Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

NIGHT RIDERS: Luźne pogaduchy o klubie i nie tylko ;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
576 odpowiedzi w tym temacie

siniak

siniak

Szara Eminencja Night Riders

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1369 postów
  • PSN id:siniak
  • LokalizacjaKraków

Członkinie NR

A są takowe? :O

Dołączona grafika

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • STEAM ID:Campo
  • LokalizacjaWrocław

Ekhm, Panie ***cenzura***, to może należy się o jakieś hostessy driverki postarać  :happy:

Ty gupku :P

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

Zasadą netykiety jest to, aby nie pisać postów jeden za drugim, a w miarę możliwości scalić, ale chciałbym, aby ten był widoczny osobno, poza naszymi powyższymi wygłupami.

Otóż jak sądzicie, czy jest zapotrzebowanie na osobny wątek (dział) związany z ogólną tematyką techniki jazdy w GT6 - może ktoś ma jakieś pytania (ja na ten przykład mam), ktoś ma wiedzę/doświadczenie i chciałby się wypowiedzieć itp.

Byłby to również dział dobry dla dyskusji na temat techniki jazdy GT6 vs jazda rzeczywista (np jak oduczyć się nawyków z prawdziwego auta, a tym samym umieć obejść czasami fikuśną fizykę zaserwowaną nam przez PD), dyskusji na temat zachowania się na torze, jazdy wyścigowej sensu stricte lub podobnych tematów, gdzie moglibyśmy podyskutować nie tylko o tym, jak fajnie się rozwalamy na pierwszym zakręcie wspólnego wyścigu oraz czemu to zawsze ja i Kwiat zamykamy stawkę na mecie :).

Dział z setupami jest i zaczyna się rozkręcać - mam pytanie, czy oprócz tematów z konkretnymi autami i ich setupami, można założyć tam wątek ogólnodyskusyjny - tak, aby można było się pytać i omawiać czemu taka a taka zmiana służy i czemu akurat to ustawienie będzie lepsze, a to gorsze.

Bimbak

Bimbak

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów
  • PSN id:Bimbak

bry

To znowu ja ... mam nadzieje że w GT6 wyścigi online są już mniej spier..... zepsute jak były na początku. W każym razie po roku w końcu dodali lub raczej przywrócili ten ficzer ze społecznością więc postanowiłem, że dam GT6 jeszcze jedną szansę.

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • STEAM ID:Angello_PL
  • Xbox Live:AngelloPL
  • PSN id:Angello_PL
  • LokalizacjaWhiteStock

Aha i żeby nie było, Tomb Raider, ten ostatni - świetna gra! 

Też ze snajperką ??

:lol:

24339541219_aa976f320e_o.png

SzczwanyGapa

SzczwanyGapa

Szef Night Riders

• Administrator Ligi
  • 1310 postów
  • PSN id:p_kwiatek
  • LokalizacjaZegrze Płd.
@Sebastian88 o małej fotografii:
Bo dodałeś je jako załącznik. Skopiuj sobie link ctrl+c i przy pisaniu posta kliknij "Grafika" i tam go wklej i OK.
Też miałem tą zagadkę :)

Jestem pod wrażeniem teamu - pełen profesjonalizm, prawie jak w Night Riders ;)

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Sebastian obserwowałem w necie ten wyścig 24h i byłem pod mega wrażeniem. Kibicowałem wam od początku do końca, nawet pól nocki było zarwane ;)

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ogólnie mówiąc wszyscy jesteśmy nad wyraz urodziwi. :D Ale żeby palić kawałek starego buta, to już jest hardcore :D.

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

bry

To znowu ja ... mam nadzieje że w GT6 wyścigi online są już mniej spier..... zepsute jak były na początku. W każym razie po roku w końcu dodali lub raczej przywrócili ten ficzer ze społecznością więc postanowiłem, że dam GT6 jeszcze jedną szansę.

Cieszymy się Tomeczku niezmiernie i witamy po raz... a już nie pamiętam ;) :P

Dołączona grafika

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Taki stary bucior kopie lepiej niż najlepsze zioło :ganja:

lauda86

lauda86

Dyskutant

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • STEAM ID:Nie pamiętam
  • PSN id:lauda86
  • LokalizacjaSyreni Gród

A to bucior jest? :figielek: Byłem już po kilkunastu piwach, ale buta chyba nie paliłem. :D To zwykły patyk był. :mrgreen:

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

Hej, pytanie do Angello Siniaka - mamy jakieś oficjalne logo Night Ridersów? Chcę sobie zamówić koszulkę z logiem :P.

W sumie nawet wystarczyłby sam napis taki jak mamy wszyscy w podpisach, ale musiałbym albo wiedzieć co to za czcionka, albo znowu prosić któregoś z Was.

Angello

Angello

Założyciel NIGHT RIDERS

• Administratorzy
  • 1788 postów
  • LokalizacjaWhiteStock

Jedyne logo jakie kiedyś zrobiłem "na kolanie" i tak już zostało jest to:

15619000138_700e841315_z.jpg

Full size - 

By zobaczyć linki musisz się Zalogować lub Zarejestrować

Nie wiem czy można je uznać za oficjalne logo ?? :?

Campo

Campo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWrocław

Rewelacja :) dzięki bardzo, jest super :)

siniak

siniak

• Użytkownicy
  • 1369 postów
  • LokalizacjaKraków

Tak, to jest nasze logo - znajduje się też w wątku http://simrace.pl/fo...sady-i-szablon/

Miałem kiedyś nawet taki pomysł żeby zrobić koszulki dla wszystkich chętnych klubowiczów gdzie z przodu byłoby to logo a z tyłu nick. Dogadywałem też swego czasu zamówienie kufli do piwa z grawerem Night Riders ale firma dała ciała i nic z tego nie wyszło.

W sumie jakby się znaleźli chętni na te koszulki to jak najbardziej wróciłbym do tematu :)

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych