Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Richard Burns Rally onboard

26 odpowiedzi w tym temacie

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Zawodowo Firssen. Super umiejętności. To i ja coś jeszcze wrzucę.... Pobijesz mój czas na HF? Namęczyłem się trochę żeby go zrobić....

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów

Totalnie nie ciagnie mnie w strone rajdow, ale pracowalem kilka lat w branzy gier i troche sledze co sie dzieje z rbr. Nie wiem na ile otwarty jest dirt rally na wszelakie ingerencje modderow, ale tak sie zastanawiam czy nie prosciej byloby przeniesc silnik fizyki do dirt rally, niz w nieskonczonosc modowac rbra?

Też tak myślałem ale ponoć to niewykonalne, są natomiast osobne mody z lepszymi fizykami do DR. Są one lepsze ale i trudniejsze, granie online odpada oczywiście bo za to jest ban, w modowanego RBR’a można normalnie grać online.
Tu właśnie testuje taki mod do DR:

Użytkownik Kowalski edytował ten post 18 marzec 2019 21:34

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Jeszcze raz nowe fizyki NGP 6.0 w akcji..... jak dla mnie super to wygląda.

Glaniu

Glaniu

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów
Tylko czy takie np. Przegrzewajace się hamulce to już nie jest przerost formy nad treścią w sprzęcie, który jest wykastrowany z wielu zewnętrznych czynników jak np G czy w tym wypadku wpadajacy hamulec?

Dochodzi do paradoksu gdzie SIM przestaje cokolwiek stymulować ze względu na swą trudność względem reala

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Daniel_83

Daniel_83

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaOlsztynek

A tu moje wypociny z testów DOFa i RBRa, do pełni szczęścia jeszcze trzeba oculusa ogarnąć :)

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Firssen

Firssen

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów
  • STEAM ID:Firssen
  • Origin ID:Firssen
  • Xbox Live:Firssen
  • Social Club:Firssen
  • LokalizacjaBiałystok

Pobijesz mój czas na HF?

Oj będzie ciężko ale spróbuję za jakiś czas :P

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów

Daj znać jak Ci poszło, smogf coś mi pisał na pw, że mu coś tylko 30 sekund brakuje... hehe, pewnie przejechał ten odcinek raz czy dwa... W RBR'a to Jurek Bogdanowicz jest mistrzem.

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

Dokładnie to 38. Ale na razie nic nie wrzucam bo jest do ogarnięcia więcej :) Powoli zaczynam panować nad autem. Tylko, ze trochę brak czasu doskwiera.

//EDIT

@Kowalski, udało mi się usiąść dzisiaj na dobrą godzinkę z wynikiem 3:45:28. Gdyby nie spore błędy (raz prawie spina zaliczyłem) to bym jeszcze z 5 sek urwał, ale to i tak by było jeszcze dobre 15sek do Ciebie :( "I will try harder" :D Btw. Jak odtwarzać replay, żeby było pilota słychać?

Użytkownik smogf edytował ten post 29 marzec 2019 14:20

PC

Rig

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Bardzo ładnie smogf jak to na fabrycznych ustawieniach. Różnica się zmniejszyła bo już jest tylko 19 sekund. Kilka błędów było więc jest z czego jeszcze urwać. Ja mam grzebany setup co mi dodatkowe dało jakieś 3-5 sekundy. W necie jak poszukasz to znajdziesz jak ustawić kiere wirtualną z realną żeby było 1:1 bo to głupio wygląda ja ta wirtualna się ledwo rusza. Z tym pilotem to nie pamiętam, chyba w citrbr trzeba coś odhaczyć? Nie mam mojego PC w UK bo bym szybko znalazł a tak to lipa...

Użytkownik Kowalski edytował ten post 30 marzec 2019 19:47

Daniel_83

Daniel_83

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaOlsztynek

@smogf

Btw. Jak odtwarzać replay, żeby było pilota słychać?

Jeśli używasz pacenote plugin to klikasz podczas odcinka lub powtórki 2xPPM, przechodzisz na zakładkę "Replay" i tam masz "Mute Replay Pacenotes"

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
Smogf jechałeś na fizykach NGP5 czy 6? Ja ten czas zrobiłem oczywiście na NGP5, to też może mieć znaczenie co do czasów.

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice

Smogf jechałeś na fizykach NGP5 czy 6? Ja ten czas zrobiłem oczywiście na NGP5, to też może mieć znaczenie co do czasów.

Na NGP5. 6 póki co nie sprawdzałem. Mam już wszystko zassane, ale najpierw trzeba na HF przybliżyć się do Ciebie :D

Jeśli używasz pacenote plugin to klikasz podczas odcinka lub powtórki 2xPPM, przechodzisz na zakładkę "Replay" i tam masz "Mute Replay Pacenotes"

Dzięki wielkie. Sprawdzę.

/EDIT. Dzięki bardzo.

Użytkownik smogf edytował ten post 17 kwiecień 2019 13:40

PC

Rig

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych