Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione Open Race, niedziela 23.06 g. 21:00

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

ratio1-4.pngROS_SR_ACC_2_rotator.png

Są chętni na jakiś wyścig w niedzielę 9.06 na Barcelonie? Mamy nowy release to trzeba by sprawdzić jak działa i robić powoli zalążek nowej ligii.

Serwer dedykowany powinien już być widoczny, szukajcie po Simrace. Tor Barcelona, hasło: openrace

Warunki pogodowe mogą się zmienić, póki co jest bez deszczu i start na jasno (18:00) z progresją 4x. Trzeba mieć 3 medale toru i Safety na poziomie 50+

Kwalifikacje o 18:40, start wyścigu o 19:00. Długość wyścigu: 50 minut.

Dajcie też znać jak Wam działa ten serwer, jakość połączenia, ping, jeśli się tu bedziecie dopisywać. Proszę też o wpisanie wartości SA, żeby ustawić serwer tak aby każdy mógł wejść ale nie za nisko w razie gdybyśmy mieli wpuścić innych kierowców aby dopełnić grid.

Użytkownik DrFugazi edytował ten post 14 czerwiec 2019 11:23

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • LokalizacjaWrocław

TAK! Wychodze wczesniej z roboty i lece wbijac medale!

Rig

PC

stillG

stillG

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaEłk

Ja chętny. Już nie mogę się doczekać nowej ligii ACC. Może Zolder byśmy pojechali?

Użytkownik stillG edytował ten post 06 czerwiec 2019 16:30

Plupi

Plupi

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Trzeba mieć 3 medale toru i Safety na poziomie 30+

Jeśli chcieć wpuścić randomów ze świata do zapełnienia serwera (bez hasła, bo na przykład będzie mało chętnych) to takie SA jest zdecydowanie za niskie.

Jeśli szukacie z przyzwyczajenia serwera po "simrace.pl" i nie widzicie go to - niespodzianka - kolejny bug. Wyszukiwarka nie uznaje kropek (i fraz na trzy znak również). I, tak jak widnieje w pierwszym poście - trzeba szukać pod "simrace". Na szczęście zbyt wielu serwerów z taką frazą nie ma.

U mnie w tej chwili pokazuje zdrowy ping 38ms.

ping.jpg

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • LokalizacjaKatowice

Może Zolder byśmy pojechali?

Zolder jechaliśmy jak prawie nikogo nie było :P

Jeśli chcieć wpuścić randomów ze świata do zapełnienia serwera (bez hasła, bo na przykład będzie mało chętnych) to takie SA jest zdecydowanie za niskie.

Tak, dlatego prosiłem o podanie SA, żebym mógł ustawić wyżej, a jednocześnie każdy z nas mógł pojechać. Jak będzie wiadomo jak tworzyć Entry List to wtedy można dopisać userów i wejdą niezależnie od SA, a dla randomów można ustawić wysoko. Ale nie ma jeszcze dokumentacji.

Jeśli szukacie z przyzwyczajenia serwera po "simrace.pl" i nie widzicie go to - niespodzianka - kolejny bug. Wyszukiwarka nie uznaje kropek (i fraz na trzy znak również). I, tak jak widnieje w pierwszym poście - trzeba szukać pod "simrace". Na szczęście zbyt wielu serwerów z taką frazą nie ma.

Owszem, dlatego pisałem, żeby szukać po samym simrace :)

Ustawienie w Advanced, żeby pokazywało priorytetowo Barcelone też niezbyt pomaga. Póki co da się z tym żyć ;)

PC

Rig

smogf

smogf

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaSlubice

A ja bym musial ping sprawdzic na wieczor. Bo teraz by bylo pewnie do 50 a wieczorami to czasami masakre mam. Jest weekend mozna potestowac i nabic SA :D Skusilbym sie. Ktos musi obstawiac tyly.

PC

Rig

stillG

stillG

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaEłk

Niestety ale Open Race koliduje czasowo z realnym F1 GP Kanady i jeżeli tak pozostanie to raczej nie pojadę.

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • LokalizacjaWrocław

To moze ten wyscig jakos wczesniej? Na przyklad 16

Rig

PC

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • LokalizacjaKatowice

Nie no, ludzie mają też życie poza firewallem. Można ewentualnie pomyśleć nad 19:00 i zrobić wyścig 45 minut ale nie wiem czy będę bo chciałbym też skorzystać trochę z niedzieli. Ewentualnie po F1, ale to już późno, Start Quali o 22:30, wyścig o 22:50.

PC

Rig

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • LokalizacjaWrocław

To juz troche za pozno :( Ta 19 by dla mnie brzmiala spoko. Albo 18.40 kwali, 19.00 wyscig?

Rig

PC

SebaOnePL

SebaOnePL

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 134 postów

Ja jestem totalnie zielony jeszcze z ACC więc zadam może dość oczywiste pytanie. Jak nabija się 3 gwiazdki na torze oraz SA?

Plupi

Plupi

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Ja jestem totalnie zielony jeszcze z ACC więc zadam może dość oczywiste pytanie. Jak nabija się 3 gwiazdki na torze oraz SA?

1 czyste okrążenie to ★
2 czyste okrążenia pod rząd to ★★
4 czyste okrążenia pod rząd (lub 3 czyste w deszczu) to ★★★
Czyste - bez cięcia toru, bez utraty kontroli nad samochodem i przy odpowiednio dobrym tempie (w 1.0 było nawet tak, że nie uznawało okrążeń, gdy Eau Rouge/Raidillon przejechało się zbyt wolno, ale w 1.0.1 to zmienili i jest łatwiej)

SA nabija się czystą, bezpośrednią walką z innymi samochodami. Na początek można spróbować "farmić" SA w singlu z kierowcami AI z niskim skillem i agresją - jadąc na zderzaku i bok w bok bez kontaktów można szybko dobić chyba do 40-50 (ale równie łatwo stracić). Im wyżej i im dłużej jeździmy tym stabilniej - dochodzimy do "swojego" poziomu i SA nalicza się trochę inaczej.

stillG

stillG

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaEłk

50 SA można bez trudu nabić.   18.40 kwali i 19.00 wyścig to optymalne rozwiązanie,

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • LokalizacjaKatowice

UWAGA: Zmiana godziny wyścigu. Startujemy kwalifikacje o godzinie 18:40, wyścig o 19:00. Wyścig będzie trwał 50 minut, żeby na spokojnie zdążyć przed F1.

Będzie fajnie jak się zapiszecie tutaj, to będę wiedział ilu chętnych. Jeśli nie ma samochodu weźcie dowolny a jedźcie tym co chcecie. Nie umiem póki co zrobić takich screenshotów żeby dodać resztę aut. Planujemy też stream z wyścigu na kanale YouTube Simrace.pl.

https://republicofsi...ent/24?tab=info

Użytkownik DrFugazi edytował ten post 08 czerwiec 2019 20:42

PC

Rig

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • LokalizacjaKatowice

Było nas kilkoro, ale po otwarciu serwera na świat, zaraz wypełniły się wszystkie sloty i do startu stanęło 18 kierowców. Startowałem z 3 miejsca, ale koleś przede mną zaspał i jak zahamowałem wjeżdżając mu w tył to zgasł mi silnik. Ale wyszło i tak nieźle bo mogłem się napędzić przed startem i poszedłem jak przecinak między autami jak zrobiła się zielona flaga. Później niestety dostałem strzał w tył przed ostatnią szykaną, wyleciałem z toru i zrobiłem kilka bączków chcąć wrócić na tor. Jechałem z końca, odrabiałem, kilkoro ludzi wyszło, aż w końcu dojechałem trzeci :) Ktoś z naszych mi jeszcze twardo siedział na ogonie audicą ale obroniłem pozycję. Jechałem Mercem.

Następny wyścig za dwa tygodnie. Wbijajcie medale tras (3) i Safety Rating (SA 50). Zapisujcie się na stronie i zgłaszajcie obecność.

https://republicofsi...nt/24?tab=races

PC

Rig

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych