Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim w Assetto Corsa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

voytas_k

voytas_k

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • STEAM ID:voytas_k
  • LokalizacjaNamysłów
Info z fanpage silesia ring

"Finalne testy wirtualnej wersji toru Silesia Ring już za nami! Wraz z Jakub Litwin - Driver Coaching i Michał Kościuszko dopieszczaliśmy ostatnie detale, aby jak najwierniej oddać obiekt leżący w Kamieniu Śląskim. Praca z takimi specjalistami to czysta przyjemnosć. Z kolei jazda Lotusem Elise 250 Cup pozwoliła zebrać mnóstwo ważnych, dodatkowych informacji. Premiera Silesia Ring do Assetto Corsa już wkrótce. Stay tuned! "cc02fa704a910b86ad96134197b5e42b.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1078 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Dobra wiadomość, czekam na ten tor. Chętnie poznałbym nitkę zanim pojadę tam pojeździć na żywca, a wybieram się w tym roku.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

voytas_k

voytas_k

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów
  • STEAM ID:voytas_k
  • LokalizacjaNamysłów
Byłem, widziałem ale jeszcze nie jezdzilem. Wygląda super....

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

GTR

GTR
  • STEAM ID:GTR
  • Origin ID:GranTurismoR
  • Xbox Live:FilipM5
  • Social Club:FilipM5
  • LokalizacjaŻory

No proszę proszę, kolejny polski tor dołącza do wirtualnej kolekcji w AC! Trzymam kciuki :)

30285220960_fb97554753_n.jpg

| Flickr | Steam | Auto Kronika |

PC:

Spoiler

Rig:
Spoiler

nismo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych