Skocz do zawartości

SIMRACE.PL używa cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.Proszę zapoznać się z Polityka prywatności żeby uzyskać więcej informacji. Jeśli wyrażasz zgodę i nie chcesz więcej tej informacji kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje używanie cookies
Wiadomość powitalna SIMRACE.PL
Zarejestruj się by zyskać dostęp do wszystkich funkcji strony, pytaj, czatuj, udzielaj się na forum. Po prostej rejestracji zyskasz dostęp do pełnych treści oraz kontakt ze społecznością SimRace.pl Wiadomość tylko dla niezarejestrowanych, ZAPRASZAMY!
Logowanie Utwórz konto
Zdjęcie

Competizione Open Race, niedziela 23.06 g. 21:00

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Panjapa22

Panjapa22

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • LokalizacjaWrocław

Niestety ale musialem pilnie wyjsc z domu i nie mialem jak pojechac :( Tym bardziej mi glupio ze godzina byla proponowana przez mnie :( mam nadzieje ze w nastepnych rundach uda sie pojechac i moze ruszy jakas pelna liga?

Rig

PC

stillG

stillG

Amator

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaEłk

Już na stracie wyłączył mi się cały HUD i nie wiedziałem jak włączyć więc można powiedzieć, że jechałem w wersji pro posługując się tylko informacjami z deski rozdzielczej. Minus jazdy bez Hud'a to brak jakichkolwiek info co się dzieje na torze i brak edycji pitsopów. Ogólnie fajnie się jechało, kilka razy musiałem zwolnić i omijać spoinujących przez co straciłem łatwo pozycję. Gorzej się jechało jak już zapadły egipskie ciemności, a oczy zaczęły łzawić :cry:ze zmęczenia. Momentami też grzmiało lecz nie zaczęło padać :zly: .

Plupi

Plupi

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaPrehoryłe

Już na stracie wyłączył mi się cały HUD i nie wiedziałem jak włączyć

F2 

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

Zapraszam na kolejny wyścig z serii Open Race w następną niedzielę, tj. 23.06 o godzinie 21:00. Tym razem tor Silverstone. Długość wyścigu: 60 minut.

Wymagania: 3 medale toru oraz 50 punktów Safety Rating. Jest jeszcze ponad tydzień to zdążycie zrobić.

Więcej informacji i zapisy na stronie ROS. Organizator: Simrace.pl więc z jakimiś pytaniami czy uwagami proszę zgłaszać się do mnie tu lub na Discordzie.

https://republicofsi...nt/24?tab=races

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Baron

Baron

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • STEAM ID:Baron64PL

Nie wiem jak u was ale ja mam problem z ACC dzisiaj jakis ...nie wyszukuje mi serwerow gra ... raz sa raz nie ma ...lacze sprawdzilem  wszystko hula jak trzeba ...mam wrazenie ze to po ostatnim patchu sie dzieje ...

kovv@I

kovv@I

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Wczoraj miałem wszystko ok, w tej chwili mam tak jak piszesz..

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

DrFugazi

DrFugazi

Zapaleniec

• Administrator Ligi
  • 1237 postów
  • STEAM ID:drfugazi
  • PSN id:drfugaz
  • LokalizacjaKatowice

To jest niestabilne, raz wyszukiwanie działa, raz nie. Trzeba przyjść trochę przed quali, żeby nie trafić na moment kiedy akurat nie działa i nie mieć stresa. Serwer już stoi.

Racing! Because football requires only one ball.
http://hayabusa.eu.org/

PC

Rig

Patjx

Patjx

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 134 postów
  • STEAM ID:patjx

Mi po ostatnim patchu zmieniło ustawienia kiery.Jak ustawić T300 w ACC.

kovv@I

kovv@I

Forumowicz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 65 postów
  • STEAM ID:kovvaI
  • LokalizacjaMysłowice

Dlatego jestem już na serwerze :)  uczę się toru (dopiero od 2 dni po nim śmigam) :)

PC

Rig

Nick w ACC - R.Kowalski

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych