Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Dirt Rally 2.0 rozwój i updaty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Wersja v1.2

changelog

• Stability improvements across all modes
  • Prevented negative times from posting to leaderboards
  • OSD Dial can now be enabled in headcam
  • New engine audio for Citroen C3 R5 and Ford Mustang GT4
  • Upgraded’ trophy/achievement will now unlock
  • Darkness issue resolved when using interior cameras
  • Softlock will no longer occur if user owns too many vehicles
  • Proximity indicators are now available for rallycross
  • Prevented exploit for claiming rewards multiple times
  • Podium counter will now correctly update in My Team
  • Prevented audio cut outs
  • Joker Lap cut-scene is now skippable
  • Custom online will no longer disconnect users in specific conditions
  • Improvements and corrections to text (all languages)
  • Improvements to subtitle content
  • Accented characters will be entered correctly in user text fields

+ Server-side change: we’ve also tuned frequency of night stages and bad weather stages. We know a lot of you were reporting that the occurrence of dark/wet stages was a little too frequent, so we’ve done some tweaking to ensure a few more dry and day stages

Wygląda że wychodzą z bety powoli. Najciekawsza nowość to chyba wskaźnik przeciwników w rallycrossie.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
FSP_Niko uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 913 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)

No i jesli ktos nie kupi DLC to i tak bedzie mogl posmigac na np. Monte. Ale tylko z kumplami w multi, solo juz nie ;)

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 283 postów
  • LokalizacjaSlubice
No i po apdejcie trzeba na nowo dodać odpowiednia linijkę do input.ini dla nie wspieranych kontrolerów.

PC

Rig

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

U was tez po kazdym patchu steam sciaga tyle danych (7,5 GB chyba)??

rauf

rauf
  • STEAM ID:rauf00
  • Origin ID:rauf00
  • Xbox Live:rauf00
  • PSN id:rauf00
  • Social Club:rauf00
  • Lokalizacjagłęboka wieś

Update v1.2.1

Changelog

• My Team Special Events issues fixed
  • we've fixed not receiving input from unofficial devices (without re-connecting the device after press start)
  • Special liveries and Monte Carlo Rally unlocked for Deluxe Edition players on Steam

We're continuing to monitor your feedback, so if there is anything new or existing that you feel has slipped through the cracks, please let us know on the pinned Steam forums thread.

Ciekawe czy ktoś im dał znać -może FFB?  :lol:

@DeltaFoxtrot, taki prosty instalator mają, że trzeba prawie 8GB zassać, nie poradzisz.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better.

Rig

PC

38700337265_4a399a161c_o.jpg moje zaufane źródło testów sprzętu i technologii 
FSP_Niko uzupełnij swój profil i podziel się ustawieniami z innymi!

Jak wołać użytkownika i cytować fragmenty
Na priv pytaj mnie tylko o sprawy administracyjne! Od pytań intymnych i sprzętowych mamy forum ;)

Kowalski

Kowalski

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 375 postów
  • LokalizacjaWarszawa. Bournemouth
Dobre, inaczej rauf... a może też te cholerne fizyki... ? Eee na asfalcie chociaż.... eee... że tak nieśmiało podpowiem..... Mniej kleju k..... dajcie... hehe.

Bilasek

Bilasek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 94 postów

Jak się ma fizyka z Dirt Rally 2.0 do Dirt 4? W D4 w porównaniu do DR jest dużo gorzej. Ile razy próbuje przysiąść do D4 to mam ochotę jednak wrócić w DR (wchodzenie na ręcznym w D4 nie istnieje, auto się zatrzymuje w miejscu, samochód jest dziwnie pod-sterowny) . Korci mnie żeby kupić DR 2.0, ale boję się, że bd jak z D4. Ktoś grał we wszystkie te części i może się odnieść - czy jest dużo lepiej niż w D4, bo to, że nie jest tak dobrze jak w DR to jest już powszechnie wiadomo. Podobno FFB w DR 2.0 nie istnieje/jest bardzo słaby - pytanie czy jest gorzej niż D4. Z góry dzięki za info:-)

DeltaFoxtrot

DeltaFoxtrot

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Nie no bez przesady - D4 to taki NFS rajdowy - model fizyczny kompletnie nie trzyma sie kupy. Dirt Rally 2 to moim zdaniem ewolucja pierwszej czesci. Owszem ma pewne mankamenty ale jest lepiej niz poprzednio.

A jak wrazenia z Monte Carlo dodanego wlasnie w ramach DLC? Ja jestem zawiedziony - raz, ze graficznie niczym sie nie rozni a obiecali zmiany w grafice. Po drugie widac ze pozmieniali kwestie oblodzenia asfaltu ale jakos dziwnie to wyszlo - jakby kazde kolo mialo inna przyczepnosc i samochod ciezko kontrolowac na takich lekko osniezonych odcinkach. Nie przekonuje mnie to zupelnie...

Palo Samo

Palo Samo

Pasjonat

• Administrator Ligi
  • 913 postów
  • STEAM ID:palosamo
  • LokalizacjaMorecambe, UK (Istebna, PL)

Skoro o updatach to pojawiła się nowa wersja DiRTy Pacenotes.

https://www.racedepa...acenotes.13792/

Użytkownik Palo Samo edytował ten post 16 kwiecień 2019 00:11

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych