Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Richard Burns Rally onboard

26 odpowiedzi w tym temacie

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth

Zobaczcie jaki ta gra ma potencjał. RBR jest cały czas modyfikowany i ulepszany. O to najnowsza odsłona.... Nawet Jon Amstrong (tak, ten od DR 2.0) jest fanem RBR’a...

Użytkownik GTR edytował ten post 17 marzec 2019 22:44
Do innych symulatorów mamy odpowiedni dział, przenoszę.

jurek

jurek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Totalnie nie ciagnie mnie w strone rajdow, ale pracowalem kilka lat w branzy gier i troche sledze co sie dzieje z rbr. Nie wiem na ile otwarty jest dirt rally na wszelakie ingerencje modderow, ale tak sie zastanawiam czy nie prosciej byloby przeniesc silnik fizyki do dirt rally, niz w nieskonczonosc modowac rbra?

PC

Rig

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

Jak onboard i Rysiek to ja dorzuce od siebie :) Ostanio na chwilke tylko odpalilem ujezdzane kiedys cale wieczory Rally School :) Jakosc filmu troche kuleje, ale jeszcze nie znalazlem dobrych ustawien do OBSa.

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Elegancko smogf. Ładnie ten trudny zakręt wziąłeś. Ja się z RBR’a nigdy nie wyleczę. Tutaj Polonezem pomykam jeszcze na starej, modyfikowanej T500RS.... i z tymi okropnymi pedałami od kompletu.

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

Pieknie pieknie. 2,4km - 1:29 do 1:35 przepieknie :) Sroda wolna do poludnia. Dzieci w szkole i przedszkolu. Moze Ryska odpale :D Tylko zassalbym cos innego niz RBR-World. Tam co auto to trzeba zmieniac ustawienia sily FFB. W jednych autach prawie nie czuc, w innym reke urywa. A szkoda, bo jest fajny downloader. Jakies sugestie? CZ plugin odpada. Instalacja tego to jakas katastrofa. Tak samo jak RSRBR. Chyba, ze ktos ma all in one gdzies? Patrzylem jeszcze na rallysimfans.hu. Wyglada obiecujaco. Ale nie uzywalem.

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
To je najlepsze. Tu masz poradnik jak zainstalować:

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Smogf z tym poradnikiem nawet dziecko sobie poradzi. Wszystkie inne mody w stylu RSRBR czy RBR-World itp nie mają tej klasy fizyki za to łatwo się je instaluje. Testowałem wszystko co tylko możliwe i najlepszy jest RBR CZ, każdy kto siedzi w temacie to potwierdzi. Tylko RBR CZ.

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

To je najlepsze. Tu masz poradnik jak zainstalować:

No plugin i samochody to jeszcze ok. Ale widziales jak wyglada okno Dodaj/Usun Programy po instalacji kilkunastu tras? :P Ale zassalem jeszcze tego hungarskiego. Zobaczymy jak jutro z roboty wroce. W kazdym razie widac, ze sa ciagle apdejty. Ostatni z 31.01.

Smogf z tym poradnikiem nawet dziecko sobie poradzi. Wszystkie inne mody w stylu RSRBR czy RBR-World itp nie mają tej klasy fizyki za to łatwo się je instaluje. Testowałem wszystko co tylko możliwe i najlepszy jest RBR CZ, każdy kto siedzi w temacie to potwierdzi. Tylko RBR CZ.

No wiem wiem, ale jak se mysle ze mam kazda trase sciagac pojedynczo to mi sie nie chce :)

Użytkownik smogf edytował ten post 18 marzec 2019 20:16

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Olej wszystko inne i wgrywaj RBR CZ, dobrze Ci radzę. Z tym poradnikiem to łatwizna....

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

Olej wszystko inne i wgrywaj RBR CZ, dobrze Ci radzę. Z tym poradnikiem to łatwizna....

Nie no instalacja to nie problem. Juz pare razy to robilem. Tylko tam tyle trzeba recznie klikac :P

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Nowe fizyki do RBR’a nadchodzą. Mod NGP 6. Dojdzie między innymi temperatura opon, temperatura hamulców jak i temperatura silnika. Mamy coś takiego w DR czy DR2.0?

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

Nowe fizyki do RBR’a nadchodzą. Mod NGP 6. Dojdzie między innymi temperatura opon, temperatura hamulców jak i temperatura silnika. Mamy coś takiego w DR czy DR2.0?

No temperature silnika chyba mamy w DR, opon nie wiem(raczej nie). W sumie fajnie, ze wrzuciles filmik, bo sie zastanawialem, czy bez sprzegla da sie biegi zmieniac (wlasciwie to jeszcze ze sprzeglem w ryska nie gralem). Przydaloby sie czasami podbic obroty, a jak sie ma na auto clutch to nie dziala.

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Smogf najlepiej połóż się i leż, po co się męczyć. Klikanie jest okropnie męczące. Sam zrobiłeś sobie kierownice, pedały, ręczny i shifter a nie chce Ci się kultowej gry zainstalować czy kilka map ściągnąć? Graj na oryginalnych mapach, też fajne....

Firssen

Firssen

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

PC

Rig

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

@Firssen,

O jakie ladne onboardy :) Mniemam, ze z VR.

Smogf najlepiej połóż się i leż, po co się męczyć. Klikanie jest okropnie męczące. Sam zrobiłeś sobie kierownice, pedały, ręczny i shifter a nie chce Ci się kultowej gry zainstalować czy kilka map ściągnąć? Graj na oryginalnych mapach, też fajne....

No dobra dobra :) Juz zejdz ze mnie :) Jutro instaluje CZ.

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych