/2226890777378401/

Ten projekt możecie odszukać w grze po #gtsartkonkurs. Zapraszam także do odwiedzenia mojego profilu (Moje PSN ID: Kejmil_Barca_Fan) w Gran Turismo gdzie znajduje się wiecej moich prac. 

Mam nadzieję, że podoba wam się mój projekt. Zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu. Z góry dziękuje za wasze głosy.
Pozdrawiam.

Załączone pliki

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: foto, projekt, skin, tuning, auta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych